Jump to content
BulForum.com

WildStar Online


TAZ

Recommended Posts

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

За класовете - във форума. За предметите - още е раничко - все пак е бета с доста затегнати условия за информация извън играта. А и като бета всичко се променя много. Да не се настройваш за нормална игра. Имат още неща за оправяне.

Link to comment
Share on other sites

Ако тръгваш с настройката за игра, която да играеш... ще бъдеш разочарован. Неработещи куестове, бъгнати NPC-та, дисконекти... Идеята е, че си тестер и е хубаво да репортваш проблемите, които откриеш.

Link to comment
Share on other sites

Мирославе, само ако ме баннат, защото аз съм отговорен за теб - няма да можеш да кръстиш дъщеря си!!! Обещавам ти!

 

Хайде някой да направи танк, че ми омръзна да чакам по 2 часа за LFG на някой инстанс (а аз мога да играя максимум 2 - 3 часа вечер и то след 10). Не че ми трябва да се обличам още - всичко май ми е ВiS за този левъл, ама ми се хийлва. Пешо с теб кога ще отидем до STL или KV?

Link to comment
Share on other sites

Как ще те баннат заради мен като аз не игра беееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее?

А не играя защото не искаш да ми подариш EVGA 760 GTX SC там с по-хубавото охлаждане.

Link to comment
Share on other sites

Ми с твоята дето имаш сега. Аз не искам нея - тя не е SC с готиното охлаждане.


Не, че не искам, а не мога. Утре като падне RAM-та и с каква видео карта ще си направя машинката за W*?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тази седмица ще пускат patch 3 с доста неща. Нови зони, левъл кап до 50, нов инстанс, райдове и т.н. Ще имаме месец да вдигнем герой до лвл 32, за да си гарантираме участие в предстоящата бета, която ще започне Март. 

 

Мирославе май е време да вземеш някаква карта....

Link to comment
Share on other sites

Аз май позагубих инерция и съответно - сериозен интерес... Тия шитни с половината куестове неработещи ме отказа малко или много...

Link to comment
Share on other sites

Следващия път ще си запазя бетите за мен си. От два ключа дадени и двата се оказаха fail!

 

Явно погрешно разбирам идеята на думата бета и това, че точно такива куестове трябва да се откриват, за да се оправят и като излезне играта - да може всичко да е наред. Няма и смисъл тогава да се логваш след Четвъртък, защото от Carbine потвърдиха, че ще има много DC-и и проблеми, докато изгладят пача, та направо си спести мъките и нервите. Да не говорим, че идеята на едно ММО е да се играе с хора. Аз успях веднъж да играя с Мирослав и това беше. Но както и да е, игри все ще излизат, здраве да има, че то е по-важно.

Link to comment
Share on other sites

От два ключа дадени и двата се оказаха fail!

Да не говорим, че идеята на едно ММО е да се играе с хора. Аз успях веднъж да играя с Мирослав и това беше. Но както и да е, игри все ще излизат, здраве да има, че то е по-важно.

Аз като получател на единия от тези fail ключовете(което явно е било грешка да ми се прати) ще коментирам така: Ако знаех, че ключа идва със задължение да си променя графика и начина на живот на мен и семейството ми за да мога да съм на линия когато и ти си на линия, че да играем постоянно заедно, да седя до 1-2-3 през нощта когато и ти седиш, да не пипам играта, когато и ти не можеш или играе Кики, да не пробвам други класове и т.н, че ще се разминем с нивата или куестовете. Или пък да трябва да извадя и дам едни пари за замяна на повредена техника независимо дали мога или не, за да мога да съм онлайн в играта - нямаше да го приема този ключ.

На ЛС ще ти пратя един свободен, който може да дадеш на някой по твое желание. Хубавото е, че може да го дадеш на всеки - не трябва да се съобразяваш дали ще прави поразии в играта, защото и да го баннат, ще баннат мой акаунт. Може да си спокоен, че от моя странна няма да те баннат, понеже няма да влизам в играта. По една или друга причина.

Link to comment
Share on other sites

Аз като получател на единия от тези fail ключовете(което явно е било грешка да ми се прати) ще коментирам така: Ако знаех, че ключа идва със задължение да си променя графика и начина на живот на мен и семейството ми за да мога да съм на линия когато и ти си на линия, че да играем постоянно заедно, да седя до 1-2-3 през нощта когато и ти седиш...

+1

 

За бетата - напълно съм съгласен. И пак ще повторя че съм постнал повече от 20 тикета, както и имам известно участие във форумите им. Проблема е, че разполагам с много малко време за игра и предпочитам да го влагам в игри, които са ми по-интересни и по-приятни. В момента Skyrim е с доста гърди пред WS.

Link to comment
Share on other sites

Много мерси за ключа, но не смятам, че трябваше да се правиш на толкова ущипана мома. Нека да поясня обаче нещо (щом ще изпадаме в драми) - аз отдавна нямам възможността да играя до 2, 3 часа през нощта поради една или друга причина, която за разлика от теб - няма да упоменавам тук. Второ - никой не те е задължил да играеш само с мен и да играеш само с един герой, можеше да си тестваш всичките - както и направи и когато имаме време и се засечем - да си логнем тези, с които играхме една вечер и да си ги вдигаме. 

Благодаря още веднъж за ключа, но вече ти изтрих съобщението - дай го на някой друг или влез в wildstar - central и го дай на някой.

 

 

/On topic: Днес ще пачват играта с още 1,1 GB. Отново предупредиха, че нещата няма да са много стабилни, но поне вече играта е цяла и всичко ще може да се разгледа, пробва, счупи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...