Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Разбира се, че е балък. Дори тръгва на зелено! Голям балък. Небалъците като ония черен супол не спират на червено.

 

Евилчо знам че си падаш по спама ама тук не е Клуб Ф1.Поне като ще пишеш нещо и ме апострофираш земи прочети първо и за кое точно съм го написал.

 

:lol: Явно са гледали друго състезание. Най-яко е да кажеш от 15-1. Звучи някак си като Спа 95. С тая разлика, че Алонсо НЕ изправари дори изостанал с обиколка пилот, камо ли пряк съперник като Хонда :lol:

 

Съсъсъсъсъсъс... :lol: :lol:

Пред фактите и боговете мълчат :

4.Рено 51т.

9.Хонда 14т.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От всички фенове на рено колкото и малко да са те, от всички спортни журналисти само ти ги виждаш тия неща. Докато Капо ди тутти капи е дал ултимитум на Резилконен да си стегне дивака. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

От всички фенове на рено колкото и малко да са те, от всички спортни журналисти само ти ги виждаш тия неща. Докато Капо ди тутти капи е дал ултимитум на Резилконен да си стегне дивака. :rolleyes:

 

Кое че Рено са на 4-то място а Хонда на 9-то място?И че реално те не са никав пряк съперник на Рено?Това ли виждам само аз?Май друг недовижда.

Link to comment
Share on other sites

Кое че Рено са на 4-то място а Хонда на 9-то място?И че реално те не са никав пряк съперник на Рено?Това ли виждам само аз?Май друг недовижда.

 

Че Рено са толкова зле колкото и Хонда. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Най-после успях да кача снимките от последното състезание :devil

 

СНИМКА 1 - всичките хубави момчета

СНИМКА 2 - всичките хубави момчета казват "наздраве" :punk (Стефчо и Ванчо пак са заедно)

СНИМКА 3 - дискусии разни...

СНИМКА 4 - Стефчо наметнат заедно с Ивановците следят състезанието...

СНИМКА 5 - опитвам се да успокоя изнервен ферарист :laughing:

СНИМКА 6 - това е май след като Кими се удари...

СНИМКА 7 - разбира се каквото и да се случи на пистата не може да ни развали настроението, започва релакс :rolleyes:

СНИМКА 8 - тук и Ванчо релаксира

СНИМКА 9 - Жорето също...

СНИМКА 10 - отново Стефчо (очичките светят от малките ракийки)

СНИМКА 11 - пак Ванчо...

СНИМКА 12 - пак Жорето...

СНИМКА 13 - тук виждаме Иван в бокса... :devil

СНИМКА 14 - доста сериозен бокс :D ... като Маса ....

СНИМКА 15 - Жорето приема поздравления по случай победата :P

 

---------------------------------------

 

Видеоклиповете също ще останат в историята :punk

Link to comment
Share on other sites

СНИМКА 12 - пак Жорето...

 

СНИМКА 15 - Жорето приема поздравления по случай победата :P

 

---------------------------------------

 

Жорето на първата е излязъл като на реклама на наргиле CAMEL, но като погледнеш следващата почват да гризят едни съмнения дали не е знаел предварително за победата?!? ;) :confused :ghost :D

Link to comment
Share on other sites

Най-после успях да кача снимките от последното състезание :devil

 

СНИМКА 1 - всичките хубави момчета

СНИМКА 2 - всичките хубави момчета казват "наздраве" :punk (Стефчо и Ванчо пак са заедно)

СНИМКА 3 - дискусии разни...

СНИМКА 4 - Стефчо наметнат заедно с Ивановците следят състезанието...

СНИМКА 5 - опитвам се да успокоя изнервен ферарист :laughing:

СНИМКА 6 - това е май след като Кими се удари...

СНИМКА 7 - разбира се каквото и да се случи на пистата не може да ни развали настроението, започва релакс :rolleyes:

СНИМКА 8 - тук и Ванчо релаксира

СНИМКА 9 - Жорето също...

СНИМКА 10 - отново Стефчо (очичките светят от малките ракийки)

СНИМКА 11 - пак Ванчо...

СНИМКА 12 - пак Жорето...

СНИМКА 13 - тук виждаме Иван в бокса... :devil

СНИМКА 14 - доста сериозен бокс :D ... като Маса ....

СНИМКА 15 - Жорето приема поздравления по случай победата :P

 

---------------------------------------

 

Видеоклиповете също ще останат в историята :punk

 

хубуу, че не снима бутилката в началото и в края на Ф1 :rolleyes:

 

a сиктир - аз пак съм най-дроб от всички :):)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Най-после успях да кача снимките от последното състезание :devil

...

Снимките са се получили много добре. Паметното състезание е запаметено за поколенията :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Че Рено са толкова зле колкото и Хонда. laugh.gif

 

По същата логика Маса е толкова зле колкото и Фисикела.

 

 

Жорето на първата е излязъл като на реклама на наргиле CAMEL, но като погледнеш следващата почват да гризят едни съмнения дали не е знаел предварително за победата?!? ;) :confused :ghost :D

 

Наистина първата снимка и аз незнам как съм излезнал така с това наргиле.Очаквам да пробваме скоро и на Виден наргилето как се представя :lol: :lol: :lol:

 

Иначе аз ако бях сигурен за победата да бях заложил.Сериозно щях да почерпя след това :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Евилчо знам че си падаш по спама ама тук не е Клуб Ф1.Поне като ще пишеш нещо и ме апострофираш земи прочети първо и за кое точно съм го написал.

Спамър ще ми говори за спам... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ияхоооо.Пак победа 2-ра поредна.Алонсо отново прекрасно каране и за пореден път показва че е най-добрият пилот в момемнта.Няма по-добър.Отлично състезание сега чакаме 3-та поредна победа :P

 

Мангала в последната обиколка ако беше натресал Алонсо така щях да спомена майка му.....Да му го втъкна в циганският му гъз.....

 

Хейки невероятно гадно завтори Алонсо на старта.....Много гадно но все пак Алонсо си ги взе.

 

Днес Маса колкото простотии направи толкова и добри неща.Направо немога да повярвам.Взе да има някъв напредък в това момче.Жалко че няма да стане шампион.

 

Кими показа че наистина е добър пилот.Мисля че всички който го оплюха трябва да се извинят.

 

Браво и на Кубица.Проблеми с техниката и пак 2 място не е никак зле. :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ияхоооо.Пак победа 2-ра поредна.Алонсо отново прекрасно каране и за пореден път показва че е най-добрият пилот в момемнта.Няма по-добър.Отлично състезание сега чакаме 3-та поредна победа :P

 

Мангала в последната обиколка ако беше натресал Алонсо така щях да спомена майка му.....Да му го втъкна в циганският му гъз.....

 

Хейки невероятно гадно завтори Алонсо на старта.....Много гадно но все пак Алонсо си ги взе.

 

Днес Маса колкото простотии направи толкова и добри неща.Направо немога да повярвам.Взе да има някъв напредък в това момче.Жалко че няма да стане шампион.

 

Кими показа че наистина е добър пилот.Мисля че всички който го оплюха трябва да се извинят.

 

Браво и на Кубица.Проблеми с техниката и пак 2 място не е никак зле. :)

 

Не казвай ХОП преди да си скочил.....Не знам какво е станало първите 5 обиколки - щото не станах, но ще сваля състезанието. Кими на пресконференцията си го каза. Дебилите от МКЛ са преебали нещата. Като казах Кими, тоя взе точки - ше има банкет.

Маса отново най-бързия на пистата - 2 състезания. Както видяхме днес - нищо не се знае до края

 

КОга ще се обяви наказанието на Бурде с 25 секунди назад и защо по дяволите Маса отнесе наказание, за това че църния гном си мисли, че пистата е негова.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Не казвай ХОП преди да си скочил.....Не знам какво е станало първите 5 обиколки - щото не станах, но ще сваля състезанието. Кими на пресконференцията си го каза. Дебилите от МКЛ са преебали нещата. Като казах Кими, тоя взе точки - ше има банкет.

Маса отново най-бързия на пистата - 2 състезания. Както видяхме днес - нищо не се знае до края

 

И 2-мата "претенденти" бяха смешни на писта.И 2-мата не заслужават титлата ама няма начин трябва да е вземе някой а за 2 състезания черният ще се натиска, Маса ще напъва и пак няма да има чудно ако стане сакътлък

 

Истинските мъже обаче се видяха на пистата.Всеки може с Ферари и Макларън да побеждава с техника.Пилотските качества се видяха кой ги притежава.

Link to comment
Share on other sites

И 2-мата "претенденти" бяха смешни на писта.И 2-мата не заслужават титлата ама няма начин трябва да е вземе някой а за 2 състезания черният ще се натиска, Маса ще напъва и пак няма да има чудно ако стане сакътлък

 

Истинските мъже обаче се видяха на пистата.Всеки може с Ферари и Макларън да побеждава с техника.Пилотските качества се видяха кой ги притежава.

 

Да-да :lol: Глупости с чували. Трудно се кара с няколко удара причинени от сив боклук..... Най-бързия пилот на пистата взе 1 точка - тая точка ще му излезе през дивия на Хам ;)

Link to comment
Share on other sites

Да-да :lol: Глупости с чували. Трудно се кара с няколко удара причинени от сив боклук..... Най-бързия пилот на пистата взе 1 точка - тая точка ще му излезе през дивия на Хам ;)

 

Казах ти мъжете се видяха.Най-бързият на пистата когато вземе поредни 2 титли с друг отбор не с Ферари, с друг отбор му отнемата титлата заради тъпита Унгарция, вземе 2 поредни победи с 5-тият по сила болид ела ми се обади.Маса може единствено патки да пасе по пистата за никав чеп нестава.

 

Или Като Кубица.Да имаш недозавиване.Да си с по-слаба кола и за теб да е шампиона за миналата година и ти да държиш.Да вземеш победа в Канада пак не с най-добрият болид.Е това са пилоти табуретката е баберик.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Казах ти мъжете се видяха.Най-бързият на пистата когато вземе поредни 2 титли с друг отбор не с Ферари, с друг отбор му отнемата титлата заради тъпита Унгарция, вземе 2 поредни победи с 5-тият по сила болид ела ми се обади.Маса може единствено патки да пасе по пистата за никав чеп нестава.

 

Или Като Кубица.Да имаш недозавиване.Да си с по-слаба кола и за теб да е шампиона за миналата година и ти да държиш.Да вземеш победа в Канада пак не с най-добрият болид.Е това са пилоти табуретката е баберик.

 

Тия ги разправяй на колегите ти от курса дето за тях Ф1 е въртележка в кръг ;). Ама не ги казвай пред хора дето следят спорта :rolleyes:

 

Ако ми говориш за отнемане......то един пилот трябваше да е с 10 титли ;) Да видим дали ще се сетиш за годините :)

 

Алонсо направи много чисто състезание - само, че до него нямаше ни Кими, ни Маса, ни Луис, ни Хейки. Видяхме го когато тия пилоти са до него - какво става

 

5-тия по сила болид - не върви. И Бмв бяха втори, ама сега........

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Тия ги разправяй на колегите ти от курса дето за тях Ф1 е въртележка в кръг ;) . Ама не ги казвай пред хора дето следят спорта :rolleyes:

 

Ако ми говориш за отнемане......то един пилот трябваше да е с 10 титли ;) Да видим дали ще се сетиш за годините :)

 

Алонсо направи много чисто състезание - само, че до него нямаше ни Кими, ни Маса, ни Луис, ни Хейки. Видяхме го когато тия пилоти са до него - какво става

 

5-тия по сила болид - не върви. И Бмв бяха втори, ама сега........

 

Тея за добрият Маса и това че ако до Алонсо са Кими и табуретката не вървяла колата ги разправяй на твоите колеги.Видяхме да какво ства.Бабериците немогат да го стигнат при положение че е с по-слаба кола.

Link to comment
Share on other sites

Тея за добрият Маса и това че ако до Алонсо са Кими и табуретката не вървяла колата ги разправяй на твоите колеги.Видяхме да какво ства.Бабериците немогат да го стигнат при положение че е с по-слаба кола.

 

Германия? :lol: Монако?

Link to comment
Share on other sites

Сингапур не е писта, а в Япония всички видяхме кой е най-бързия на пистата. Тва, че сивия падрас си мисли, че кара танк и има собствени правила

 

To и Имола не е писта за мен и се радвам че отпадна ама едно време и от там се смятаха точките.Иначе да видя се кой караше почти цялото състезание около 1:19 и кой караше накрая около толкова.

Link to comment
Share on other sites

Имола, Унгария, Нюрба - са писти. Сингапур, Валенсия, Монако - машини за печелене на пари. Съвкупност от кръстовища - дори аз мога да направя такава "писта" в ТРАКИЯ ;).

Link to comment
Share on other sites

Поздравления за Алонсо. Днес беше недостижим. Доволен съм и от Фелипе, как им скачаше на веждите с балетна стъпка... :bgrin:

 

Черното повърнато си намери майстора.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=1H5KReYtyew...;watch_response - мамка му гнусна черна и на другия мак и на него. За кой по дяволите се мисли........ ония горе гледа.....Дано Господ никога не му даде да стане СШ - да бъде като Монти един вид :lol:
Link to comment
Share on other sites

Алонсо се представи добре днес, но незнам к'во го хвалите Кими???

Не му стигна куража да се бори с Роб и се отказа накрая като видя, че не мусна.После на пресконфренцията - празни приказки.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...