Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply
...ще пийнем, да...но аз съм на джин/водка - сезонът на бирите го закрих...

B)

 

 

Няма спирачка за бирата!!! :)

Особено ако е с водка.Ама и на ром с чай съм доволен.Кой ще назначи час при психиатъра за всички ни? :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хехе за бирата няма сезон :P Ама аз и ром не отказвам (че онзи ден пак много водка пих и пак ще има почивка от нея :D ) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък предпочитам коняк пред рома. По-добре ми седи. А бирата...няма сезонни питиета - хубавото си хубаво...кофтито и то...

Link to comment
Share on other sites

Ракия и бира и водка и ром

пиеме всичко - дай одеколон. :D

 

Бла...снощи се намармаладих като прасе годиначе.....

Link to comment
Share on other sites

В дата.бг намерих едно местенце с доста мр3-ки на Кале,Виолетов Генерал,Ревю,Нова Генерация и т.н.

Не съм сигурен дали го знаете,но все пак - http://dcl.data.bg/mp3/

Link to comment
Share on other sites

ами аз съм навит, Сава аре идвай да ти връщам дисковете и касетките. Agarvaen и на теб трябва да ти върна едни касети. Викам да се съберем всички алабала.

btw може да домъкна една позната с мен, малко е луда такава , но слуша някакви такива хави пънк и уейв.

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да дойда. Много го имам желанието ама утре ми е последен шанс да седна да науча още нещо щото в събота сутрин съм на изпит - последен и важен. Приятно прекарване.

Link to comment
Share on other sites

Аз утре наобед заминавам на хижа (започва се празнуването на 8ми :P :P от рано)

Така, че приятно прекарване :)

Link to comment
Share on other sites

Мамка ти. Пък аз имам изпит...после обаче и аз ще запразня. Къде за Никулден къде за 8ми, къде щото ми се е махнал изпитът от главата, къде...просто ей така. Само съботата да мине ей.

Link to comment
Share on other sites

Важното е да се празнува :) Причината може да се измисли в последствие :P

 

А, и успех на изпита ;)

Link to comment
Share on other sites

ами то след като стана така ... само 2-3 човека ... да ходим и аз няма да идвам. чао !!!

Link to comment
Share on other sites

значи много сори за адски глупавия въпрос ама някой може ли да ми каже откъде мога да си дръпна Нови Цветя защото почнах пак да преглеждам темата ама се усетих че мое да ми трябва доста време а с търсачката също не стана и в варез-а не видях да са качени аре моля кажете от де да ги дръпна щото много са ми разправяли :)

Link to comment
Share on other sites

Ами виж аз имам диска, мога да ти го дам да го чуеш, но определено аз няма да ти го rip-на. Ти ако искаш си го прави .. презаписвай там, не ми пука, но момчетата, които го издават са ми приятели и не мога да ги прееба така грозно. Ако искаш като се видим за касетата .. там на 19 ще ти донеса диска. Пиши на PM да не пълним темата.

Link to comment
Share on other sites

аз съм off имам среща с една изискана мацка (на свещи) ... познайте после, кой ще гаси тока (ще духа свещите).... ареееееееее аз съм fuck off.

Link to comment
Share on other sites

Аз също няма да идвам,щото ще правя едно нещо......Абе,Аги,сега като смени ника Грими ли да ти викаме?Който ще духа свещите да внимава да не си опърли мигли,вежди,перчем.

Link to comment
Share on other sites

Може и Гимли :P

Ама вече съм и без брада,така че не е много подходящо.Само Леголас не давам да ми викате ей!!!Виж,Фродо по се ядва :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...