Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Значи останаха 2 варианта за карачи :D Другото Клио или едно Пунто кой ще се навие? :rolleyes: Не се блъскайте моля :lol:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И този път местим гардероба трезви ... :bgrin: .............евентуално :punk

 

Аз тогава останах с впечатлението, че при следващо местене гардероба ще става само за подпалки на скарата...

 

А за шафьор - освен DON_CHEFO да изкара "златния дракон" и той да е тоя път :)

Link to comment
Share on other sites

Гардероба ТОЧНО след като тръгнахте реших да му понаместя горната секция и ще видите резултата :laughing:

 

Трябва да го укрепя тоя път сериозно, понеже си е направо опасен. Ние му разкъртихме всички опорни плоскости отзад... Абе и мен ме е яд че се захванахме ама.... Имало глава да пати

Link to comment
Share on other sites

Добра квалификация, тоя път Кими не е в 9та глуха и типично силно представяне на Маса. Утре ще считам за неуспех всичко друго освен двойна победа :punk

Link to comment
Share on other sites

Добра квалификация, тоя път Кими не е в 9та глуха и типично силно представяне на Маса. Утре ще считам за неуспех всичко друго освен двойна победа :punk

...и нов водач в класирането :punk

Link to comment
Share on other sites

А барабанче, нещо много се размечтахте, въпроса е дали ще завали, щото ако завали ще видите двойна победа, двете ферарита, ще са първи и втори отпаднал.

Link to comment
Share on other sites

Че на Цингата пак му провървя, а аз за н-ти път ще кажа, че без лолипоп не сме за никъде! Какво тръгнаха да се правят на високотехнологични кутки, че чак със светофари. За втори път се случва това! Деба... После ще си довърша мисълта.

Link to comment
Share on other sites

Мамка му и малшанса незнам вече за кой път отново изпуснато състезание бива ли пак такава глупава грешка в бокса. A за Кими вече незнам кво да кажа пиян ли се качва в тая кола кво прай- от сумати време не е зимал точки вече забрайх кога му беше последния път и много ясно се свлече и на четвътро място в класирането. И отново от всичко намаза оная маймуна грозна

Link to comment
Share on other sites

Бий Ферари, бий Макларън по главата бий бий :D :D :D :D

 

С 5-тия по сила болид в кервана от 15-ти 1-ви.Не Алонсо неможе да кара и е най-случайният шампион.Разправяйте ми ги на старата шапка тея.

 

Маса Шампионче.Пак осра нещата.

Link to comment
Share on other sites

Само да ми обясниш вината на Маса каква е в цялата схема.Много държа да чуя...или раките са ти дошли в повече :unsure:

 

Че пихме "малки" ракийки пихме ама не бях чак толкова пиян да не видя че Сутил се издрънча в стената заради "прекрасното" каранане на Маса и поредното му за този сезон изпускане на завой.Вече трябва да започна да ги броя.Или ще отречеш?

 

Откъсването на маркуча си е заради тъпата система на Ферари.Правиха се на хитри и махнаха лолипопа ся да му ядат главата.

Link to comment
Share on other sites

Бий Ферари, бий Макларън по главата бий бий :D :D :D :D

 

С 5-тия по сила болид в кервана от 15-ти 1-ви.Не Алонсо неможе да кара и е най-случайният шампион.Разправяйте ми ги на старата шапка тея.

 

Маса Шампионче.Пак осра нещата.

Тая побда няма нищо общои с карането и възможностите на Алонсо щото всичко беше стечение на обстоятелствата- така както спечели Ковалайнен в Унгария както и спечели Кубица в Канада

Link to comment
Share on other sites

Бий Ферари, бий Макларън по главата бий бий :D :D :D :D

 

С 5-тия по сила болид в кервана от 15-ти 1-ви.Не Алонсо неможе да кара и е най-случайният шампион.Разправяйте ми ги на старата шапка тея.

 

Маса Шампионче.Пак осра нещата.

 

тая победа е по-късметлийска от на Бътън дори :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми докато има отбори, които са толкова модерни да използват светофари и имат пилоти, които не могат да вземат точки вече 5-то поредно състезание... ще печелим с късмет ;). Въпреки доста некадърната кола, направи за смях великия Макларън и още по-великото Ферари... (те сами се направиха де...)

Link to comment
Share on other sites

Еми докато има отбори, които са толкова модерни да използват светофари и имат пилоти, които не могат да вземат точки вече 5-то поредно състезание... ще печелим с късмет ;). Въпреки доста некадърната кола, направи за смях великия Макларън и още по-великото Ферари... (те сами се направиха де...)

Исмам да ми кажеш как точно Алонсо е направил за "смях" Хамилтън, щото аз вече не помня Хамилтън, кога за последно друг освен Кими го е изпреварил в пряка борба за място ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе jozo що не се радваш за победата на Рено, ами само злобееш за грешките на ферари. Ей на тоя въпрос държа да ми отговориш.

 

Ми готово обеснявам ти.Много си се израдвах аз ама не съм аз ферарист да кажа: "вижте на смазахме ви вие сте мухльовци".Дадох мнение, че табуретчо е балък и за пореден път го доказа.Тук ме нападнаха пак сума народ.

 

Не съм съгласен, че грешките са на ферари.Единствената грешка на ферари е че махнаха лолипопа.Може да печелят в доста състезания от тази система ама се видя че като стане фал с нея загубите са много по-фатални.Другите проблеми си ги създават пилотите им.Както казах вчера като се събрахме сега Ферари сами се бият и по-точно пилотите им.Те рално нямат такива иначе до сега Макларън тая година щяха да сънуват титлитчка през крив макарон.Сега обаче ще е вземат.

 

тая победа е по-късметлийска от на Бътън дори :lol:

 

Хахахааха.1-път стана шампион,2-ри път шампион, 3-та шампионска отнета заради тим Макларън в Унгария 2007-ма, 1-во място от 15-ти с петият по сила булид в кервана и после ми обясняват било късмет.Малко аргументите издишат.2 3 пъти късмет ама тея успехи с късмет се не хващат.

Link to comment
Share on other sites

Ми готово обеснявам ти.Много си се израдвах аз ама не съм аз ферарист да кажа: "вижте на смазахме ви вие сте мухльовци".Дадох мнение, че табуретчо е балък и за пореден път го доказа.Тук ме нападнаха пак сума народ.

 

Не съм съгласен, че грешките са на ферари.Единствената грешка на ферари е че махнаха лолипопа.Може да печелят в доста състезания от тази система ама се видя че като стане фал с нея загубите са много по-фатални.Другите проблеми си ги създават пилотите им.Както казах вчера като се събрахме сега Ферари сами се бият и по-точно пилотите им.Те рално нямат такива иначе до сега Макларън тая година щяха да сънуват титлитчка през крив макарон.Сега обаче ще е вземат.

 

 

 

Хахахааха.1-път стана шампион,2-ри път шампион, 3-та шампионска отнета заради тим Макларън в Унгария 2007-ма, 1-во място от 15-ти с петият по сила булид в кервана и после ми обясняват било късмет.Малко аргументите издишат.2 3 пъти късмет ама тея успехи с късмет се не хващат.

Аз ако бях в болида и ШУМИ да беше зад мен - нямаше да ме мине. Сешсе защо го казвам. ;) Защо не завърпи първи на СПА, на МОНЦА, в Испания. Все писти с хубави прави и широки :lol:

 

Еми докато има отбори, които са толкова модерни да използват светофари и имат пилоти, които не могат да вземат точки вече 5-то поредно състезание... ще печелим с късмет ;). Въпреки доста некадърната кола, направи за смях великия Макларън и още по-великото Ферари... (те сами се направиха де...)

 

Мисля, че с теб гледаме различни неща. :lol: Само кими изпревари Алонсо повече пъти тоя сезон от колкото Алонсо има за цялата си кариера :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кими Райконен е БОКЛУК

 

Не обиждай боклуците бе... :bgrin:

 

Кво да кажа за състезанието... 50 човека твърдят, че Алонсо и Хамилтън постигнали всичко това с борба и хъс в пълна липса на късмет... Може и да са прави.

 

Дадох мнение, че табуретчо е балък и за пореден път го доказа.Тук ме нападнаха пак сума народ.

 

massaya5.jpg

 

Разбира се, че е балък. Дори тръгва на зелено! Голям балък. Небалъците като ония черен супол не спират на червено.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

:lol: Явно са гледали друго състезание. Най-яко е да кажеш от 15-1. Звучи някак си като Спа 95. С тая разлика, че Алонсо НЕ изправари дори изостанал с обиколка пилот, камо ли пряк съперник като Хонда :lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...