Jump to content
BulForum.com

Страховете


Recommended Posts

Men me e strah ot moiata li4nost.

Strah me e ot lo6ite hora.

Strah me e 4e niama da moga da postigna celite v jivota mi.

Strah me e 4e niama da moga da sam sas momi4eto na me4titemi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

За мен най-страшна е самотата. Страхувал съм се от много неща през живота си, и съм успял да преодолея повечето от страховете си. Не мога да преодолея единствено страха си от това да остана сам без любимия човек до мен. Такъв живот не е живот.

 

Не бива да се страхувам. Страхът погубва разума.

Страхът е онази низка смърт, която носи пълно унищожение.

Аз ще се изправя с лице срещу моя страх.

Ще му позволя да мине по мен и през мен.

А когато отмине, ще извърна вътрешното си око, за да проследя пътеката му.

Там откъдето е минал страхът, няма да е останало нищо.

Ще остана единствено аз.

Link to comment
Share on other sites

страх...страх ме е че ще остана сам...страх ме е че ще искам да крещя и няма да има кой да ме чуе .... в махалата ми живееше Човек - имаше някакво заболяване , децата от квартала го подиграваха а той крещеше ,не не викаше а крещеше с все глас ,а те продължаваха...честно казано хората са тези които наистина ме плашат...предпочитам да запазя страховете си те са тези които ме правят предпазлив...

Link to comment
Share on other sites

Мен ме е страх от края на света  :wacko:

 

Е т'ва няма да го бъде.В смисъл че не отведнъж както си го представят много хора,апокалипсис..Или бавно ще се развиваме или бавно ще се унищожаваме докато изчезнем съвсем.Но това няма да е в този живот..

Иначе по темата: Мен ме е страх от старостта.Гадно е да си стар и да ти е трудно и болезнено всяко движение...Кофти работа.А и смъртта е близо.И от нея ме е страх.Макар че като остарея и се наживея знам че вече няма да ме е страх,но засега съм млад...Страх ме е като умирам някога да не ме боли.Искам да умра в съня си или отведнъж,без мъчения и без болка,приятно и спокойно...

Кофти мисли подхванах.Даже ми се скапа настроението като мисля за такива неща но темата ме провокира да ги споделя.Никой до момента не го знаеше това.

Link to comment
Share on other sites

..Страх ме е като умирам някога да не ме боли.Искам да умра в съня си или отведнъж,без мъчения и без болка,приятно и спокойно...

Кофти мисли подхванах.Даже ми се скапа настроението като мисля за такива неща но темата ме провокира да ги споделя.Никой до момента не го знаеше това.

I az sum kato teb - strah me e os bolesnenata smurt, dori i ot "neboleznenata".Kato si pomislq imalo e momenti v koito sum se samosujalqwal i mi e bilo super kofti idwalo mi e da umra, no prosto kato si pomislq za towa, predpo4itam da sum s bolkata otkolkoto ne6to takowa.Smurta e gadna, dano si umrem ot starost i kakto kaza v sunq.4ak trupki me pobiwat :(

Link to comment
Share on other sites

Мен ме е страх от хлебарки :bgrin: и всякакви буболечки :blink:

edit: най-много от паяците и хлебарките. после са другите буболечки. и от стоножките ме е страх многоооо.

Link to comment
Share on other sites

ами страх ме е от височините и гадните гнусни хлебарки и стоножки

Link to comment
Share on other sites

Zmii. izpitvam neistov strah ot zmii.  :pirate

не мога да разбера как някои хора се страхуват от змии,според мен са милички :P

Link to comment
Share on other sites

Самотата......за съжаление все още няма лек за нея.

Link to comment
Share on other sites

По принцип най-големия страх на човека трябва да е страхът от самотата, защото е създаден да живее и да се развива в колектив. Та и моя страх не се различава много, но най-вече се страхувам да не бъда "зарязан"(на някои може да се стори глупаво). Въпреки всичко аз вярвам в щастливия край на нещата :D .

Link to comment
Share on other sites

Според мен няма смисъл да се страхуваш от неща, които не можеш да надвиеш. Като простотията например ;). Тях трябва да приемеш - поне ще живееш по-спокоен.

Аз се страхувам от вода, като малък, две годишен, имах едни преживявания, които помня, представете си да помниш нещо от две годишна възраст. Но... съм влизал в дълбоки води, и... е, които ме познават на живо от този форум могат да потвърдят, че имам пулс и телесна температора > стайната ;)

Страха е стимул за борба против нещо. Поне така трябва да бъде. Ако се предадеш на страховете си - умираш жив!

Дано ми разберете метафората....

Link to comment
Share on other sites

Аз малко се страхувам от ку4ета,заштото имаше един слу4аи на село дето едно огромно ку4е като ония дет са като ме4ки,и то се откъсна от верийката и штеше да ни разкъса,ма аз се ка4их върху един москви4 и оцелях :)

Link to comment
Share on other sites

Мен много ме е шубе от кучета.Особено ако са големи :cry Като ми се разлае някое по-голямо куче и ми спира сърцето :bgrin: До ся за щастие куче не ме е хапало :D

Link to comment
Share on other sites

Винаги може да надвиеш страховете си,когато се изправяш срещу тях-това го каза Мел Гибсън във филма "Патриота"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...