Jump to content
BulForum.com

ONE LIFE ONLY!!! (OMGZ!)


w00x

Recommended Posts

Не те разбирам днес, честно.... 

Няма проблем - George Visio  е уникален композитор, парчето му е жестоко... А да - и рали пилот

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Забрави да кажеш още, че е велик сценарист и режисьор, защото той самият си беше лепнал надписа "райтър & директор: Джордж Визио" . Айде сега наистина да приключим, че гледам мача на Григор и ми разваляш удоволствието...вземи се премести в другия раздел дето един пита в темата ти дали още е актуална.

Link to comment
Share on other sites

Винеде спри се. И аз съм на мнение на Ангел и Пламен. Толкова е далечна приликата, че даже е не такава. Не знам ти какво чуваш, но....

Link to comment
Share on other sites

Виден спори с Пламен на тема хармонични анализи - PRICELESS! :lol:

 

А на този Жоро Визиото изобщо не смятам да му гледам и слушам боливудските шедьоври.

 

ПП. Прежалих се само да изгледам клипа с подскачащите маймуни и свирещото магаре - Видене, отиди на ушен доктор, това няма нищо (айде почти нищо) общо с Enjoy the Silence.

Link to comment
Share on other sites

Виден спори с Пламен на тема хармонични анализи - PRICELESS! :lol:

 

А на този Жоро Визиото изобщо не смятам да му гледам и слушам боливудските шедьоври.

 

Напълно грешен по мисирски първи ред....

 

Втори ред - ами като не си опитал, що се намесваш, мисир???? На автоматичен мисирски принцип?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

...това няма нищо (айде почти нищо) общо с Enjoy the Silence.

 

И аз това се опитах да му обясня, че са се получили само известни прилики по напълно случаен принцип. Такива прилики на места има в стотици двойки, тройки, четворки и т.н. музикални произведения и никой не съди никого, защото останалите разлики са много повече от приликите и обикновено не засягат основната музикална тема, а само нещо из пълнежа (ритъм, част от соло, басова линия и т.н.). То ако така се съдеше и за най-малкото, нямаше изобщо да се правят нови парчета, защото все ще засегнеш нещо написано преди тебе без изобщо да го подозираш и някой такъв като Виден постоянно ще се заяжда, че си крал с каруцата...и не само за песни, ами всякакви форми - и големи, и малки. БТВ примерно имат една ставка, която 1:1 започва като темата на 7-мата симфония на Шостакович, но после продължава в съвсем различна посока...и това са 2 коренно различни форми - едното е грандиозна симфония в 4 части, а другото е джингълче, траещо десетина секунди.

Link to comment
Share on other sites

Добавил си трети ред хахаххах  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Случаен принцип? СЛУЧАЕН ПРИНЦИП????????????
 

Оставам не само глух - безмълвен също....

 

За някои знам , но с теб на инат  ли си правим?

Link to comment
Share on other sites

Инат? Инат виждам в твоето поведение, а аз обикновено съм доста по-остър когато някой, който е около 150 пъти по-ненаясно с материята отколкото аз, се опитва да ме убеждава в неща, от които хал хабер си няма (последно почти изгоних една, която на едно озвучаване не повярва, че редакцията на парчето, което донесе в последния момент и което аз редактирах за няколко секунди с аудио редактора няма да попречи на номерата от програмата им и непременно искаше да го прослуша). Ама оная все пак не ми беше никаква, а ти си приятелче, пък и все пак не си 150 пъти по-ненаясно, а само към 149, та затова и все още не съм те изгонил от полезрението ми. :D

Link to comment
Share on other sites

Видене, не съм изтъкнат професионалист като Пламен, но все пак имам някакво музикално образование и съм свирил на няколко различни инструмента, включително и в оркестър, та позволи ми да ти кажа, че си по мисирски доста заблуден относно конспиративната си теория. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Инат съм - невиждан при това - имам две деца - уча ги да са по-инати и от мен. Според теб не е ли логична ситуацията? Кажи ми как и колко съм глух, или целуни ръка на Визио - туй е насреща. Голем композитор е той - язък ти на тебе на всички титли. Така и на един ПРОСТ въпрос не получавам отговор  - напсувай ме бе, за спорта! Само да не е на майка ако може

Link to comment
Share on other sites

Инат съм - невиждан при това - имам две деца - уча ги да са по-инати и от мен. Според теб не е ли логична ситуацията? Кажи ми как и колко съм глух, или целуни ръка на Визио - туй е насреща. Голем композитор е той - язък ти на тебе на всички титли. Така и на един ПРОСТ въпрос не получавам отговор  - напсувай ме бе, за спорта! Само да не е на майка ако може

Говориш глупости, след като си изчерпан откъм сериозни аргументи. Относно Визиото, Пламен вече ти каза - това става за минута със залепването на няколко луупа и толкова. Относно другото - просто нямаш музикален слух. Музикален слух е например като чуеш някаква меодия да можеш след това да я възпроизведеш. Това няма много връзка със самото чуване, но Пламен може да ти го обясни по-научно, ако му се занимава. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Остави музикалния слух - за него можем да говорим с часове, защото съм писал доклади точно за музикалния слух, а и все пак от 30 години преподавам солфеж и елементарна теория на музиката покрай другите неща. Аз друго искам да попитам, щото Виден включва капс лока, когато е възмутен от нещо или иска да ни обърне внимание, ама за мен така и не стана ясно какъв аджеба е тоя прост-ПРОСТ въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Говориш глупости, след като си изчерпан откъм сериозни аргументи. Относно Визиото, Пламен вече ти каза - това става за минута със залепването на няколко луупа и толкова. Относно другото - просто нямаш музикален слух. Музикален слух е например като чуеш някаква меодия да можеш след това да я възпроизведеш. Това няма много връзка със самото чуване, но Пламен може да ти го обясни по-научно, ако му се занимава. :lol:

 

Не мога да спра да се смея. честно! Не може да си такъв мисир!   :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да спра да се смея. честно! Не може да си такъв мисир!   :laughing:

Сигурно, но факта, че мислиш две различни музикални неща за еднакви показва, че просто нямаш музикален слух. Това е креативна функция на мозъка и не се среща у всички индивиди - един я имат, други я нямат. Не е нещо, което е от жизнено-важно значение, та затова се съгласи най-накрая и престани с глупостите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Титани като тебе могат да коронясат Жорката,,,,Хей - даже може да си пийнете и бира, която сте изобретили заедно! :laughing:  

Такава глупост може да ти роди тиквата само ако изобщо не си чел какво съм писал. Или ако си на нещо много силно със страничен ефект халюцинации. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Трябва да започнете да познавате кога Виден е над 30% пиян и да не се занимавате да спорите с него. А уж сте големи хора...

 

Инат съм - невиждан при това - имам две деца - уча ги да са по-инати и от мен.

 

Инатът (= да не можеш да признаваш вина в 80% от ситуациите) е една от най-лошите човешки черти и до сега, в историята на човечеството, не е довела до нищо добро. Така че, моля те, не учи децата си на тоя порок. Може да ги учиш как да си отстояват позицията, но на инат - недей.

 

И преди да си го споменал, не е нужно да имам деца, за да ти го казвам, защото в случая това няма никакво значение. Става въпрос за елементарна социална психология.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, миличък, къде ли щях да съм в този живот, в този просторен свят ако не беше ти да ме учиш на социална психология...  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Не знам човек, ама дай да си обещаем и двамата ей сега в тоя момент, че няма да допускаме да се стига дотам, че да разбираме. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...