Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

сигурно си проспал този момент

 

А ти не четеш. За да го направи трябва колата да му е хубава. Ако има 22-ма пилота с неговата кола и половината от тях са неопитни като Люис да кажем и 12ти няма да може да стане. Но колите не са еднакви, а през 2005 Кими разполагаше с най-бързата кола и една от най-стабилните ;)

 

Може да хвърлиш едно очо и на СПА 95.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Ми те скоро нямаха форум тук простено им е.

 

Иначе на тренировките в Бахрейн днес гледам Кими 2 пъти най-бърз ама не се знае какво ше стане на състезанието и кралификацията.

Link to comment
Share on other sites

Ми те скоро нямаха форум тук простено им е.

 

Иначе на тренировките в Бахрейн днес гледам Кими 2 пъти най-бърз ама не се знае какво ше стане на състезанието и кралификацията.

 

Е, то и миналата седмица така беше, ама накрая друго стана...

Все още Ферари са най-бързи в интерес на истината. Двойанта победа с такава разлика е малко подвеждаща, но да се надяваме, че разликата се топи бързо.

А Хамилтън как ме радва просто не е истина! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

буферски мурафети :wacko:

дано утре хамилтън пак да се качи на стълбичката :)

 

Дано БМВ ви обърка сметките и открадне някой ваш подиум, че иначе само ще ше редуваме там

Link to comment
Share on other sites

тоя кими е доста по-зле отколкото си мислех. зарадвах се на първата победа, но миналата седмица, като го гледах как се влачи зад хамилтън и направо ми призля. тоя човек вместо да го изяде с парцалите се влачи зад него не знам колко обиколки :wacko: ей затова шумахер ще си остане най-великият, защото имаше огромно желание за победа, защото когато кими му се пречкаше го изхвърли извън пистата само и само, за да го изпревари. няма друг пилот с амбиция като неговата, а кими да ходи да прави кифли някъде не е за ферари :angry1 пожелавам успех на маса днес.

Link to comment
Share on other sites

тоя кими е доста по-зле отколкото си мислех. зарадвах се на първата победа, но миналата седмица, като го гледах как се влачи зад хамилтън и направо ми призля. тоя човек вместо да го изяде с парцалите се влачи зад него не знам колко обиколки :wacko: ей затова шумахер ще си остане най-великият, защото имаше огромно желание за победа, защото когато кими му се пречкаше го изхвърли извън пистата само и само, за да го изпревари. няма друг пилот с амбиция като неговата, а кими да ходи да прави кифли някъде не е за ферари :angry1 пожелавам успех на маса днес.

 

В Гадзета де ла Спорт имаше инфо, че е бил ограничен на 17и500. Дори и да не е това вярната цифра 100% двигателя му не развиваше 19000 оборота. Това го каза и Тенчев. Предпазна мярка заради Австралия ;). В един друг форум писах да почнат да броят колко пъти Ферари, МКЛ и БМВ ще се ипреварят на пистата след първата обиколка. Да видим дали ще има 5 пъти за един сезон ;)

Link to comment
Share on other sites

не знам кво му е било ограничено, но за мен е слаб пилот - видя се и на старта. маса е с класи над него, а уж е 2-ри пилот :blink:

Link to comment
Share on other sites

Дано БМВ ви обърка сметките и открадне някой ваш подиум, че иначе само ще ше редуваме там

Май така стана :].

Сега става още по-интересно, защото вече 3-ма са с по 22 точки :о.

Stenli гледал ли си дебюта на Кими? Австралия '01? Там със Заубер ( тогава, пък и сега един посредствен отбор ) той завърши 6-ти и взе 1 точка. Сега не мога да го сравнявам с Хамилтън, защото Хамилтън беше с Макларън при дебюта си, които между другото тази година още не са гръмнали двигател и започвам да се притесявам да не би този път да са направили всичко както трябва :D.

Link to comment
Share on other sites

Дано БМВ ви обърка сметките и открадне някой ваш подиум, че иначе само ще ше редуваме там

 

Много обичам да познавам :)

 

не знам кво му е било ограничено, но за мен е слаб пилот - видя се и на старта. маса е с класи над него, а уж е 2-ри пилот :blink:

 

Фелипа Маса хич, не е втори пилот. Има два пол-а и една победа. По-добър показател от Кими. Второ за да предпазят двигателя на Кими заради теча на охладителна течност в Австралия, той бе допълнително ограничен и по макс. скорост нямаше шанс ;)

 

Май така стана :].

Сега става още по-интересно, защото вече 3-ма са с по 22 точки :о.

Stenli гледал ли си дебюта на Кими? Австралия '01? Там със Заубер ( тогава, пък и сега един посредствен отбор ) той завърши 6-ти и взе 1 точка. Сега не мога да го сравнявам с Хамилтън, защото Хамилтън беше с Макларън при дебюта си, които между другото тази година още не са гръмнали двигател и започвам да се притесявам да не би този път да са направили всичко както трябва :D.

 

Дебюта на Хами е невероятен, но той кара ако не в най-силния то поне в един от двата най-силни отбора. ;). Много пилоти биха го направили. А и много млади дебютанти нямат шанс да стартират с тим като МКЛ. Това хич не трябва да се пренебрегва ;). А най добрия дебют правен някога е на НИНО ФАРИНА. В първото въобще състезание във Ф1. Първи на старта и победа след това

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Няма конкуренция Ферари този път (за жалост). Само Хамстера донякъде, но и той не беше сериозна заплаха. Нандо беше отчайващо зле, очевидно здраво е огелпил настройките. А Кими продължава да трупа напрежение около себе си след като редовно е по-бавен не само от маса, ами и от Хамилтън. Май-май двамата съотборници не се и харесват много.

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Няма конкуренция Ферари този път (за жалост). Само Хамстера донякъде, но и той не беше сериозна заплаха. Нандо беше отчайващо зле, очевидно здраво е огелпил настройките. А Кими продължава да трупа напрежение около себе си след като редовно е по-бавен не само от маса, ами и от Хамилтън. Май-май двамата съотборници не се и харесват много.

 

Ами мисля, че МКЛ бяха с настройки за по твърди гуми. Защо не ги слобиха по-рано или защо не караха с твърди първо - НЕ ЗНАМ. Имаме сериозна нужда от пилот като Шуми.

Link to comment
Share on other sites

Ами мисля, че МКЛ бяха с настройки за по твърди гуми. Защо не ги слобиха по-рано или защо не караха с твърди първо - НЕ ЗНАМ. Имаме сериозна нужда от пилот като Шуми.

има нещо такова

Алонсо не се представи на ниво

Радвам се за Луис ,че подобри този рекорд за 3те поредни подиума :)

Link to comment
Share on other sites

има нещо такова

Алонсо не се представи на ниво

Радвам се за Луис ,че подобри този рекорд за 3те поредни подиума :)

 

Да ама сега научих нещо и то е , че Маса е направил най-бързата обиколка в състезанието с ТВЪРДИТЕ ГУМИ в обиколката след излизането от бокса ;)

Link to comment
Share on other sites

:blink:

много си оригинален :lol:

следващото състение защо е чак след 4 седмици :blink: много голяма почивка

 

Май щото махнаха Имола.........не знам. Дано изкараме и ние нещо ново и РАБОТЕЩО :)

Link to comment
Share on other sites

Ами мисля, че МКЛ бяха с настройки за по твърди гуми. Защо не ги слобиха по-рано или защо не караха с твърди първо - НЕ ЗНАМ. Имаме сериозна нужда от пилот като Шуми.

 

Ами явно не си гледал и Рената които също накрая на състезанието с по-твърдите гуми тръгнаха по-добре.Това ме навежда на мисълта че МКЛ и Рено са правени за Мишлен които определено явно са по-твърди от Бриджа.

Link to comment
Share on other sites

Ами явно не си гледал и Рената които също накрая на състезанието с по-твърдите гуми тръгнаха по-добре.Това ме навежда на мисълта че МКЛ и Рено са правени за Мишлен които определено явно са по-твърди от Бриджа.

 

Ми да ама видя ли че Маса направи най добър тур с твурди гуми и то в обиколката след бокса. Иначе Б на Мп4-22 е давал с по секунда по добри времена от Р 26 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми да ама видя ли че Маса направи най добър тур с твурди гуми и то в обиколката след бокса. Иначе Б на Мп4-22 е давал с по секунда по добри времена от Р 26 ;)

 

Ти ся сравняваш несравними неща.Се едно да сравняваш Ферари с Торо Росо щото имат същите двигатели такова е и Р26 и МП 4-22 че имали еднакви гуми.Никой не е сравнявал Р26 с Мишлен или пък МП 4-22 с Мишлен и Бриджа да се видят хасал разликите.

Link to comment
Share on other sites

Ти ся сравняваш несравними неща.Се едно да сравняваш Ферари с Торо Росо щото имат същите двигатели такова е и Р26 и МП 4-22 че имали еднакви гуми.Никой не е сравнявал Р26 с Мишлен или пък МП 4-22 с Мишлен и Бриджа да се видят хасал разликите.

 

Моя грешка имах предвид МП4-21 ;) За зимните тесвове идеше реч ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...