Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Чефо, значи да не нося ракия, така ли да те разбирам ?? :) Ако ще носиш елексири, мисли за двама, щото сме от един отбор, поне една ракия да пием :D Бира нема носим, щото от наливната по-хубава няма. Виден ще пусне промоция, 50 стинки килото и сме окей :) Каката ще направи един тас-кебап и сме окей. Или как се казваше тая манджа ?? Бе някъв кебап беше. С ориз. Аз ще си взема каската от казармата, щото не вярвам Дарина да ни прости тоя път. В смисъл, че доакто съм буден окей. Ще бягам, ще се крия. Ама като заспя поне главата да опазя. Национално богатство е все пак. В червената книга е писана даже. Аз ще преслушам тука един фирмен магазин и ще оправим работата. Все пак за първата победа на Маса за сезона, всичко трябва да е окей :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чефо, значи да не нося ракия, така ли да те разбирам ?? :) Ако ще носиш елексири, мисли за двама, щото сме от един отбор, поне една ракия да пием :D Бира нема носим, щото от наливната по-хубава няма. Виден ще пусне промоция, 50 стинки килото и сме окей :) Каката ще направи един тас-кебап и сме окей. Или как се казваше тая манджа ?? Бе някъв кебап беше. С ориз. Аз ще си взема каската от казармата, щото не вярвам Дарина да ни прости тоя път. В смисъл, че доакто съм буден окей. Ще бягам, ще се крия. Ама като заспя поне главата да опазя. Национално богатство е все пак. В червената книга е писана даже. Аз ще преслушам тука един фирмен магазин и ще оправим работата. Все пак за първата победа на Маса за сезона, всичко трябва да е окей :)

 

Аз ще взема бяло вино и ракия. Ракия няма да пия, че нещо ще ми дойде ташкън, та ще пробваш родното производство ;) Няма никва проблемация

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Miii първата тренировка свърши и официално сезона е открит. Сутил даде най-добро време. Алонсо на 189 хилядни :). Новите отбори са големи трагици

Link to comment
Share on other sites

Абе, за неделя колко часа се събираме ??

Ами трябва Раптор да каже :).

 

Първия старт ще е голяма свинщина. Обиколката на Сахир е по-бавна от тази на СПА и то в в полу-мокро време. ЕВИ му макята (angry)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

61 секунди втори сектор. Да го сложа на тъпата конфигурация. Стария вариант беше много по-добър. Кобаяши прескочи Б. Сена извън пистата, за да не го удари в кирливия втори сектор, а Алонсо видимо по-бърз от Уебър все едно му беше скачен съд в поредисата от Ес-чета.

 

За първи път ми беше така интересна за гледане тренировката

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Жалко... Не сме се видяли сума ти време...

 

Интересни резултати от тренировката одеве tounge.gif След час почва веселбата.

 

-------------------------------

 

За утре остава 13.30, не виждам някой да коментира. Евентуално може да се направи и 13.00 ако някой реши, че има смисъл. Току що поръчах още един кег Туборг по молба на част от групата cool.gif При тази ситуация и при положение, че Стефчо се кани да носи 'кийка, мисля че остава да се помисли за безалкохолно (това е изцяло извън моя ресор).

 

Относно мръвката вие си знаете, съвети няма да давам. Ако има мераклии за салати и прочее - мислете овреме. Весо, да тургна две крачета ако искаш в тенджерата под налягане laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Жалко... Не сме се видяли сума ти време...

 

Интересни резултати от тренировката одеве tounge.gif След час почва веселбата.

 

-------------------------------

 

За утре остава 13.30, не виждам някой да коментира. Евентуално може да се направи и 13.00 ако някой реши, че има смисъл. Току що поръчах още един кег Туборг по молба на част от групата cool.gif При тази ситуация и при положение, че Стефчо се кани да носи 'кийка, мисля че остава да се помисли за безалкохолно (това е изцяло извън моя ресор).

 

Относно мръвката вие си знаете, съвети няма да давам. Ако има мераклии за салати и прочее - мислете овреме. Весо, да тургна две крачета ако искаш в тенджерата под налягане laughing.gif

 

И вино "дЕдо попе". :) Интересни резултати. Оправдаха се думите на Алонсо и Маса, че са карали много пълни вчера :)

Link to comment
Share on other sites

Ето го моето момченце бееее!!! Фетел шампион! Хахахахахах

 

Много ме притеснява, че мотора му е Рено - това е си е просто опасно... Дано да има повече късмет този сезон и да им натроши тиквите.

 

"Световният шампион" Женшен Бутон - без коментар laughing.gif

 

Клюна - много шум за нищо, явно няма да бъде изненада, както много очкаваха. Нека все пак видим още няколко старта.

 

Стефчо се оказа прав за новите отбори - зловещо изоставане, основно в техниката, то просто е "на умряло куче...". Имам чувството, че една сериозна група болиди ще играят роля на слаломни колчета през сезона...

Link to comment
Share on other sites

Vettel

 

Само, че по предварителни данни Ф10 най-много щади гумите или ако не е най-много то е повече от Ред Бул. Докато Ред Бул-а много бързо яде гумите, особено при 620 кила болид и около 200 литра бензин. Също се очаква състезателното темпо на Ферари да е най-добро. Единствено Алонсо и Маса трябва да прескочат Фетел на старта, за да са спокойни и да не се притесняват до първите стопове. МОЛЯ СЕ ДА НЯМАМЕ ТЕХНИЧЕСКИ ПРОБЛЕМИ. АМИН.

 

Ето го моето момченце бееее!!! Фетел шампион! Хахахахахах

 

Много ме притеснява, че мотора му е Рено - това е си е просто опасно... Дано да има повече късмет този сезон и да им натроши тиквите.

 

"Световният шампион" Женшен Бутон - без коментар laughing.gif

 

Клюна - много шум за нищо, явно няма да бъде изненада, както много очкаваха. Нека все пак видим още няколко старта.

 

Стефчо се оказа прав за новите отбори - зловещо изоставане, основно в техниката, то просто е "на умряло куче...". Имам чувството, че една сериозна група болиди ще играят роля на слаломни колчета през сезона...

 

Фетел е добър, но..... състезанието ще се печели не от най-добрия квалификатор, а от най-добрия маратонец ;). За Шумахер...изчкакай да видим дали ще се адаптира към болид с НЕДОзавиване, при положение, че той обича ПРЕзавиването.

Новите отбори бяха грешка. Трябваше да позволят 3-тия болид. На всеки 10, 11 обиколкище има затворени с по-една обиколка.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Квалификацията ми хареса (гледах пълен запис от TV7), но коментара... о, боже. Въпреки това което казваха двамата сякаш искаха да го поднесат по възможно най-убития, безинтересен и дистанциращ начин. Утре пак съм цял ден зает и сигурно ще гледам някакъв рип, но няма да е с тези 2мата хубосници.

 

Ако знаете някъде да качват BBC или друг англоезичен коментар се обаждайте.

Link to comment
Share on other sites

Честито на Фераристите!

Жалко за моите фаворити - Фетел и Шуми:(

За едни жалко - за други радост. FORZA FERRARI. Дано Маса няма повече такива проблеми и покаже още по-стабилно темпо.

Link to comment
Share on other sites

Маса съм на мнение, че по-твърдо трябваше да влезе срещу Алонсо. Тоя сега ще се опитва да се налага, както си знае.

Много жалко за Фетел. Не заслужаваше такъв развой. Витали Петров ме впечатли честно казано.

Link to comment
Share on other sites

Маса съм на мнение, че по-твърдо трябваше да влезе срещу Алонсо. Тоя сега ще се опитва да се налага, както си знае.

Много жалко за Фетел. Не заслужаваше такъв развой. Витали Петров ме впечатли честно казано.

Да да...такива глупости правиха Монтоя и Р. Шумахер. Не мерси. Кара се с главата, а не с краката.

Link to comment
Share on other sites

Ако колектора е правен от Лада, верно - скапано Рено. Вие не забелязахте ли механиците в бокса как гледаха на Витали Петров болида с откаченото рамо? Сигурно се чудеха как толкова бързо Лада са инкорпорирали техни части във Ф1 програмата на Рено.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...