Jump to content
BulForum.com

Градски транспорт Пловдив


Krasi

Recommended Posts

Има ли някъде схемата на маршрутите на автобуси и маршрутки в Пловдив?

Единственото което аз успях да открия на http://www.myplovdiv.com/ е :

"Очаквайте скоро разписание и маршрути на всички линии в града!", но откога е това и кога ще се появят не се знае.

Благодаря предварително :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

http://www.tirs.net/bg/map/?id=1

 

Това аз съм го правил и има линиите къде минават на автобуси и тролеии. На маршрутки няма.

 

Bravo karaman.

No samo pri men li ne raboti pod Opera ili ima niakav problem.Imam previd tarseneto ne mi ba4ka-vinagi pokazva 4e niama namereni takiva obekti/ulici.

Pod Internet ExploDer vsi4ko e OK.

Link to comment
Share on other sites

Bravo karaman.

No samo pri men li ne raboti pod Opera ili ima niakav problem.Imam previd tarseneto ne mi ba4ka-vinagi pokazva 4e niama namereni takiva obekti/ulici.

Pod Internet ExploDer vsi4ko e OK.

На мен на Опера си ми работи така че най-вероятно причината е в теб ;)

Браво "караман"! ;)

Link to comment
Share on other sites

Браво, голямо постижение.Това ми е от голяма полза.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

За да не отварям нова тема, пиша в тази!!!!

Някой може ли да ми каже дали все още се движат автобуси 26 и 36, защото чувам противоречиви мнения по този въпрос!!!

Все пак ми се струва, че са ги спрели, но не знам защо? Може би са били нерентабилни линиите или нямат достатъчно здрави автобуси:)

Link to comment
Share on other sites

За да не отварям нова тема, пиша в тази!!!!

Някой може ли да ми каже дали все още се движат автобуси 26 и 36, защото чувам противоречиви мнения по този въпрос!!!

Все пак ми се струва, че са ги спрели, но не знам защо? Може би са били нерентабилни линиите или нямат достатъчно здрави автобуси:)

36 още си се мърда из града,ама вида на автобуса е трепач! :bgrin: И то по централна улица.... :bgrin: :)

Link to comment
Share on other sites

За да не отварям нова тема, пиша в тази!!!!

Някой може ли да ми каже дали все още се движат автобуси 26 и 36, защото чувам противоречиви мнения по този въпрос!!!

Все пак ми се струва, че са ги спрели, но не знам защо? Може би са били нерентабилни линиите или нямат достатъчно здрави автобуси:)

26 и то се движи само, че по-нарядко от преди. Съмнява ме да го спрат, защото обслужва "бразилската" махала.

Link to comment
Share on other sites

За да не отварям нова тема, пиша в тази!!!!

Някой може ли да ми каже дали все още се движат автобуси 26 и 36, защото чувам противоречиви мнения по този въпрос!!!

Все пак ми се струва, че са ги спрели, но не знам защо? Може би са били нерентабилни линиите или нямат достатъчно здрави автобуси:)

Не са ги спряли.Движат се през час-час и половина но ги има.Аз съм в изгрев и не може да ги спрат при положение че заедно с 6 това са единствените автобуси които влизат в квартала.

Link to comment
Share on other sites

Кръвно съм засегнат и обиден. Нашата скромна уличка "Люлякова" я няма на картата. :dry: В нашата карта която е от преди 10 години я има. Тази да не е от както бяхме чавдарчета още при бай тошо. :) Иначе доволно. Бива. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не са ги спряли.Движат се през час-час и половина но ги има.Аз съм в изгрев и не може да ги спрат при положение че заедно с 6 това са единствените автобуси които влизат в квартала.

Час, час и половина???? Все едно ги няма значи почти! Имаш ли идея каква е причината?

Аз се чудя защо 6 -ицата е толкова редовна станала!!! :excl: :confused Ама, то така не е много зле.....поне 6-цата са по-поддържани автобусите!!! Но пък не ходят до Централна гара и Сточна гара!!!

Link to comment
Share on other sites

Кръвно съм засегнат и обиден. Нашата скромна уличка "Люлякова" я няма на картата.  :dry: В нашата карта която е от преди 10 години я има. Тази да не е от както бяхме чавдарчета още при бай тошо. :)  Иначе доволно. Бива. ;)

 

 

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=31b031ea...280&id=545&num=

Link to comment
Share on other sites

Така съм по-спокоен :) . karaman да се поучиш от тях ;) . Само не съм доволен че не са отбелязали кооперациите и къщите които построиха по Иван Гарванов. Даже и кафе имаше до скоро. :P Ама и така бива. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Днес е тръгнало на вадене на стари теми :lol: Ама по-добре да е тук отколкото другаде офф ;)

 

http://news.plovdiv24.com/40211.html

 

Д**ба мръсните цигани - не стига че им пускат още и то НОВИЧКИ автобуси, ми и продължават да маскарят :angry1 :angry1 :angry1

Цялата сган трябва да я оградят с едни високи дувари и да пускат да излизат само с пропуск и по работа с въоръжена охрана :angry1 :angry1 Мизерници! Хем не плащат за нищо, хем трошат като им дадеш :sayjin

Link to comment
Share on other sites

ack,жив и здрав да си за тая страница за градския транспорт дето си я изровил!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

да попитам...

 

има ли възможност да се изкара карта за една линия... че скоро нямам възможност да отида да питам... ^^

Link to comment
Share on other sites

Май не може. Ако се изкарва карта трябва да е за всички линии.

 

Карта за намаление или безплатно пътуване могат да си изкарат ученици, студенти и пенсионери до колкото ми е известно.

Link to comment
Share on other sites

А може ли да се изкара карта като не си нито ученик, нито пенсионер?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...