Jump to content
BulForum.com

Driv3r


Flashman

Recommended Posts

Ами имам да кажа две думи за тази игра:ПЪЛНА БОЗА!!!  Имам да кажа и още нещо:това е чисто ама чисто копие на True Crime:Street of LA.Просто си го свалете,свалете и Driv3r и ми кажете една разлика.Щото аз не открих такава!

 

Ako e kato True Crime na4i naistina e palna boza :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Качих си играта след дълго чакане да я сваля и .. бозица.. Нищо впечатляващо.. ,а за оправлението на превозните средства.. то тва не е въртене не е чудо..

Link to comment
Share on other sites

Поиграх малко повече... графиката наистина малко sux.За такава игра... пфф.

Иначе незнам кво ви е трудно да управлявате колите...

Link to comment
Share on other sites

Поиграх малко повече... графиката наистина малко sux.За такава игра... пфф.

Иначе незнам кво ви е трудно да управлявате колите...

не знам дали е само при мен ,но само докосвам "\" ,което ми е газта и колата почва да се върти в кръг..

Link to comment
Share on other sites

Качих си играта след дълго чакане да я сваля и .. бозица.. Нищо впечатляващо.. ,а за оправлението на превозните средства.. то тва не е въртене не е чудо..

 

 

е не ся нещо супер яко ама мен ме кефи :blink:

Link to comment
Share on other sites

Е хора... ся играх малко повече.Чудя се как може да съм писал такива глупости.Графиката е ужасна... Май и аз ще чакам Grand Theft Auto: San Andreas.Кво да се прави.

Link to comment
Share on other sites

не знам дали е само при мен ,но само докосвам "\" ,което ми е газта и колата почва да се върти в кръг..

 

"\" е burnout-а по default. Порови в настройките и си промени "Acceleration" както искаш, а не Burnout ..

Link to comment
Share on other sites

"\" е burnout-а по default. Порови в настройките и си промени "Acceleration" както искаш, а не Burnout ..

Мда.. Благодаря.. много ми е чудно като е нова тая игра изобщо има ли директ х 9 елементи в нея или не ?

Link to comment
Share on other sites

Абе графиката нее чак толкова насрана колкото казвате ... естествено като напвариите всичко on/high и с голяма резолюция .. :)

Но играта като цяло си е бозичка :)

Link to comment
Share on other sites

Стига ве, недейте така, свалях е и е инсталирах 3 часа :( и ся да ми кажете че играта е кофти. Още да не съм е пуснал, дано не се разочаровам. На клипчето изглеждаше яка игричка :cry

 

едит: Ебати глупавата игра. Както казах някой, само менюто ми хареса :sick

Link to comment
Share on other sites

Pichove vie kakvo ochakvahte neshto unikalno li

poigrah kam 10 min na max upanato video i detaili

mi igrata stava za igra

kakto kazah i predi da izleze igrata

sega se potvardi che ne e tova koeto ochakvah me sichki

samo kato vidqh osenkite ot versiqta za XBOX i PS2 mi stana qsno che nqma da e neshto unikalno

 

edit:

mqstoto koeto zaema naistina e golqmo

jalko che igrata ne e koi znai kakvo

 

dano i GTA San Andreas ne se okaje nqkva boza

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...