Jump to content
BulForum.com

6ofiori


Psihara^^

Recommended Posts

karam si az dneska po grebnat ai se re6ih da se pribiram [normalno] I EDIN IDIOT PO PATQ NA VRA6TANE KOITO KARA6E V NASRE6TNOTO ME BLASNA I ME NOSI 10 METRA PONE!!! pri koeto me napsuva i izbqga!!! doktorite mi kazaha 4e ne moa se ka4vam poe4e na kolelo 6tot sum nekwo psihi4esko raztroistvo nqkuw 6ok i 4e trqa sqdam na vazglavnica!!!

kajete ako i na vas vi se e slu4valo ne6to podobno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Пич съчувствам ти майна ако си запомнил оня....ЗАКОЛИ ГО ВЕЕЕЕ...де*ба неговата... :angry1

 

П.С Има адски много некадърни шофиори...пуу :angry1

Link to comment
Share on other sites

Еми мен ме блъснаха, но бях с кола. Бях спрял да изчаквам едни коли и един отзад не ме е видял ли кво и ме хакна здраво в бронята. На мен нищо ми нямаше де. А на колата малко изкривена броня. И оня излезна от колата и вика нищо ти няма и си тръгна.

Link to comment
Share on other sites

Кофти случка брато-добре че си се оттървал жив. Иначе шофьорите къде си могат, къде не могат да карат, ама кофтито е че повечето са изнервени и мислят, че по рождение господ им е дал предимство. Освен това забелязвам, че и в Пловдив напоследък все повече започва да бъка от дърти коли/втора ръка от Европа/ и движението е много натоварено.

Link to comment
Share on other sites

Приятелю, много съжалявам, че ти се е случило такова гадно нещо!

Не знам какво друго да кажа...добре наистина, че си се отървал жив...Надявам се да се видим в петък!

Link to comment
Share on other sites

Ей, колега, не се тревожи за срещата! Гледай да се оправиш! Това е най-важното сега! Ще направим нова среща, специално в твоя чест ;)

Fast recovery, my brother!

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^^ получаваш съчувствие и от мен да знаеш.поне хубаво че си си жив...другото не е важно!

Link to comment
Share on other sites

Бахти възмотен съм от поведението на някои шофиори.Тва да те блъсне,да излезе и да те напсува го няма никъде по света.Все пак факта че шофиора е бил жена обяснява до някъде случилото се(имам предразсъдаци относно жените шофиори).

Link to comment
Share on other sites

Abe da vi kaja teq shofiori sa ludi az predi godina i polovina si karah iz pld i gonih edna 6-tica 6toto vatre ima6e edin moi priqtel i tam na krastovi6teto do heito do hirurgiite edin bus re6i da zavie a az bqh s predimstvo i re6ih 4e ako se zabiq 4elno 6te e po lo6o zatva nabih spira4ka i se zavartqh na strani s lakita napred malko mu izkrivih strani4nata vrata :woot ama po 4udo na men mi nqma6e ni6to samo bqh si odraskal lakita ama be6e mnogo gadna bolkata!!

Link to comment
Share on other sites

Жените са зле като шофиорки, ама и мъжете не им отстъпват понякога по некъдърност.Психара поне номера на колата неможа ли да запомниш?

Иначе да пази господ досега не ми се е случвало да каВастрофирам,дано да не ми се и случва.Не го пожелавам на никой...

Link to comment
Share on other sites

gad no e no pak dobr 4e si jiv ina4e ako si zapomnil nomera 6a q ebe6 taq ovca.

Te sq taka im da vat knijki Edna dve svirki i sa zeli ispita. a otmen da znae6 ====== Jena 6ofior i negar skior nqma...

 

ave qni vlez v mirkata pls

Link to comment
Share on other sites

Kogato vi blusnat, purvoto neshto, koeto trqbva da napravite e da vidite i da se opitate da zpomnite nomera na PS. Mangalite redovno prashtat decata si da gi bluskat, shtoto posle iznudvat shofiorite za pari. ta ot tqh ako ne drugo sam nau4il, nomera e mnogooo vajen! Leka telesna povreda izliza okolo 150-200 leva, poneje bluskaneto na peshehodec e dosta nakazuemo, a peshehodcite sa 99% ot slu4aite s predimstvo, a mangalite sa hitri.

Link to comment
Share on other sites

Kogato vi blusnat, purvoto neshto, koeto trqbva da napravite e da vidite i da se opitate da zpomnite nomera na PS. Mangalite redovno prashtat decata si da gi bluskat, shtoto posle iznudvat shofiorite za pari. ta ot tqh ako ne drugo sam nau4il, nomera e mnogooo vajen! Leka telesna povreda izliza okolo 150-200 leva, poneje bluskaneto na peshehodec e dosta nakazuemo, a peshehodcite sa 99% ot slu4aite s predimstvo, a mangalite sa hitri.

 

Аз даже съм виждал как циганка си хвърля бебето пред кола..добре че ония пич успя да спре навреме.

Link to comment
Share on other sites

Вчера на Пещерско шосе посока хирургиите малко след кръстовището на ХЕИ-то. Намалям аз и спирам че имаше коли. Заради рали "Хеброс" беше затворен половината град и имаше много задръствание. Както си седя и чакам да тръгнат колите и изведнъж чувам свистене на гуми. Тъкмо да се обърна да видя какво става и се оказа че аз съм бил мишената. Директно ме нацели един. Добре че крака ми бе на спирачката иначе щях да ударя предния. На мен само 1 малка част от стопа ми е счупена нищо друго. Бронята здрава нищо и няма. На оня отзад обаче радиатора му се проби и изтече, фаровете му се счупиха, решетката падна, бронята си замина. Бяхме 4 човека в колата. Всичките потребители на форума :D. За радост никои нямаше телесни повреди. Да уточно че си бях сложил колана :D.

Link to comment
Share on other sites

Psihar sujelqvam za teb vidq li mu nomera tupi kopeleta

kolko puti sum se oturvaval ot tupite nekadyrni 6ofiori na kosym a naistina naposledyk grada e ludnica dnes 6te6e da me blusne edin reis 6toto edin pederast ne si be6e dal miga4a lo6oto e 4e ne samo az no i brat mi umira6e slava bogu 4e reagirah navreme

Link to comment
Share on other sites

Аз да ви кажа нещо за шофьорите в Европата. Нямал съм легалната радост да карам кола (наблягам да думата легална!), но съм бил доста пъти наблюдател на ПТП, ППП (псувни по пътя), рязки спирачки и т.н. От 4 месеца съм в Англия и мога да ви кажа че все едно съм в дръг филм. Т'ва култура на пътя, братко, блика им от ауспусите. Кеф ти дистанция, кеф ти скорост, кеф ти място, кеф ти 4-5-6 платна. Баща ми кара с 140 мили (214 км) в час и все едно седи на едно място. Няма като в БГ всеки да гледа да задминава да се мести постоянно движението. Все едно си на автопилот. Настъпваш газта и само си чакаш отбивката. Предимсвото е закон божии, няма хък, няма мък. И със 200 мили да кара дърпа ръчната ако ти си с предимство и с усмивка ти дава път. Другото което ми направи впечатление е начина по които са си направили пътищата. Тук не са чували за кръстовище. Всичко е на колела. Ако се замислите е много по-удобно, практично и лесно. Извинявам се много ми е разбутана мисълта ама не съм миглал вече 24 часа. Пак ще се върна на лентите. Ако в БГ лентата си е просто лента, в Англия мястото ти е от значение. Лентите от ляво на дясно са - за отбиване, бавно каращи, нормално каращи, бързо каращи. И това е закона. Няма от 4тата лента хоп и отбиваш. Като види шофьора че му идва отбивката (~400м преди самта отбивка) и се придвижва бавно с мигач (не като някои джигити в БГ) - 3та, 2ра, 1ва лента, отбивката и сбогом , Гергино. Говора за 97% от шофьорите на които съм обръщал внимание. А в БГ има ли смисъл да говорим. Те там излизат за да се съревновават... не, това е слаба дума - излизат да си мерат пиш*ите. Много точно казано. Бладоря за вниманието.

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^, съчувствам ти до някъде, обаче и на мен ми е идвало да блъсна и напсувам някой колоездач. Понякога са супер нагли и минават пред колата, заемат половината платно, карат един до дтуг, а ако са двама на колелото втория стои прав и всякакви подобни глупости. На всичкото отгоре си мислят, че някой е длъжен да ги пази.

Мисълта ми е, че не всички колоездачи са културни и беззащитни душици малтретирани от гадните, некадърни шофьори.

За да получиш шофьорска книжка трябва да минеш през много часове на кормувана и изпити, а за да караш колело е достатъчно да имаш такова, така че в повечето случаи шофьорите са в правото си да се сърдят на нахалните колоездачи, които и идея си нямат от правилата за движение.

Link to comment
Share on other sites

Пълно е с некадърни шофьори, особено не спазват предимство на пешеходни пътеки и понеже не си поплювам и вече има хора дето си изядоха боя, е без полиция се размина (имам бързи крака), ама адреналина е суперррррр. Значи номера е да го издебнеш ако се подаде от прозореца и бой по каската, като отваря вратата пък натискате навътре, а пък ако налети, скок върху главата му и бой, слабини, очи, уши, всичко дето боли. И никакво говорене или ядосване, се едно тупате килим, ядосате ли се, изгубвате много енергия в нерви. Човек се трепе когато сте спокойни :))). Аре успех

Караман-е ти си пешеходец нинджа бе!? :punk Ама има хора с големи коли, които стрелят и после питат, днес видях един такъв (врат) на Гладстон....спира по средата на улицата, излиза от колата и измъква човека от колата зад него и....при положение, че тъпото прасе беше виновно.....no comment===
Link to comment
Share on other sites

Боже, човек да не се избъзика малко, ами като сте такива нагли шофьорите какво очаквате да го еба.

 

Така е ама и пешеходците напоследък започнаха да стават прекалено нагли.Аз спирам да го изчакам да мине той ми се влачи като марсол.. ми много ясно че другия път изобщо няма да правя път.Само на малки хлапета и на майки с деца спирам, другите ще чакат.Пък някой ако реши да се прави на нинджа ще яде стоп патрони и тва е.

 

А не е нужно някой да е с дебел врат за да ти се стъжни, аз съм виждал разни болни чичковци как слизат от трабанта и бият лошо :)

Link to comment
Share on other sites

edin moi priqtel se varna tva lqto ot USA i mi razkazva kak 6ofiorite bivat globqvani ako ne dadat pat na pe6ehodeca.I nqkoi mi razkaza 4e v (mai v Avstria)naro4ni si izpuskali ne6ta na pe6ehodnata pateka i nikoi ne bibitnal nikoi ne gi premazal ,abe prosto nikva reakcia :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...