Jump to content
BulForum.com

Страховете


Recommended Posts

Винаги може да надвиеш страховете си,когато се изправяш срещу тях-това го каза Мел Гибсън във филма "Патриота"

Вярно е, но почти винаги ти трябва приятел!!!А по темата, ако щете ми вярвайте, ама не знам от кво ме е страх.Имам предвид материално, като кучета, коли, светофари и т.н.Иначе много ме е страх да загубя момичето, което обичам, страх ме е да не загубя приятелите си, страх ме е да не разочаровам хората!Материалното е втора ръка!!!Лошото е, че много малко хора го осъзнават!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Общо взето с повечето си страхове смогвам да се справя и да не ги показвам...като например фобията ми от буболечки :bgrin:

С нея лесно,никога не съм бягала в другия край на стаята или да крещя истерично при вида на паяк :)

Най-големият ми страх е страхът от провал...с това вече не мога да се преборя толкова лесно....с каквото и да се захвана винаги първо си мисля какво ще стане,ако се проваля....

Непрекъснато се страхувам от това да не се събудя някоя сутрин и да се окаже,че не съм направила нищо с живота си....провалила съм се напълно....

В крайна сметка успехът и провалът са толкова субективни понятия,че колкото повече се замисляш,толкова повече се объркваш...

Link to comment
Share on other sites

и при мен напоследък се чувства някакъв страх от загуба на момичето с което съм от почти 3 години...и незнам как а го преживея.

Link to comment
Share on other sites

1.Da se udavq.

2.Da me obesqt.

3.Da izgorq jiv.

4.Da me lazat bubole4ki.

5.Da ostana v edna staq s bubole4ki.

6.Da gledam bubole4ki.

7.Da me ostavqt da me izqdat bubole4ki.

8.Da gledam kak nqkoi qde bubole4ki.

Link to comment
Share on other sites

1.Da se udavq.

2.Da me obesqt.

3.Da izgorq jiv.

4.Da me lazat bubole4ki.

5.Da ostana v edna staq s bubole4ki.

6.Da gledam bubole4ki.

7.Da me ostavqt da me izqdat bubole4ki.

8.Da gledam kak nqkoi qde bubole4ki.

Ехее много те е страх от буболечки,купи си няк`во препаратче против буби и си го носи в някое джобче до сърцето :D

Link to comment
Share on other sites

1.Da se udavq.

2.Da me obesqt.

3.Da izgorq jiv.

4.Da me lazat bubole4ki.

5.Da ostana v edna staq s bubole4ki.

6.Da gledam bubole4ki.

7.Da me ostavqt da me izqdat bubole4ki.

8.Da gledam kak nqkoi qde bubole4ki.

Тцтцтц ти трябва постоянно да имаш Raid в ръка! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

strahove li

 

mi

 

1vo-ot zmii(zmiite da go duhat)

2ro-da ne se udavq

3to-ot nqkav gaden virus v kompa mi

4to-kato sam piqn da ne moga da go vkaram na nqkoq pu**a

5to-strah me e ot edin drt peniu deto 6te6e da me bie 6toto go gavreh xaxaxa :P :P :woot :woot :wir :wir :tongue :tongue :evil :evil :laughing1: :laughing1: :beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites

strahove li

 

mi

 

1vo-ot zmii(zmiite da go duhat)

2ro-da ne se udavq

3to-ot nqkav gaden virus v kompa mi

4to-kato sam piqn da ne moga da go vkaram na nqkoq pu**a

5to-strah me e ot edin drt peniu deto 6te6e da me bie 6toto go gavreh xaxaxa :P  :P  :woot  :woot  :wir  :wir  :tongue  :tongue  :evil  :evil  :laughing1:  :laughing1:  :beer:  :beer:

Пич, аре по-полека с псувните.Виж си годините.Съобразявай се малко, а не се прави на голяма работа."П**ките", както ти се изрази не си подат много много по такива работи.

Съжелявам за офтопика, ама той във всяка тема едно и също пише.Съжелявам!

Link to comment
Share on other sites

Medium страх от вода

Medium страх от стъкла(знам че естранно-който се интересува да прати ЛС ;)

Light страх от кучета

Адски голям страх от тва че пропилявам всеки ден от живота си в едни и същи монотонни глупости! Страхувам се че един ден ще осъзная че съм на 70 и не съм направил нищо с което да ме запомнят или с което да се гордея :(

Link to comment
Share on other sites

аз имам СТРАХ от БЕЗПАРИЧИЕ ! :(

много е кофти ама се преодолява все някак си :)

иначе се страхъвах от тъмното и го преодолях кат ПОСТОЯННО вървях по - тъмно и седях в тъмни помещения :)

беше ме и страх от ИЗВЪНЗЕМНИ ама тогава бях на 10 :)

тфа е от мен Ghetto Freak

Link to comment
Share on other sites

Nai golemiq mi strah e ot udavqne!na 17 sum,a taka i ne se nauchih da pluvam,mislq ,che e napravo fobiq!dosta hora mi se smeqt,no ne znaqt kakvo e chuvstvoto(ujas i panika):((((

 

Мен също като теб ме е страх от одавяне,можеби защото също като теб не мога да плувам а съм на 19

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има страхове ,но трябва да се стреми да ги преодолява!като гледам някои филми ме е страх да изляза по тъмно,защто си мисля че някои ме дебне и всеки момент ще ми скочи да ме изяде. от змии и такивагадини не ме е страх !аз много обичам да ги хващам с ръка.

НЕ се боя

дори и от кучета макар че сам хапан четири пъти! Мен ме е страх много от даскалите и особено от тези по химия .Те са побаркани и само крещят и ако незнаеш нещо направо отиваш на бесилката .хахаха :allien

Link to comment
Share on other sites

имам страх от паяци , змий , насекоми

страх от това да остана сам

от това да съм зависим от някой(я)

страх ме е че няма да мога да изпълня обещание което сам дал на човек който държа

страхувам се от полицията (има защо)

изпитвам страх и от това да загубя някой близък или пък да се случи нещо с мен и да не съм същия имам в предвит да стана инвалид , да ослепея , да оглушея или пък да онемея ...

страх ме е да не ми скочат повече от трима :devil

Link to comment
Share on other sites

Имам голям страх от неизвестното.Мразя когато незнам какво ще се случи....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Страхувам се от това, което притежавам.

Страхувам се да се сбъдне това, което мечтая.

Страхувам се от постигането на целите си.

Link to comment
Share on other sites

Смърта ме гледаше в очите, от какво да се страхувам?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам страх от това, че някой ден на власт ще дойдат някви като Евророма и ще ни пре.....ат здраво малкото останали българи....затова - Heil Сидеров :punk

Link to comment
Share on other sites

Най-големия ми страх - да изгубя приятел. Сънувал съм и кошмари на такава тематика.

След него - да имам много власт. Винаги съм смятал, че това разваля хората и ще загубя всякакви ценностни норми в себе си. Ще загубя близките си.

 

Всичко друго успявам за кратко или продължително време да го преодолея.

Link to comment
Share on other sites

Страхувам се от простотията си ... от простотията на другите ... страхувам се че утре и вдругиден на изпита ще се усера много мощно ... страхувам се от това в което се превръщам ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...