Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

На Ферари им липсва ясно изразен пилот №1 както по времето на Шумахер. Ето че чекиджиите от МКЛ го имат и догодина ще е така. Маса и Кими ще си крадат точки, а за кимура ще работи цял отбор.

В последните състезания, Маса е пилот No1 във Ферари, и все пак не може да направи нищо, кими само го бута, тика, прави, струва да може Маса циганчето да е по-напред. Имам чувството, че Кими по някое време ще излезне от неговия булид и ще се качи при Маса да му покаже, как се кара

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В последните състезания, Маса е пилот No1 във Ферари, и все пак не може да направи нищо, кими само го бута, тика, прави, струва да може Маса циганчето да е по-напред. Имам чувството, че Кими по някое време ще излезне от неговия булид и ще се качи при Маса да му покаже, как се кара

 

Дано не го прави, че ще чакаме 4 състезания Маса да завърши. 80 точки по малко имат и двамата пилоти. По 40 на човек. Дано ония отгоре ни върне подаръка в последното ГП. ;) Таква е евентуалната титла на Луис. Да видим другия сезон дали някой с 3 победи ще стане СШ

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

В последните състезания, Маса е пилот No1 във Ферари, и все пак не може да направи нищо, кими само го бута, тика, прави, струва да може Маса циганчето да е по-напред. Имам чувството, че Кими по някое време ще излезне от неговия булид и ще се качи при Маса да му покаже, как се кара

Това състезание беше Сингапур. Когато Райко нямаше вече математически шанс за титлата.

Маса миналата година започна да му помага още от Монца.

 

Хамилтън тази година е №1 в отбора още от Австралия, или ти си мислиш, че МКЛ биха заложили на някъв си Хейки и да пренебрегнат черния, който Рон е отгледал още от сперматозоид.

Link to comment
Share on other sites

На целия свят е ясно, че Хамилтън е по-добрия пилот в МКЛ, нормално е на него да се залага повече но и във Ферари се видя, че Кими е по-добрия от двамата, просто той нямаше късмет през сезона, много инциденти се случиха с него.

kitaimq0.th.pngthpix.gif :lol:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

На целия свят е ясно, че Хамилтън е по-добрия пилот в МКЛ, нормално е на него да се залага повече но и във Ферари се видя, че Кими е по-добрия от двамата, просто той нямаше късмет през сезона, много инциденти се случиха с него.

thpix.gif

Сега трябва ли да офлудя целия форум за да стана първи... след като съм фен на Вале?! :)

Link to comment
Share on other sites

Сега трябва ли да офлудя целия форум за да стана първи... след като съм фен на Вале?! :)

Трябва да питаш модераторите, на мен ми е все тая, дали ще напишеш 120 поста за 1 ден

Link to comment
Share on other sites

Трябва да питаш модераторите, на мен ми е все тая, дали ще напишеш 120 поста за 1 ден

Съжялявам немога да пращам ЛС-та от 2-3 години насам... Нещо Дриймър ме е порязал и не си мърда въобще пръста... Не ми пука много. В този форум влизам от дъжд на вятър, но да не сменяме темата.

Link to comment
Share on other sites

Тогава Люис беше в пъти по бърз от Ковалайнен, сигурно беше дал заповед и на Пикет да го пусне. В днешното състезание Кими беше по-бързия от двамата.

 

Момчета, хайде да не ставаме смешни де - Хейке така хубаво си го пусна, че само дето не му направи едно "gimme five" като преминаваше. Абсолютно наредена работа. Сега Ферари направиха същото.

 

Това дали го изпреварва, или не няма никакво значение - точките говорят красноречиво. А миналата година Кими колко пъти го изпревари, че стана СШ или просто тъпото негро се издъни адски, а късмета на кими проработи. Тоя съм го признал, че единственото нещо, което прави както трябва е да попилява коли :lol:

 

Стенли уморил съм се да припомням колко точки изгуби Кими поради независещи от него обстоятелства - колата редовно изплясква, Циганин свтофар пропусна и на врата му се качва.... Дори и с грешките, които допусна, добави му 20 (а аз бих казал дори 30) точки и виж реалния му резултат. Лош късмет и това си е. Да не говорим всички глупости как се отразяват на психика и мотивация. Но това сме го коментирали, който е чел темата знае. Сезона го отписах за Кими още след като се завъртя при битката с Циганина. Като цяло е пълна каръщина за него този сезон от самото начало.

 

Това състезание беше Сингапур. Когато Райко нямаше вече математически шанс за титлата.

Маса миналата година започна да му помага още от Монца.

 

Хамилтън тази година е №1 в отбора още от Австралия, или ти си мислиш, че МКЛ биха заложили на някъв си Хейки и да пренебрегнат черния, който Рон е отгледал още от сперматозоид.

 

Маса помагал на Кими лани??? Айде бе! Смех! С дежурното 5-то място ли му помагаше??? Кими лани бе абсолютно сам през повечето състезания.

 

Хейки още при стъпването в МКЛ си знаеше момчето, че е втори канал. Но за него и това е успех и както се вижда кара смело и не мрънка като Лимона миналата година. Всички знаем, че Циганинът от 5 годишен го отглеждат сивите. Нормално е такава инвестиция (печелива при това) да се пази и да получава винаги предимство.

Link to comment
Share on other sites

Маса помагал на Кими лани??? Айде бе! Смех! С дежурното 5-то място ли му помагаше??? Кими лани бе абсолютно сам през повечето състезания.

Гинкоприм помага... Бразилия ако си спомняш... Имаше една хава с размяна на местата след втория стоп...

Link to comment
Share on other sites

7 точки. Има още 1 състезание и 18 точки, които могат да бъдат взети.

За тея 18 точки слушаме от Сингапур насам ;)

Link to comment
Share on other sites

Отсега предупреждавам цялата група да няма после неразбрали:

 

На втори ноември закриваме сезона с мощни скари, малки ракии, винца и студени бири! Бъдете готови всички! Дано не се случи нещо крайно извънредно, но засега бройте сбирката за планирана. Жорко, Стефчо, Ванчо, Момченцата, Иван ако живот и здраве е в страната, разбира се ще е добре и Стоян да дойде - всички на линия за последния старт. :punk

Link to comment
Share on other sites

Ама много сте гадни.Всеки има симпатии към някои отбор.Но когато противниковия играч се е представил по-добре, трябва да му се признае.Аз няма да крия, че симпатизирам на МКЛ и сега съм много на кеф :punk , ама е редно да се признае победата днес.Всички видяхме какво се случи днес на пистата, все пак ~16 sec. не е малко.Люис беше върха днес.Показа им как се прави на някои хора.А пък колкото до това, как Кими пусна на нискостъбления, какво да кажа: така трябваще да се направи.То беше ясно за всички, че това е постановката от "началниците" във Ферари.

Link to comment
Share on other sites

Еех тоя Кими чак накрая се сети да прави хубави състезания, жалко моеше нещата да са съвсем различни.Иначе мангала направи едно чисто състезание без ициденти и изцепки и вече всички говорат"ето той е много добър показа на всички за кво става въпрос и как се прави и т.н." дрън дрън

Link to comment
Share on other sites

Отсега предупреждавам цялата група да няма после неразбрали:

 

На втори ноември закриваме сезона с мощни скари, малки ракии, винца и студени бири! Бъдете готови всички! Дано не се случи нещо крайно извънредно, но засега бройте сбирката за планирана. Жорко, Стефчо, Ванчо, Момченцата, Иван ако живот и здраве е в страната, разбира се ще е добре и Стоян да дойде - всички на линия за последния старт. :punk

 

Toя път се предполагам, че не съм на сватба така че ако не стане нещо извънредно и аз съм на линия. :)

 

Иначе за състезанието май не съм изпуснал много.Близките години не беше ми се случвало да изпусна старт ама за този определено не съжелявам.Адски скучно е било.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ама много сте гадни.Всеки има симпатии към някои отбор.Но когато противниковия играч се е представил по-добре, трябва да му се признае.Аз няма да крия, че симпатизирам на МКЛ и сега съм много на кеф :punk , ама е редно да се признае победата днес.Всички видяхме какво се случи днес на пистата, все пак ~16 sec. не е малко.Люис беше върха днес.Показа им как се прави на някои хора.А пък колкото до това, как Кими пусна на нискостъбления, какво да кажа: така трябваще да се направи.То беше ясно за всички, че това е постановката от "началниците" във Ферари.

 

Пичове за мен романтиката и пилотските умения във Ф1 си отидоха преди повече от 10 години. От 8 години се въвеждат врели-некипели, за да може Ферари да не печелят във Франция.

 

Не може 2 градуса разлика в съвременната Ф1 да оказват толкова огромно влияние на представянето на един болид. Я ми кажете кои са двамата пилоти единия, от които печели само с една предавка, а другия завършва 2-ри пак само с 5-та предавка. Сега ако се случи това първо, че всичко ще откаже тотално и второ, че дори от Фиа могат да спрат участието на болида водейки го за опасен. Нямам думи просто.

 

От как Шуми си тръгна не симпатизирам на никой пилот, но и никой не се доближава до него. Не става само с бутане, трябва и майсторско бутане. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хейки още при стъпването в МКЛ си знаеше момчето, че е втори канал. Но за него и това е успех и както се вижда кара смело и не мрънка като Лимона миналата година. Всички знаем, че Циганинът от 5 годишен го отглеждат сивите. Нормално е такава инвестиция (печелива при това) да се пази и да получава винаги предимство.
Е ти какво очакваше? Алонсо - двукратен и действащ шампион - идва в Макларън със съотборник новак, който дори не може да си настрои сам колата... и като го преебаха 832190321 пъти да не мрънка ли?
Link to comment
Share on other sites

Е ти какво очакваше? Алонсо - двукратен и действащ шампион - идва в Макларън със съотборник новак, който дори не може да си настрои сам колата... и като го преебаха 832190321 пъти да не мрънка ли?

Алонсо мрънка и без да му е съоборник, той по принцип си мрънка ;)

Link to comment
Share on other sites

Той по принцип си мрънка когато става въпрс за тоя черен миндил и с право вече аболютно всички го видяха и го разбраха кво е нищожество и на пистата не го ебе за нищо

Link to comment
Share on other sites

Той по принцип си мрънка когато става въпрс за тоя черен миндил и с право вече аболютно всички го видяха и го разбраха кво е нищожество и на пистата не го ебе за нищо

И все пак е първи ;)

Link to comment
Share on other sites

Откровено казано, на тази цена - цял свят да ме мрази и псува - аз не бих желал да съм непременно първи. Може да си трети, но когато хората те уважават и те харесват е по-друго.

Link to comment
Share on other sites

Така си е...то бива, бива никой да не те харесва ама тоя черньо за мен е рекордьор.Освен слепите брит. медии не виждам някой да е тръгнал да го обожава.Всички други виждаме как кара като простак и как цял един отбор му прислугва и искат едва ли не и всички във формулата така да правят.

 

Интересно как са избрали Монтедземоло да иде от името на всички производители :) и как са си направили малко съзаклятийце май в резултат на тъпоумието на ФИА и някои лица, чиито имена считам, че не е нужно да споменаваме( "Стандартен"?!?!?! двигател в Ф1?!?!?!??! ).А дано да се отцепят производителите на двг. и да направят нещо като Unlimited Series.

Link to comment
Share on other sites

Така си е...то бива, бива никой да не те харесва ама тоя черньо за мен е рекордьор.Освен слепите брит. медии не виждам някой да е тръгнал да го обожава.Всички други виждаме как кара като простак и как цял един отбор му прислугва и искат едва ли не и всички във формулата така да правят.

 

Интересно как са избрали Монтедземоло да иде от името на всички производители :) и как са си направили малко съзаклятийце май в резултат на тъпоумието на ФИА и някои лица, чиито имена считам, че не е нужно да споменаваме( "Стандартен"?!?!?! двигател в Ф1?!?!?!??! ).А дано да се отцепят производителите на двг. и да направят нещо като Unlimited Series.

 

Няма да има разделяне и няма да има стандартен двиагател. Освен ако някой не иска от богат да стане беден ;). А защо Лука ли? Щото е най-големия :). Преди 2 години обаче отказа още поне 2, 3 титли и подписа договор с Кими :(

Link to comment
Share on other sites

От догодина двигателите ще трябва да ги ползват в 3 състезания тва според мен не трябваше да го променят много глупаво го направиха

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...