Jump to content
BulForum.com

Търся устройство против мишки произведено в Пловдив


Nanko

Recommended Posts

Мисля, че това е най-правилния раздел, но все пак ако съм сбъркал, нека модератор да я премести където и е мястото.

 

Баща ми преди доста години е взимал устройство против мишки което се включва в контакта и излъчва сигнал/шум/звук който гони мишките. Каза, че се произвеждат в Пловдив, но не помни точно от къде ги в взимал. Ако някой знае от къде могат да се намерят такива джажи нека да пише.

Link to comment
Share on other sites

Наскоро взимах, помага и с/у хлебарки и паяци до някъде. Във бриколаж, практикер и т.н. има избор. В карфур също съм мяркал. Цените варират от 25 до 50.

Link to comment
Share on other sites

Но аз търся точно определено устройство за което знам, че се произвежда в Пловдив. Можеш ли да ми кажеш тези който си ги видял какво производство са?

Link to comment
Share on other sites

Само ще спомена, че ефектът от тези и подобни устройства е... почти нулев! Изчезват за около месец и после се завръщат, като май, дори се и кефят на ултра звуците на измишльотината.

Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли ЕВН сложиха нещо такова в абонатната, чието зверско пищене се чуваше чак във фоайето... От известно време не се чува, явно са го махнали. Вероятно защото на плъховете не им пука. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...