Jump to content
BulForum.com

Club Incognito


Boev

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

кфо ще се пуска там?

клуб ли ще е или някфа дискотека?

 

щото в тоя град дискотеки колкото си искаш,ама свясни клубове почти няма деа

Link to comment
Share on other sites

Поредната боза,ясно.Абе чудя се като има хора с много пари,защо не направят един нормален,готин клуб с ясна насоченост в музикален стил/различна от чалга и електронна музика,защото има вече такива/.

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

shtoto tea 22 hilqdi EURO trqbva se izbiqt ot nqkade.a vidjdame kavo stava sus vseki rock klub primerno..kara 2 mseca i go zatvarqt! Po-dobre da ima raznoobrazie pone na muzikata ili predpo4itash samo 4alga da e ? shtom ima fenove na taq muzika neka im se kefat as shte si slusham vkashti kvot na men mi e kef puk navun shte se suobrazqvam s vkusovete na pove4eto hora..ina4e..kato suberesh pari otvori rok klub..as she sum purvia ti klient :)

Link to comment
Share on other sites

Не е казано,че трябва да е рок...просто и аз съм на мнение,че би било готино да има клубове и дискотеки,в които се пуска един тип музика.А не както май е прието-15 минути латино,20 минути рап,16 минути техно и пр.

Плюс това аз съм далеч от мисълта,че мога да чуя някъде навън музиката,която слушам вкъщи.Колко жалко! :cry

Link to comment
Share on other sites

Абе има нещо вярно.Но съм на мнение,че рок клубовете,които се отварят се затварят бързо,защото не са направени както трабва.Липсва им идея на хората.Ами като събера пари ще отворя.Гарантирам,че ще има успех.Хайде,някой ако иска да ме финансира-чакам волни пожертвования.А това Инкогнито-ще го видим,все пак все някой ще ме завлече там.22000 евро-вложили са пари,не че са много ако озвучаването е от класа и е изпипано

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че ще стане така:

1. Отваряне, лъскавина от всякъде, думканица, лимузини, глави, гъзария, не можеш да влезеш....

2. Следващите 2-3 месеца се радва на посещаемост.

3. Най на края се превръща в обикновенно кафе (нещо подобно се случва в момента със Саймън Клуб)

Link to comment
Share on other sites

Айде Всички Газета Тук На Купона.

Хоп Хоп Хоп Вчера Слезнахме От Клона.

 

 

Ако е за нормални клиети дошли да разпускат съм съгласен.Но за газетата от целия град и близките села,по добре да го направят на село,а не да им гледам простотията всеки ден.

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da kaja po4ti ni6to za novite bylgarski klubove, no ako nqkoga idvate v Denver trqbva da posetite tozi club:

 

http://www.the-church.com

 

Neveroqtna muzika, postoqnno idvat izvestni DJ-i, a trite razli4ni dansinga predpostavqt za golqmoto raznoobrazie na muzikata. obiknoveno na main floora e techno i trance; na vtoriq etaj e RnB i Rap a na tretiq e Goth, Metal, Alternative i vsi4ko ostanalo(dneska be6e zdrav Jungle i DnB s DJ Fury ot Chicago). Edni brakeri napraviha strahotno show za publicata. Good Times :)

Link to comment
Share on other sites

надявам се да е хубаво. не искам дискотека, а хубав бар. силна музика, но все пак да можеш да си направиш мохабета. и аз като велвет имам идея за клуб. моето предложение е бившия "детмаг" там в блока. ще го направя невероятно! само ме финансирайте и проект имам приготвен, всичко е замислено, само парички ми трябват. дори за проблема с живеещите съм помислил. велвет, предлагам съдружие:)

Link to comment
Share on other sites

shtoto tea 22 hilqdi EURO trqbva se izbiqt ot nqkade.a vidjdame kavo stava sus vseki rock klub primerno..kara 2 mseca i go zatvarqt! Po-dobre da ima raznoobrazie pone na muzikata ili predpo4itash samo 4alga da e ? shtom ima fenove na taq muzika neka im se kefat as shte si slusham vkashti kvot na men mi e kef puk navun shte se suobrazqvam s vkusovete na pove4eto hora..ina4e..kato suberesh pari otvori rok klub..as she sum purvia ti klient :)

 

който има толкова пари да направи клуб, не разчита на приходите. тва се нарича "пералня". същото е и с магазините по главната където едно яке е 700 лева. никой не влиза вътре, има 2 продавачки и никой не ги затваря. защо ли? 20 000 евро не са НИЩО за озвучение на клуб. има тонколони които са по 85 000 евро ЕДНАТА.

 

Едит: пък и не мисля че някой който не живее в Тракия ще се грабне от центъра и ще иде на бар в тракия.

Link to comment
Share on other sites

НЕ ПРАВЯ РЕКЛАМА

 

Има клубче(по-скоро кръчме),което(според мен) би удовлетворило доста вкусове."Ренегат" на спирката срещу "Тримонциум",до подлеза.

Евтино,свястна музика,готин персонал.Лошото е само непостоянното работно време и малкото пространство :(

Link to comment
Share on other sites

Az kazvam kato go otvorqt da vidim 6to za stoka 6te e i togava da davame komentari kakvo 6te stane i dali 6te e tapo gadno i t.n.! :punk

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали ще е хубаво или яко но в сряда на откриването ще пее Анелия , дните за чалга са минимум 2 придружавани от извесни артисти на бг фолк'а (не съм 100% сигорен)

Link to comment
Share on other sites

Едит: пък и не мисля че някой който не живее в Тракия ще се грабне от центъра и ще иде на бар в тракия.

Тука просто грешиш... Щом е ново идват не само от центъра но и от селата.Знам го от личен опит.

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

puk i to shtoto v trakiq ima malko hora :)...as opredeleno nqma da ida oba4e..osven ako ne si kupa lap-top s nqkva optika ili kakto tam se vruzvat po internet ot vanka :P

Link to comment
Share on other sites

puk i to shtoto v trakiq ima malko hora :)...as opredeleno nqma da ida oba4e..osven ako ne si kupa lap-top s nqkva optika ili kakto tam se vruzvat po internet ot vanka :P

 

?????????????????????

ква оптика? ние говорим за клуб.

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid
?????????????????????

ква оптика? ние говорим за клуб.

 

as ti govora 4e ako vlqza tam she e samo s PC i vrazka kum internet shot nqma kakvo da pravq v podobni zavedenia :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...