Jump to content
BulForum.com

nai-ludoto neshto koeto si prail za momi4e/mom4e


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

ами за момиче сам се бил не един път и вярвам че ще има още , зависи от обстоятелствата... :tongue правил сам и много други неща от сорта на "да се появя у тях в 2 през нощта за да й се обеснявам"... няма да пиша кви други лудорий съм правил че ще ми се смеят много хора :P

Link to comment
Share on other sites

Ако е правено за любимият човек, то не се възприема като лудо, като нещо специално, защото го правиш без да очакваш отплата, от сърце, без да се замисляш

дали това е лудо, а дали това трябва направиш, за да си от полза за човека.

С други думи, раздаваш се за човека, който обичаш.

 

Прочетохте моята визия. Чрез нея се опитвам да обобщя друго - заглавието на темата прави асоциация у мен, че все едно трябва да се фука/пери/хвали за някакво действие, дефинирано от някои като лудост, че удоволствието не идва от ползата или от преодоляните препятствия или обстоятелства наложили действието.

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Ако е правено за любимият човек, то не се възприема като лудо, като нещо специално, защото го правиш без да очакваш отплата, от сърце, без да се замисляш 

дали това е лудо, а дали това трябва направиш, за да си от полза за човека.

С други думи, раздаваш се за човека, който обичаш.

 

Прочетохте моята визия. Чрез нея се опитвам да обобщя друго - заглавието на темата прави асоциация у мен, че все едно трябва да се фука/пери/хвали за някакво действие, дефинирано от някои като лудост, че удоволствието не идва от ползата или от преодоляните препятствия или обстоятелства наложили действието.

 

Поздрави!

 

lyubo прав си и съм съгласен с това , което казваш , но на човека пуснал тази тема му е интересно какви са тези "лудорий" и аз изказвам някой от препятствията през който съм преминал...

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

аз пък не се справих както трябва с едно гадже щото моето коте искаше като ида при нея да имам много семе за нея.затова се наложи да се пазя. :wacko: моята е луда на тема сперма. имате ли и вие такива проблеми? тя мисли че мъжа трябва да има количество като слон. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Крещял съм все едно ме колят Обичам те на копчетата.Много работи съм правил.НО пък да ги наричам луди,не ми върви.

Link to comment
Share on other sites

Ммм добра тема :D

Предложих му брак пред бингото,само защото бях под въздействие на алкохола,както също и бях заплашила,че ще се самоубия :D

Не,че щях или ще го направя някога де...

Link to comment
Share on other sites

Отказах се да замина за Германия, за да мога да бъда с нея...не знам дали беше лудо или глупаво...във всеки случай не съжалявам...много...

Link to comment
Share on other sites

аз пък не се справих както трябва с едно гадже щото моето коте искаше като ида при нея да имам много семе за нея.затова се наложи да се пазя. :wacko: моята е луда на тема сперма. имате ли и вие такива проблеми? тя мисли че мъжа трябва да има количество като слон. :rolleyes:

 

 

xaxa spermata sadyrjala proteini sigorno za tva iska pove4ko moje da zaqkne i da te naplqska :D

Link to comment
Share on other sites

аз пък не се справих както трябва с едно гадже щото моето коте искаше....

Има една поговорка: Оправданието е като задника - всеки си го има. Че какво беше направил толкова велико за гаджето :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ами скарахме се и той се качи на колелото си и си тръгна.И аз хванах едно такси и му казах да го следим с бавна скорост и без да усети.И така...много дълго.В София се развива действието.И накрая като спря в една градинка,аз слезнах без той да види,че съм в такси и той доста се изненада...ух,май прозвуча глупаво,но беше гот... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ходил съм до тях да й се обяснявам, обаче са ме пресрещали нейни приятелки знаете какво става. И после трябваше да обяснявам какво съм правил заедно с тях.

Link to comment
Share on other sites

Скарахме се, аз излезнах от нас, защото имах среща с едни приятели ... през целия път до главната си мислих .. какво какво правя ... слезнах от маршутката беше 10 без 10. поздравих и се извиних .. хванах си маршутката на обратно .. взех някакви пари от нас .. отидох и хванах в 11 часа влака за Варна(тя живееше там) ... а щях да пропусна, че в същия момент си пишех дипломната работа и трябваше да я предавам след 1-2 седмици а бях стигнал до кривата круша .... а какви филми бяха във Варна ... поне 5 пъти от центъра на автогарата-пеша. не съжалявам като се замисля ... е вече не съм с нея :> хахахахаха-ха-ха

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...