Jump to content
BulForum.com

nai-ludoto neshto koeto si prail za momi4e/mom4e


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply
nqmam ideq, toi si pada malko tip destroy i de shto ima neshto za razmazvane, iztrygvane, razchlenqvane i t.n. toi go pravi. inache e adski svesten tip. obojavam go :)

обожаваш го а е един твой приятел който прави идиотии за прятелката си? ти и тя едно и също лице ли сте?

Link to comment
Share on other sites

обожаваш го а е един твой приятел който прави идиотии за прятелката си? ти и тя едно и също лице ли сте?

 

ne, no i az bih iskala moq priqtel da mi nosi ulichni stylbove. qko e. moqt mi e nosil pliusheni igrachki, koeto e adski typo. vednyj dori doide na simfonichen koncert s men, koeto spored nego e bilo mnooogo golqm kompromis.

Link to comment
Share on other sites

ne, no i az bih iskala moq priqtel da mi nosi ulichni stylbove. qko e. moqt mi e nosil pliusheni igrachki, koeto e adski typo. vednyj dori doide na simfonichen koncert s men, koeto spored nego e bilo mnooogo golqm kompromis.

ми кво се оплакваш. щом прави компромиси значи си те обича. и недей гледа в канчето на ефрейтора нали знаеш? тя винаги чуждата кокошка е патка. или обратното беше :)

 

 

онтопик:

мойто най-лудо нещо е че си зарязах приятелите, за да бъда с нея. ама после ми мина - и любовта и заслепението. вече знам че жени има много, а приятели малко!

Link to comment
Share on other sites

мойто най-лудо нещо е че си зарязах приятелите, за да бъда с нея. ама после ми мина - и любовта и заслепението. вече знам че жени има много, а приятели малко!

 

 

aaaa i az go napravih tova, za okolo godina i polovina. beshe ujasno. i mnogo glupavo. sega se opitvam da spazvam balansa i taka mi e nai-dobre.

Link to comment
Share on other sites

Гадно е ако пренебрегваш приятелите си заради любимия човек. Както каза снежко, трябва да има баланс. Иначе в един момент,когато любовта изгасне, а ти си се откъснал от близките си, ще ти е много по-тежко.

Абе приятелите рулират ! И любимия човек рулира ! :)

Link to comment
Share on other sites

Много съм мислил по въпроса и ме е страх да призная че бих избрал "любимия човек" пред приятелите, наистина гаден избор, но в момента е така :)

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми се наложи да го правя но много ми се искаше. В крайна сметка моето мнение е обратното: жени малко приятели много.

Link to comment
Share on other sites

Много съм мислил по въпроса и ме е страх да призная че бих избрал "любимия човек" пред приятелите, наистина гаден избор, но в момента е така :)

абе и аз бях так едно време, когато баланса беше в полза на приятелите - брой "приятели">>брой "любими". после брой приятели взе да намаля а рано или късно един по един "любими"-те се увеличават. и сега "приятели"<<"любими". затуй си ги ценя повече. говоря обаче за онези "приятели" които са останали от времето когато бяха мнозинство и все още се мотат около мен. малко са. теоретично е възможно след години да си отгледаш други от тези качествените :)

Link to comment
Share on other sites

Извън темата,но карай,искам да си кажа.Тва с избора е кофти хава,всъщност до един момент помага,един вид подбор се прави на приятелите.На мен приятелите/става дума за онези,с които сме си адски близки/ ми се редуцираха до една бройка,която е горе долу колкото пръстите на ръката ми/спокойно имам 5 пръста,не съм мутант/ и така де,не бих ги зарязал заради някоя мацка.Пък и няма нужда де,аз само добри и мили мацки харесвам,така че те няма да ме карат да правя скапани работи.Но,трябва баланс да има/аплодисменти зза снежко-готин лъв на снимката,имах такъв,но го подарих/ и тогава всичко е ок.Любов плътска вам братя и сестри

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Най-откаченото нещо... хм...при доста странни обстоятелства които не си спомням се обръснах 0 номер и стоях буквално на главата си около 45-50 минути в -6 градуса пред дома на "любимата" под "бурните" овации на 2-3 минувачи ... луда работа...затова сега липсва малка част от лявото ми ухо.Дясното го спасиха ,ама лявото го резнаха малко

Link to comment
Share on other sites

Бях се скарал един път много здраво с моята приятелка и станах от кафето в което бяхме (не бяхме само двамата имаше и още хора) и отидох при едни приятели на главната в едно кафе....и към 12 часа вечерта вънка вали изведро и аз от главната почти до моста където е преди Смирненски и Кичука отидох пеша вир вода само и само да се оправим и успях!Макар че ме помисли за луд :love

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Буахаха... кой я изкопа тая тема бе... вий сте луди! Най-лудото нещо беше, че се фанах в 3 часа сутринта, изфърчах от нас с колелото и й обясних да си събира чукалата и да изчезне от живота ми като последния мензис на баба си.

Това класира ли се?

Link to comment
Share on other sites

За момче не съм правил най лудото нещо, ама за момиче го направих и полудях пред нея

 

Интересно ми какво по-точно си направил, като си полудял :lol:

Link to comment
Share on other sites

Най -лудото нещо което съм правил е да отида на първа среща с мойта.

Още съм жив и нищо ми няма ако някой се притеснява.

Link to comment
Share on other sites

Буахаха... кой я изкопа тая тема бе... вий сте луди! Най-лудото нещо беше, че се фанах в 3 часа сутринта, изфърчах от нас с колелото и й обясних да си събира чукалата и да изчезне от живота ми като последния мензис на баба си.

Това класира ли се?

Antares отново ме разбиваш - евала!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

малко офф ама...

да го духат приятелите да го духа и любимия секи си гледа интересите

гелдайте си живота хора...

тея "приятели" дето ги имате се някой ден ще те преебат по лошо и от врагъ както се казва

никога няма да тръгна да правя някфи ненормални и луди работи за някой приятел или любим

семейството си е семейство когато се ожениш тогава гледай да ти пука мн мн ама за някфи "гаджета" и тем подобни никога

приятеля майна се някой ден ще му писне нещо на оная работа ще ти тегли п**ките майни и няя го видиш повече

докато когато си имаш нещо от човека до тебе ако ме разбирате и когато си е твоя кръв неска се карате,викати утре пак ще сте си заедно

затова един савет помислете преди да правите някфи "луди работи"

Link to comment
Share on other sites

малко офф ама...

да го духат приятелите да го духа и любимия секи си гледа интересите

гелдайте си живота хора...

тея "приятели" дето ги имате се някой ден ще те преебат по лошо и от врагъ както се казва

никога няма да тръгна да правя някфи ненормални и луди работи за някой приятел или любим

семейството си е семейство когато се ожениш тогава гледай да ти пука мн мн ама за някфи "гаджета" и тем подобни никога

приятеля майна се някой ден ще му писне нещо на оная работа ще ти тегли п**ките майни и няя го видиш повече

докато когато си имаш нещо от човека до тебе ако ме разбирате и когато си е твоя кръв неска се карате,викати утре пак ще сте си заедно

затова един савет помислете преди да правите някфи "луди работи"

 

Брато, много съжалявам за теб, защото явно нямаш никакви приятели...

Link to comment
Share on other sites

Брато, много съжалявам за теб, защото явно нямаш никакви приятели...

от неговата гледна точка си е прав ;)

Link to comment
Share on other sites

тея "приятели" дето ги имате се някой ден ще те преебат по лошо и от врагъ както се казва

 

Много си прав приятел, защото това го изпитах на собствения си гръб и ми трябваха 5 шибани месеца за да изляза от черната дупка в която бях попаднал. :punk :punk :punk

 

P.S. Никога не разчитайте на "приятел" да разбере какво мисли едно момиче за вас, защото накрая оставате с пръст в уста, разбити мечти, много насъбрани нерви, а за здравословното състояние да не говорим :( :( :(

 

P.P.S Sorry за off-a, но не се сдържах просто.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...