Jump to content
BulForum.com

Club Incognito


Boev

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Е то неолита е най-селската кръчма в цяла България сигурно....

тва е заради безплатния алкохол в сряда, някак си привлича най-големите селяни :)

А тия, които не живеят в тракия къде ходят по центъра ? То навсякъде западна и е супер селяния...само Санто е добре.

Link to comment
Share on other sites

hah mnogo me kefat hora kato tebi deto 6a sa jenqt za pc-tata si

Ми кво да прай Liquid,като не го превличат разни селски пости.Чалга два пъти в седмицата. :sick: Аз по добре да повърна в нас отколкото в това чалга завадение.Се едно на чалгарите да им е далече да скочат до Тони 2000 и да са омажът с чалга просттия.Разстоянието е 50 метра.Като отварят нов клуб да е нещо различно,а не обикновенните Турбо фолк гъзе простотии.velvet_underground и Groover са изказаха за кво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Санто е добре.

 

Не е вярно!Водолаза е най-здравото клубче,което познавам.Пък малко по-обективно - естествено,че е западнало сега,щото половината народ си е по селата или курортите,учебната година и тя не е почнала.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: :tongue :wir :music :punk :evil :devil :bgrin:

Не е вярно!Водолаза е най-здравото клубче,което познавам.Пък малко по-обективно - естествено,че е западнало сега,щото половината народ си е по селата или курортите,учебната година и тя не е почнала.

 

Сългасен !!! :) :P ;) :woot :D :lol: B)

Link to comment
Share on other sites

Ех, на мен в събота ми дадоха покана в Папараци, мислех, че ще е някакъв свестен бар, а то чалга. Май ще пропусна откриването.

Link to comment
Share on other sites

Ех, на мен в събота ми дадоха покана в Папараци, мислех, че ще е някакъв свестен бар, а то чалга. Май ще пропусна откриването.

Ami to nali v PAPARAZI ima i 4alga i druga zala.Zavisi kade si bil.Obiknovenno 4algajiite tam se sabirat v 4etvartak.
Link to comment
Share on other sites

Не е вярно!Водолаза е най-здравото клубче,което познавам.Пък малко по-обективно - естествено,че е западнало сега,щото половината народ си е по селата или курортите,учебната година и тя не е почнала.

Е чак клуб? Кефи ме и мен, защото си падам по кръчми, но ако Водолаза е клуб, то той е клуб на Анонимните алкахолици! :ph34r: :ph34r: :punk

Link to comment
Share on other sites

да, сериозно, искажете мнение, и се обосновете, ако обичате. хубаво ли е или лошо и какво ви кара да мислите така. благодаря:)

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно!Водолаза е най-здравото клубче,което познавам.Пък малко по-обективно - естествено,че е западнало сега,щото половината народ си е по селата или курортите,учебната година и тя не е почнала.

 

 

Какво му якото на водолаза ?

Link to comment
Share on other sites

Само като го видите отвън Инкогнито ви става ясно за какъв кич става въпрос.Досега в Тракия хубава дискотека не е имало няма и да има.Месец -два и ще стане поредната махленска дупка.Пък щом и чалга ще пускат значи работата е ясна.Както някй беше казал това си е чиста перачница на пари.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мога да ви кажа, че сте хейтъри и то много. Завиждате на всичко направено добре...

И тоя бар няма да затвори близките години, колкото и да ви се иска...

Link to comment
Share on other sites

вижте, кога ще затвори мен не ме ебава! интересува ме дали си струва да бия път до тракия за един бар. какво има там, как е музиката, озвучение, такива работи. и ако ще си гворите кой какъв е, по-добре на ЛС или на по бира :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мога да ви кажа, че сте хейтъри и то много. Завиждате на всичко направено добре...

И тоя бар няма да затвори близките години, колкото и да ви се иска...

Хайде не казвай колеми думи, видяли сме ги такива........

Link to comment
Share on other sites

Хайде не казвай колеми думи, видяли сме ги такива........

 

 

Кои са тия дето си ги видял?

 

groover, той клуба и да си струва, след 3 години като навършиш 18, чак тогава ще можеш да го посетиш...имам предвид ако не работи през деня де... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...