Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

Am kolkoto do turnira mislq che ideqta e idealna za nas fenovete da se pozabavlqvame malko!Radvam se che se nameriha otgovorni hora koito da se zaemat s podobno mirotpriqtie ( i dano naistina sa takiva!) i dano go organizirat dobre...

Iskam da zadam edin vypros kym vsichki uchastnici:

Kakvi sa vi lichnite ochakvaniq kym turnira , do kyde mislite che shte stignete ? :confused

 

 

sled parviq mach sreshtu Ruskiq_Bg se otkazah padnah s 3:0 posle padnah i padnah i padnah noooooo kaot igraesh v multi razbirash che tova ne e kompiutar i sichko mojesh da ochakvash.lichno za sebe si ako potreniram s gamers kato Drago_ ili LOKOMOTIVcho mislq che shte imam savsem realni shansove za klasirane.nai mi haresva da igraq s hora koito zalagat na igrata s centrirane.perfektno eeeee napravih okolo 20 macha za 2-3 dena i sam dovolen vzeh da pobejdavam koeto e normalno.Oshte malko treiinig i shte nastigna liderite.Smqtam da poigraq pak s Zamoth koito si e dosta dobar smaza ma picha nqma kazvam rezultati no si igra perfektno.ta taka mislq che ste se klasiram stiga da se padna v nqkoq po lesni4ka grupa.sashto taka iskam da fmetna che koito igrae s real madrid ne e na nivoto na otbori kato liverpool valencia roma aresenal i dr shtoto te sas 6 zvezidi i igrachite igraqt po stabilnooo.ne prai chest na tezi koito smqtat taka da igraqt.az sam izbral otbor s 5 zvezdi i smqtam che tova e normalnooo.kolkoto do izmamite s rezulta ti te dano da nqma takiva raboti zada stane qk turnir.stiga sam filosofstval 4akam s netarpenie 3 noemvri.Uspeh na sichki uchasnici.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply
sled parviq mach sreshtu Ruskiq_Bg se otkazah padnah s 3:0 posle padnah i padnah i padnah noooooo kaot igraesh v multi razbirash che tova ne e kompiutar i sichko mojesh da ochakvash.lichno za sebe si ako potreniram s gamers kato Drago_ ili LOKOMOTIVcho mislq che shte imam savsem realni shansove za klasirane.nai mi haresva da igraq s hora koito zalagat na igrata s centrirane.perfektno eeeee napravih okolo 20 macha za 2-3 dena i sam dovolen vzeh da pobejdavam koeto e normalno.Oshte malko treiinig i shte nastigna liderite.Smqtam da poigraq pak s Zamoth koito si e dosta dobar smaza ma picha nqma kazvam rezultati no si igra perfektno.ta taka mislq che ste se klasiram stiga da se padna v nqkoq po lesni4ka grupa.sashto taka iskam da fmetna che koito igrae s real madrid ne e na nivoto na otbori kato liverpool valencia roma aresenal i dr shtoto te sas 6 zvezidi i igrachite igraqt po stabilnooo.ne prai chest na tezi koito smqtat taka da igraqt.az sam izbral otbor s 5 zvezdi i smqtam che tova e normalnooo.kolkoto do izmamite s rezulta ti te dano da nqma takiva raboti zada stane qk turnir.stiga sam filosofstval 4akam s netarpenie 3 noemvri.Uspeh na sichki uchasnici.

Всеки си играе с който отбор иска. Няма значение нали е Реал Мадрид или Джилингам.

Link to comment
Share on other sites

Всеки си играе с който отбор иска. Няма значение нали е Реал Мадрид или Джилингам.

 

prav si ne sporq nooooo futbolistite sa na razlichnoooo nivooo i trqbva da kompensirash s dobra igraaaa

Link to comment
Share on other sites

Hora imam dosaden problem.

Imam igrata ot 4dni.

Dnes sled dascalo reshih da igraq s rdin ot irc i kato puskam igrata izbiram znameto i me izhvarlq. Reshih da q preinstalna. Sled predinstalaciqta beshe sashtoto i reshih da iztriq sejfovete v my documents. Iztrih zqlata papka i igrata tragna. Da oba4e kato iskam da vaveda ip na nqkoj to go zapazva tam ili kakvato i da e druga nastrojka. Vseki pat za da igraq triabva da triq sejfovete a te mi triabvat. Are pls ako nqkoj znae kak se opravq problema da pishe.

Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

Оправи си датата, щото турнира щеше да е свършил отдавна вече :)

Турнира ще се проведе така: групи,осминафинали,полуфинали и ФИНАЛ.Започва на 4.10.2004г
Link to comment
Share on other sites

Правила и програма на турнира S&S :tongue

 

Турнира ще се проведе в два етапа:квалификации и самият турнир

Квалификациите ще са групи и ще се играят по 2 мача всеки срещу всеки.Започват на 29.10.2004г.

Турнира ще се проведе така: групи,осминафинали,четвъртфинали,полуфинали и ФИНАЛ.Започва на 4.11.2004г.

Всеки учасник трябва да потварди участието си до 28.10.2004г. до 18 часа(ЧРЕЗ PM или в IRC канала).Иначе отпада автоматично!!! Тегленето ще се състои в IRC канала #warez_fifa на 28.10.2004г. от 20 часа.Желателно е всички да присъстват.

Жребия е следния пиша никовете на един лист разабаркано и всеки казва номер(всеки по едно число,като ще ги казват хората по ред на записване)и в една група отиват първите числа(групите са 8 и за сега неможе да се каже по колко отбора ще са в една група).Тои ще баде побликуван ВЕДНАГА след като всеки каже по едно число!!! Пример:аз казвам 3 The_boy16 казва 12,Zamoth казва 28.... и никове които са се паднали с тези числа са в парва група и т.н.

Във всяка група всеки играе с всеки по 2 пъти.

НАСТРОИКИ: направете си ги 6 минути едно полувреме и World Class

да е спрян download-a

пача за съдиите

Всеки може да участва с които си отбор иска във всеки мач !!!

При неумишлено прекъсване на срещата (Connection Lost),се запомня до коя минута е играно и се доиграва, чрез следващ мач!!!

При умишлено излизане на единият играч (The Other player exits game),се записва служебна победа за другия с X+3:0!!!

(X-головете отбелязани до излизането на играча)

Ако играча не доиде до 10 мин се пише служена загуба 3-0!!! :wacko:

Всеки трябва да си прави screenshot в края на мача, за да може да се предотвратят евентуални неразбирателства!!!

След всеки мач се съобщава резултата на Spister в IRC канала(не в главната страница)

При лаг в играта (насичане), се рестартира играта, ако никой не е вкарал гол до момента!!!

Ако има отбелязан гол - мачът се продължава докрай!!!

Тези които не могат да правят хост се записват в групите по ред на записванете

Ако има още вапроси знаете канала!!!

Link to comment
Share on other sites

Турнира ще се проведе в два етапа:квалификации и самият турнир

Квалификациите ще са групи и ще се играят по 2 мача всеки срещу всеки.Започват на 29.10.2004г.

Турнира ще се проведе така: групи,осминафинали,четвъртфинали,полуфинали и ФИНАЛ.Започва на 4.11.2004г.

Всеки учасник трябва да потварди участието си до 28.10.2004г. до 18 часа(ЧРЕЗ PM или в IRC канала).Иначе отпада автоматично!!! Тегленето ще се състои в IRC канала #warez_fifa на 28.10.2004г. от 20 часа.Желателно е всички да присъстват.

Жребия е следния пиша никовете на един лист разабаркано и всеки казва номер(всеки по едно число,като ще ги казват хората по ред на записване)и в една група отиват първите числа(групите са 8 и за сега неможе да се каже по колко отбора ще са в една група).Тои ще баде побликуван ВЕДНАГА след като всеки каже по едно число!!! Пример:аз казвам 3 The_boy16 казва 12,Zamoth казва 28.... и никове които са се паднали с тези числа са в парва група и т.н.

Във всяка група всеки играе с всеки по 2 пъти.

НАСТРОИКИ: направете си ги 6 минути едно полувреме и World Class

да е спрян download-a

пача за съдиите

Всеки може да участва с които си отбор иска във всеки мач !!!

При неумишлено прекъсване на срещата (Connection Lost),се запомня до коя минута е играно и се доиграва, чрез следващ мач!!!

При умишлено излизане на единият играч (The Other player exits game),се записва служебна победа за другия с X+3:0!!!

(X-головете отбелязани до излизането на играча)

Ако играча не доиде до 10 мин се пише служена загуба 3-0!!! 

Всеки трябва да си прави screenshot в края на мача, за да може да се предотвратят евентуални неразбирателства!!!

След всеки мач се съобщава резултата на Spister в IRC канала(не в главната страница)

При лаг в играта (насичане), се рестартира играта, ако никой не е вкарал гол до момента(до 10 минута)!!!

Ако има отбелязан гол - мачът се продължава докрай!!!

След всеки мач всеки съобщавате резултата лично на Spister не в първата страница на канала

Тези които не могат да правят хост се записват в групите по ред на записванете

Ако има още вапроси знаете канала!!!

Супер.Турнирът ще бъде екстра!!!

Link to comment
Share on other sites

Относно турнира ми е много чудно какво става като се срещнат двама участника, които не могат да хостват! А те според мен са доста голям процент.

Link to comment
Share on other sites

Относно турнира ми е много чудно какво става като се срещнат двама участника, които не могат да хостват! А те според мен са доста голям процент.

Затова сме написали във форума, който неможе да прави сървър да се обади.

Link to comment
Share on other sites

Затова сме написали във форума, който неможе да прави сървър да се обади.

Хубаво де и като се обади какво става после?! Играе квалификации с тези които могат да хостват. А не си мислите, че до края на турнира няма да се срещнат поне двама, който не могат да хостват, нали? Или по презумпция тези, които нямат реално ІР, са длъжни да отпадат ! Не ми е ясна схемата и идеята Ви. Ако нещо не съм разбрал, моля пояснете. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз незнам как се прави скрийншот,имам на клавиетурата принтскриийн ама не знам как да направя снимка и после каде да я търся.

 

SnagIt,Fraps,HyperCam...

Link to comment
Share on other sites

1.НЕ

2.С бутане и тактики

 

Moje moje..pone na professional stavat za world class ne sum siguren ne sum probval..Nachi taktikite na corner sa mi kakto po default.davam na near post sled tfa trugvam s 3(W)..davash samo napred i kat sa sbluskate s zashtitnika nadolu i toi izvednuj izkacha tochno pred topkata i davash samo iztrel napred kum vratata.Vliza v dolniq blizak do igracha ugul na vratata.Probvaite

Link to comment
Share on other sites

Moje moje..pone na professional stavat za world class ne sum siguren ne sum probval..Nachi taktikite na corner sa mi kakto po default.davam na near post sled tfa trugvam s 3(W)..davash samo napred i kat sa sbluskate s zashtitnika nadolu i toi izvednuj izkacha tochno pred topkata i davash samo iztrel napred kum vratata.Vliza v dolniq blizak do igracha ugul na vratata.Probvaite

Според мен, човека пита дали може без да се пипа топката от друг да влезе директно!Като на ФИФА 2001! Правиш фалц и се забива с горна греда до вратаря директно от корнер. :punk

На тази съм 99.99 % сигурен, че не може! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...