Jump to content
BulForum.com

Страховете


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

страх ме е да се возя с непознати хора в асансьор.

от много хора на едно място-просто полудявам,задушавам се

и от медузи ме е страх

Link to comment
Share on other sites

страх ме е да се возя с непознати хора в асансьор.

от много хора на едно място-просто полудявам,задушавам се

и от медузи ме е страх

Аааааааааа от медузи и мен ме е стах :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Страх ме е от мен. Страх ме е от мислите ми понякога. Страх ме е да заспя, защото тогава ТЕ поемат контрол над тялото ми...карат ме да правя лоши неща. Става непослушен...не мамо, не в килера...опа тва не беше за тук.

Ако трябва да съм сериозен - нещото от което ме е страх наистина съм самият аз. Просто понякога говоря неща за които съжалявам. Винаги когато обидя някой близък човек съжалявам. Мразя се за това. Просто понякога немога да въздържам потока словесна помия който напира да излезе...страх ме е от това че може да изгубя близък човек(изключваме роднините), заради нещо което кажа...

Link to comment
Share on other sites

Странувам се че един ден ще се събудя и на леглото до мен няма да има никой и няма и да е имало и ще съм живял напразно ... това ми е най-големия страх почти всичко друго мога да преодолея ...

Link to comment
Share on other sites

Странувам се че един ден ще се събудя и на леглото до мен няма да има никой и няма и да е имало и ще съм живял напразно ... това ми е най-големия страх почти всичко друго мога да преодолея ...

Бе май и мен от това ме е страх... :cry

Още нещо за което се сетих - страх ме е че след смърта може да няма нищо, че ще е просто Края. Винаги съм се опитвал да мисля за смърта като за едно ново начало, а за живота - като тренировка за това начало...Не става въпрос за разхождане по облаците, напиване с херовимчетата и т.н. Просто трябва да има НЕЩО, каквото и да е то...

 

ПП: айде поздрав Хиподил - Сексуален Махмурлук

"На салатата трябва и лук, на целувката - не, НЕ, НЕ!!!"

Link to comment
Share on other sites

страх ме

- че няма да намеря човека за мен;

- от остаряването: от това да наблюдаваш как тялото и умът ти атрофират и да не можеш да направиш нищо;

- от това, че с всяка година губя по още малко от идеализма си;

Link to comment
Share on other sites

Мене пък ме е страх много от тероризма , в смисъл да не ни напраят неква такава мизерия , както на САЩ , и на Англия и на Испания ... абе въпбще тероризма много се е разпространил в последно време и ще е много жалко ако и ние бъдем засегнати... :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Рано или късно всеки намира човек за себе си  :)

 

Само дето, в повечето случаи, го подминава или го загубва по тъп начин :)

Малцина са тези, дето са се намерили...

Link to comment
Share on other sites

Не, малцина са тези, които са си дали сметка...

 

А иначе най-големия ми страх е да се поддам на страховете...

Link to comment
Share on other sites

Не, малцина са тези, които са си дали сметка...

 

А иначе най-големия ми страх е да се поддам на страховете...

Ако те е страх от страховете ти,по-добре им се остави.Така ти ще стреснеш тях и повече няма да са ти страхове... :D Хайде,нали си мъж,мъжете не се страхуват от нищо :P ;)

Link to comment
Share on other sites

  Хайде,нали си мъж,мъжете не се страхуват от нищо  :P  ;)

да,да,иска ти се!колкото е вярно,че мъжете не плачат :cry :D

Link to comment
Share on other sites

Рано или късно всеки намира човек за себе си  :)

Нема такъф филм тва го говорят по телевизията ... аз не вервам в нищо положително щот убави работи не ми са случват ... нема са намери никва луда за мен а ако са намери ке биде едноока саката и всяква друга и ша я взема само за да не си умра сам ... да ви еба оптимизма ... тва е големо лайно дет смърди !!!

Link to comment
Share on other sites

Гудо, и това ще мине. Само не сдухвай повече от допустимото. И не провесвай нос, че ще ти го центрирам :Р

intense, виждам, че още морето ти е до колене :))

Ако си имаш поне малка представа, колко от проблемите на хората са причинени от страхове, които често дори не осъзнаваме - ще се ужасиш!

Link to comment
Share on other sites

Гудо, и това ще мине. Само не сдухвай повече от допустимото. И не провесвай нос, че ще ти го центрирам :Р

intense, виждам, че още морето ти е до колене :))

Ако си имаш поне малка представа, колко от проблемите на хората са причинени от страхове, които често дори не осъзнаваме - ще се ужасиш!

Имам си голяма представа за жалост. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Имам си голяма представа за жалост. :angry:

 

На това твое заключение ще ти цитирам една философска мисъл!!А тя е следната:

"Аз знам че нищо не знам а вие и това не знаете!"

Позамисли се малко върху нея ако не ме питай аз да ти е разясня :D

Link to comment
Share on other sites

На това твое заключение ще ти цитирам една философска мисъл!!А тя е следната:

"Аз знам че нищо не знам а вие и това не знаете!"

Позамисли се малко върху нея ако не ме питай аз да ти е разясня  :D

Уф ама сте философи бе! :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...