Jump to content
BulForum.com

WildStar Online


TAZ

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Раздават ключове за този уикенд. Сайта е доста зле ама с повече опит става регистрирането :) Ама побързайте, че за 30 мин изчезнаха 1000 ключа

http://eu.alienwarearena.com/giveaways/wildstar-closed-beta-weekend-key-giveaway

 

 

Едит: Всъщност ми пише, че има още 7к ключа, а вътре ми казва, че са свършили...

 

Едит2: Дават ключове все още :)

 
Information!

You're in the queue!

Your approximate wait time is less than 60 minutes. You will be notified via email if you have been assigned a code.

 

Link to comment
Share on other sites

03.06.2014 са обявили като дата на излизане. На какво дередже е играта? Че скоро не съм я пускал да видя какво са правили на пачовете

Link to comment
Share on other sites

Доста е променена от това, което си спомняш ти. Имаше два дена поддръжка и снощи изтеглих отново някакъв голям пач, но стана късно и не можах да се логна. То и на мен не ми остава много време за игра последните 2 седмици. Останало ми е само едно левълче до 50, но все не мога да си го направя.

 

Това май ще ми е първото ММО, което ще започна да го играя лятото. Но пък до тогава има много време, за да оптимизират играта тотално и да оправят, каквото имат за оправяне.

 

Отпадна и NDA-а вече. Една френска гилдия пусна кратко клипче с кадри от няколко боса на 20 men raid-ове. 

http://youtu.be/lOWUgppBjwY

Link to comment
Share on other sites

На мен ми беше интересна играта, поиграх я малко миналата събота/неделя. Искам само да я оптимизират да върви по-гладко. Бая хора се оплакваха от ниско fps в чатовете. Имаше разни врътки като -dx9 които вдигат кадрите, но въпреки това имаше места, където играех с 15фпс което си е голяма досада. Реших, да изкачам да излезне и определено ще е игра, която ще играя. Хареса ми. Дано се справят добре с оптимизирането само.

Ако някой я играе на лаптоп с добра резолюция и фпс - да каже какъв му е лаптопа да се ориентирам горе долу какво ще купувам след няколко месеца :D

Link to comment
Share on other sites

Мен вероятно и процесора ми е много слаб имам двуядрено АМД 5000+ (макар че играта не ми взимаше целия ресурс на прецесора някъде около 95% беше)

Иначе играта я мъчих на различни настройки, даже на най-минималните. В началото в кораба където има доста обекти лагва. После като излезнах на открито на планетата беше по-добре, но и там лагваше в селата :) Като сложих -дх9 на иконата се усети осезаема разлика поне 10-15 фпс нагоре, което значи, че веорятно с повече оптимизиране ще върви, иначе че компа е за смяна - това ясно :D

Link to comment
Share on other sites

На месец искат стандартните 12,99 евро май. При плащане за 3 месеца, цената става 11,99, а за 6 месеца - не го запомних.

 

EDIT:

 

за 6 месеца е по 10,99 € на месец, а за 1 година е 9,99 € на месец.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
This Friday, step on to Nexus for an exclusive beta weekend! We appreciate your early support of WildStar, and are sending a beta key your way for our WildStar-community only beta weekend! This Friday to Sunday, you will be able to choose your faction and class, and hone your skills with dungeons, PvP, questing, and enjoying content through level 25.

 

 

HORRAY! Да я пробвам ли? Вие получихте ли вече :)? Вчера поиграх малко TERA и не ми хареса, днес ще пробвам RIFT, а уикенда може Wilds Star. Малко да се отърся от тоя WOW :D. Търся си някое що-годе "добро" free mmo

Link to comment
Share on other sites

WildStar няма да е free, по - горе съм писал и месечните такси - като на WoW са. Иначе аз всеки уикенд играя, по-точно чопля нещо из играта за по 2 - 3 часа. Разглеждам новия UI, оправям си къщата или с две думи - трепя си времето. Реших veteran dungeons да ги оставя за когато излезне играта, PvP не ми се играе, а и много се чака.

Link to comment
Share on other sites

Chudesno, tamun se pribiram na 27-mi i shte izleze sled nqkoi i drug den shte pocukame nai-nakraq ot koga  q sledq taq igra losho mi stava napravo haha :D

Link to comment
Share on other sites

От днес 8-ми трябва да започне и open beta-та, така че който не е успял да участва на някой от етапите на close beta-та и иска да види какво представлява играта - сега ще има шанса да го направи. 

За тези, които пък са си предплатили играта - от 13-ти ще имаме уникалната възможност да си запазим 1 име на герой и една гилдия. До сега не съм се натъквал на игра, която да го предлага това, не че съм играл страшно много различни ММО-та (не съм ММО пеперудка ;) )

Guild и character name reservation сайта ще бъде отворен от 13 до 23-ти Май, като се появи по-подробна информация и линк - ще го кача тук.

 

Левъл капа на open beta-та е вдигнат до 30. и ще може да се насладите на Нексус до 18-ти Май.

Ще има и live stream на 8-ми и 9-ти свързан с open beta-та, който може да видите тук

 

Ето и официалното съобщение на сайта на WildStar - клик

Link to comment
Share on other sites

Blagodarq mnogo za informaciqta, az shte pochvam igrichkata na slqpo :) tochno kogato q puskat shte sum svoboden.Nadqvam se da poigraem zaedno :D

Link to comment
Share on other sites

Това със запазването на имената беше голямо фиаско. Доста зле се представиха от Carbine или май са виновни тези, от поддръжката на сайта на NCSoft . То е без значение, но имаше много драми, сълзи, ядосани дечица, на които са им бизи "откраднали" никнеймовете и т.н.

 

Аз се надявам, че който и да е бил виновен за тези фалове със сайта - си е взел поука. Не че гейм сървърите имат нещо общо с уеб сървърите, но ще ми е по-приятно да започна играта без много проблеми. Разбира се, няма да стигнем нивата на пускането та сървърите на Диабло 3 и невъзможността да се логнеш с часове заради великият error 3007 ;)

 

Ето и малко информация за левълването, териториите и дънджаните - хубаво е да го има постнато и тук:

 

 

Dominion Zone Levels: (For most zones, you can be -2 levels and still do the quests)

Levian Bay (Levels 3-6)
Crimson Isle (Levels 3-6)
Ellevar (Levels 6-14)
Deradun (Levels 6-13)
Auroria (Levels 14-22)
Whitevale (Levels 22-28)
Farside (Levels 28-34)
Farside Virtue's Landing
Farside Alpha Complex
Farside Biodome 3 (Levels 28-29)
Farside Biodome 4 (Levels 30-31)
Farside Moon (Levels 32-35)
Wilderrun (Levels 35-40)
Malgrave (Levels 40-44)
Southern Grimvault (Levels 46-50)
Western Grimvault (Levels 46-48)

 

Exile Zone Levels: (For most zones, you can be -2 levels and still do the quests)

Everstar Grove (Levels 3-6)
Northern Wilds (Levels 3-6)
Algoroc (Levels 6-12)
Celestion (Levels 6-14)
Galaras (Levels 14-22)
Whitevale (Levels 22-28)
Farside (Levels 28-34)
Farside Walker's Landing 
Farside Alpha Complex
Farside Biodome 3 (Levels 28-29)
Farside Biodome 4 (Levels 30-31)
Farside Moon (Levels 32-35)
Wilderrun (Levels 35-40)
Malgrave (Levels 40-44)
Southern Grimvault (Levels 46-50)
Western Grimvault (Levels 46-48)

 

Adventures/Dungeons

Level 15 Adventure: The Hycrest Insurrection (Exile): Galeras, Immediately East of Thayd

Level 15 Adventure: Riot in the Void (Dominion): Auroria, Immediately East of Ilium
Level 20 Dungeon:   Stormtalon's Lair (STL): Galeras (Exile), South tip of Thundercall Village, Access thru Whitevale
Level 20 Dungeon:   Ruins of Kel Vorath (KV): Auroria (Dominion), Southern end, Access thru Wilderrun
Level 25 Adventure: War of the Wilds: Whitevale, North of Wigwalli Village along the water
Level 30 Adventure: The Siege of Tempest Refuge: Whitevale, In the middle of Calmwater Lake, near Protostar camp
Level 35 Dungeon:   Skullcano (SC): Whitevale, on the docks of Wigwalli Village
Level 40 Adventure: Crimelords of Whitevale: Wilderrun, Directly West of Devastation Ride, North end
Level 45 Adventure: The Malgrave Trail: Southern border of Southern Grimvault
Level 50 Dungeon:   Sanctuary of the Swordmaiden (SotS): Wilderrun, Very furthest West point of the map
Level 50 Raid (20): Genetic Archives: Western Grimvault, Labeled on map, near Phagelabs
 
STL, KV, SC, and SotS can be walked into 3 levels early, but cannot be queued for in the group finder until the listed level.
All Veteran mode dungeons and adventures become accessible at level 50.
Link to comment
Share on other sites

Това с запазването на имената беше ненужно според мен като цяло. Иначе за самите сървъри по спомен би трябвало всичко да scale-ва добре спрямо натоварването. Така бяха описали разделянето на хората в инстанции на зоните, за да няма претрупване с хора. Ще се види. Аз мисля да си минавам зоните и куестовете до край, нямам намерение да ръшвам, ще си правя всичко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...