Jump to content
BulForum.com

nai-ludoto neshto koeto si prail za momi4e/mom4e


Recommended Posts

.... за NEO_DDT там не ме познаваш човек че да приказваш така :/ явно не си дорасал нещо приятели както се казва си имам много просто не разчитам толкова на тях и не бих направил много за тях

и не съм изпадал в някфи депресии никога за такива работи

просто нещо такова като си стане ми е през оная работа хора много

закво да се кося

 

Е*ати emo-тата... Мамка му, само аз ли не съм имал такива проблеми с приятелите си?

:laughing: :laughing: :laughing: http://store.picbg.net/pubpic/07/4F/479fd638f581074f.JPG da ti mqzam na emo ?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Пет години се разкарвах по квартири...

 

da ti mqzam na emo ?!

 

Мязаш ми на неграмотен тийнейджър. Нищо лично...

А Емо го познавам добре. Хич не си приличате!

Link to comment
Share on other sites

Пет години се разкарвах по квартири...

Мязаш ми на неграмотен тийнейджър. Нищо лично...

А Емо го познавам добре. Хич не си приличате!

виж ся че съм неграмотен неграмотен съм повтарям един клас вече нз колко години не се гордея нещо с тва просто ми кажи нещо кадето незнам... и ме дразни тва че някой хора са тръгнали да ми казват какво ИМАМ и какво нямам се едно да тръгна да му разправям кво има тои в хладилнака си и в къщата му

 

ако ще тръгнем да се съдим по това където гледаме трябва да те изкарам наркоман така ли да го разбирам ?

 

последно пиша тука хора просто не ми казваите на колко години съм кво мислите за мен как ви изглеждам погледнете себе си колко време сте прекарали тука в този форум и от едно изказване на мнение тръгнахте да ме съдите какъв съм бил кво имам и какво нямам нео дд нз какъв ти е проблема комплекси ли избиваш какво правиш твоя си работа не ме съжелявай аз отдавна съм се уредил за топъл хляб

Асасин за неграмотноста ... нз закакво се захващаш там като си го бях написал отдавна тва отдолу под подписа ми проблема си е мой просто когато е трябвало да ходя на училище да се уча аз съм си пропилявам времето навънка правейки неща за който съжелявам в момента... сега нека ти кажа ти как ми изглеждаш като някой удавник за сламка опитваш се да се направиш на грамотен и голям човек ли ?нека няма лошо бъди грамотен радвам се за тебе покажи ми нещо което да ми е от полза като порасна като теб не да се изтъквам на хората какво мога аз и какво не могат те може и да греша в момента но за мен съм си прав защото така като гледам аз си изказах мнението по въпроса и някой хора ми се нахвърлиха с думите нямаш приятели депресирано емо лумпти лампти...

Link to comment
Share on other sites

Брато, много съжалявам за теб, защото явно нямаш никакви приятели...

 

Просто той разбира "приятели" по различен начин. Вариант?

Link to comment
Share on other sites

ако ще тръгнем да се съдим по това където гледаме трябва да те изкарам наркоман така ли да го разбирам ?

 

Ами аз съдя най-вече по постовете. За мен уважаващ себе си млад, средно интелигентен човек би трябвало поне да познава правописа и пунктуацията на родния си език. Освен, разбира се, ако не си от тези, които градят кариера в строителството в Испания. Ако е така - не се хаби! Не ти трябва български! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съдя най-вече по постовете. За мен уважаващ себе си млад, средно интелигентен човек би трябвало поне да познава правописа и пунктуацията на родния си език. Освен, разбира се, ако не си от тези, които градят кариера в строителството в Испания . Ако е така - не се хаби! Не ти трябва български! ;)

Тфа прозвуча много добре :lol: .Градиш кариера в строителството-направо си е буквално :lol:

 

И за да не е офф-може би най-лудото беше,че тръгнах с мотора в 9 часа вечерта в пороен дъжд до един съседен град само защото и обещах да отида да я видя...естествено по пътя на отиване може би 1-2 пъти щях да катастрофирам(на връщане пак толкова) :lol: ама здраве да е-видяхме са с девойката :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

асасин пак тръгна да ме съдиш виж ако си мислиш че ще стана като тебе не се залъгваи

ти може да си така работа>вкъщи (приказваш за работа)>Спиш>работа>вкъщи (приказваш отново за работа)>спиш.... или ако не си ще станеш така

ама не мисли за мене казах аз съм се уредил за топъл хляб

Link to comment
Share on other sites

асасин пак тръгна да ме съдиш виж ако си мислиш че ще стана като тебе не се залъгваи

ти може да си така работа>вкъщи (приказваш за работа)>Спиш>работа>вкъщи (приказваш отново за работа)>спиш.... или ако не си ще станеш така

ама не мисли за мене казах аз съм се уредил за топъл хляб

 

Точно така съм! Блестящ психологически анализ! Дано си плащаш за топлия хляб, че семейната цица ще секне все някога... ;)

Link to comment
Share on other sites

без татко съм няма кой да ми дава

майка ми работи в магазин мария мм ако искаш отиди я навести продава мебели

не позна :) за семейната цица

Link to comment
Share on other sites

.... за NEO_DDT там не ме познаваш човек че да приказваш така :/ явно не си дорасал нещо приятели както се казва си имам много просто не разчитам толкова на тях и не бих направил много за тях

и не съм изпадал в някфи депресии никога за такива работи

просто нещо такова като си стане ми е през оная работа хора много

закво да се кося

 

 

:laughing: :laughing: :laughing: http://store.picbg.net/pubpic/07/4F/479fd638f581074f.JPG da ti mqzam na emo ?!

 

А не те познавам, но коментирам предното ти изказване, което звучеше, като наранен и озлобен и предателство на уж твой приятел... Не знам ти какво разбираш под приятел, но явно нямаш правилна представа... Май тоя хляб дето си се уредил не е толова топъл :D

Link to comment
Share on other sites

А не те познавам, но коментирам предното ти изказване, което звучеше, като наранен и озлобен и предателство на уж твой приятел... Не знам ти какво разбираш под приятел, но явно нямаш правилна представа... Май тоя хляб дето си се уредил не е толова топъл :D

от приятел казах никога няма да разчитам за нещо голямо и никога няма да тръгна да правя нещо голямо всеки си има виждания върху нещата и прицнипи

Link to comment
Share on other sites

Тоест твоите приятели са хора, които не биха направили нищо голямо за теб, нито пък ти за тях... :blink:

Я ми дефинирай "познат"!

Link to comment
Share on other sites

виж ся примерно ако става въпрос за бензин .. нещо да му помогна в тях и еи такива от тоя род да ама да си сложа главата в торбата заради някой приятел никога както и не мисля че някой би го направил за мен на мен такива са ми вижданията притялите са за приказки лафче и да споделяш работи с него така разбирам думата приятел аз

Link to comment
Share on other sites

ако ще почваш така грубо човек мекия нз си кво...

или някаф сериозен ти е проблема -----------------------------------

в момента за мен ти си поредния комплексиран човечец

"мекия" даваш добър пример като за пораснал човек :)

Link to comment
Share on other sites

Тежък живот те чака теб....

Ама какво да те мисля, ти мекия* си го уредил....

 

* Хляб - б.а.

 

Не съм съгласен. Самостоятелния живот е много по-лесен от това да зависиш постоянно от някой.

Link to comment
Share on other sites

ако ще почваш така грубо човек мекия нз си кво...

или някаф сериозен ти е проблема

 

в момента за мен ти си поредния комплексиран човечец

"мекия" даваш добър пример като за пораснал човек :)

 

За теб май всички сме ти комплексирани нещо... Май ти си комплексираното момченце, опитващо се да промени представите на другите...

 

Не съм съгласен. Самостоятелния живот е много по-лесен от това да зависиш постоянно от някой.

 

Самостоятелен живот е едно, да си саможив е съвсем друго... Едно е да зависиш от някой, друго е да може да разчиташ на някой ;)

Link to comment
Share on other sites

Самостоятелен живот е едно, да си саможив е съвсем друго... Едно е да зависиш от някой, друго е да може да разчиташ на някой ;)

 

Ако има някой на който можеш да разчиташ, в повечето моменти зависиш от него. Било то за среща, излизане или каквото и да било. Не може да му се обаждаш само като ти трябва нещо. Нали така?

Link to comment
Share on other sites

За теб май всички сме ти комплексирани нещо... Май ти си комплексираното момченце, опитващо се да промени представите на другите...

Самостоятелен живот е едно, да си саможив е съвсем друго... Едно е да зависиш от някой, друго е да може да разчиташ на някой ;)

брато :) аз да се заяждам с някой от вас така някой да ти го тика в главата това да те кара да си промениш представите ?! кажи ми какво съм казал аз по твоя адрес освен това за комплексите извинявай ако съм те обидил нещо но за да се заяждаш така с някой човек без конкретна причина такива са изводите който ще си вадя

 

аз мога да разчитам на някой за малки работи но както казах да си слагам торбата в главата за приятел не не мисля и че ти би го направил защото според мойто мнение всеки голям човек си гледа интересите

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен. Самостоятелния живот е много по-лесен от това да зависиш постоянно от някой.
Въпрос на гледна точка. Зависи какво дефинираш под "лесно". Иначе що-годе съм съгласен.
Къде е Оверман в такива моменти. :cry:
И на мен ми липсва :)

 

 

afd, това, което няколко човека иронично и саркастично се опитаха да ти кажат, е, че не си имал приятели. Изглежда още не си се научил да правиш разликата между познат, компания за маса, компания за дискотеката и приятел.

Иначе за това, че всеки човек си гледа интересите - ако ти изхождаш от тази гледна точка, нормално, есествено е и хората, в средата ти да мислят по такъв начин. Просто така стоят нещата.

 

Иначе за снимката - по-скоро nerd...

Link to comment
Share on other sites

ако ще почваш така грубо човек мекия нз си кво...

или някаф сериозен ти е проблема Пловдив, Смирненски, Лерин №32

 

в момента за мен ти си поредния комплексиран човечец

"мекия" даваш добър пример като за пораснал човек :)

 

Ох, и сега какво. Да обикалям града да шамаросвам тийнейджъри. Не, мерси...

 

Не съм съгласен. Самостоятелния живот е много по-лесен от това да зависиш постоянно от някой.

 

Тук пък аз не съм съгласен. Само твърдите ми разходи по това да живея сам надхвърлят 400 лв.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на гледна точка. Зависи какво дефинираш под "лесно". Иначе що-годе съм съгласен.

И на мен ми липсва :)

afd, това, което няколко човека иронично и саркастично се опитаха да ти кажат, е, че не си имал приятели. Изглежда още не си се научил да правиш разликата между познат, компания за маса, компания за дискотеката и приятел.

Иначе за това, че всеки човек си гледа интересите - ако ти изхождаш от тази гледна точка, нормално, есествено е и хората, в средата ти да мислят по такъв начин. Просто така стоят нещата.

 

Иначе за снимката - по-скоро nerd...

добре съгласен съм с тебе тука .. правя си разликата междо познат компания за мас и приятел но просто никога не съм тръгнал да разправям ня някой че ми е най добър приятел и т.н. някой мене примерно може да ме е чуствал като такъв но съм сигорен че съм го разочаровал на места..

 

nerd не мися че нося очила панталони дигнати до ушите и да стоя по цял ден затворен на едно място

но мнението си е твое

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...