Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

Аз предлагам когато примерно е 1:0 или 2:1 или какъвто и резултат няма значение, при разпадане на връзката мача да започва от същия резултат и да се играе толкова минути, колкото са оставали

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

prosto nov mach i staria rezultat se dobavia kym novia.

 

veche pri votri drop se sumira rezultata i tva e.

 

shtoto to moje edinia non stop da izliza:)

Link to comment
Share on other sites

Е хубаво, ама ако маче прекъсне в 85 мин, цял мач е малко нечестно. Щото за 5 мин почти нищо не можеш да направиш, а за цял мач, можеш да обърнеш целия мач. Примерно единия води 2:1 и за 5 мин може да устиска преднината. А за цял мач може да стане 2:5

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам когато примерно е 1:0 или 2:1 или какъвто и резултат няма значение, при разпадане на връзката мача да започва от същия резултат и да се играе толкова минути, колкото са оставали

Мисля, че това е по-доброто решение!

А пък и не съм сигурен, че ще стане номерът единият да излиза, защото

когато единият натисне "Escape", на другия ще му се изпише, че първият прави промени, и чак тогава "Connection Lost"!

 

А за Skype-a - нека си остане IRC като решение!

Така ще можем да контактуваме с всички наведнъж!

 

P.S.Всеки, който ще участва в турнира да прочете ТОВА !!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

как мога да избутам играч на противника или да му попреча той мен да избута при центриране от корнер? с кое копче (комбинация от копчета) е?

Link to comment
Share on other sites

.. и аз искам да играя с реален противник. :D

пускайте PM-и!

 

btw аз mirc-а през живота си не съм барал :lol:

 

... и съм много слаб! както виждате не знам как да се боря за първа топка в наказателното поле :woot

Link to comment
Share on other sites

Е хубаво, ама ако маче прекъсне в 85 мин, цял мач е малко нечестно. Щото за 5 мин почти нищо не можеш да направиш, а за цял мач, можеш да обърнеш целия мач. Примерно единия води 2:1 и за 5 мин може да устиска преднината. А за цял мач може да стане 2:5

emi nachi e slab shtom go e obyrnal 2:5 ")

Link to comment
Share on other sites

emi nachi e slab shtom go e obyrnal 2:5 ")

Мачът е в 88 мин.

Виждам, че падам с 1:2, и решавам да го "продължя" с още 90 мин.

Успявам да вкарам гол за 1:0, и искам дузпи, при които побеждавам.

(Да не говорим, че няма как да пуснем дузпи при победа на единия тим)

Как ти се струва това ?

Link to comment
Share on other sites

Може с всеки, аз съм играл със София доста пъти

 

 

е, добре де! защо при мен не се получава? има ли значение кой ще host-ва и кой ще connect-ва?

 

::edit::

 

оправих се.

 

как мога да си чата с тоя от другата страна?

Link to comment
Share on other sites

Am kolkoto do turnira mislq che ideqta e idealna za nas fenovete da se pozabavlqvame malko!Radvam se che se nameriha otgovorni hora koito da se zaemat s podobno mirotpriqtie ( i dano naistina sa takiva!) i dano go organizirat dobre...

Iskam da zadam edin vypros kym vsichki uchastnici:

Kakvi sa vi lichnite ochakvaniq kym turnira , do kyde mislite che shte stignete ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Относно турнира има още свободни места!!!

Е как така нали се сабрахме 32 човека??? :unsure: :unsure: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Много просто има осте мноого време а желаещи не липсват и решихме групите да са с повече хора или пак да станат с две повече!!!

Link to comment
Share on other sites

Сега 4 групи с 8 човека ли са или 8 групи с по 4 човека.И защо да не се включат още 32 човека и да стант 8 групи по 8 човека и първите 4 продължават.Ще стане много интересно.

Link to comment
Share on other sites

значи не съм чел засега темата, но ми се появи проблем и ако го е имало преди това се извинява.

та значи проблема е следния- вчера играта вървеше абсолютно нормално, цял ден играх, а днес като я пусна си върви нормално, докато не започне да зарежда мача.както си зарежда изведнъж ме изхвърля

някой има ли идея защо се получава това и как да се оправи?

мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

значи не съм чел засега темата, но ми се появи проблем и ако го е имало преди това се извинява.

та значи проблема е следния- вчера играта вървеше абсолютно нормално, цял ден играх, а днес като я пусна си върви нормално, докато не започне да зарежда мача.както си зарежда изведнъж ме изхвърля

някой има ли идея защо се получава това и как да се оправи?

мерси предварително!

Няма такива работи. Пробвай да преинсталираш фифата

Link to comment
Share on other sites

значи не съм чел засега темата, но ми се появи проблем и ако го е имало преди това се извинява.

та значи проблема е следния- вчера играта вървеше абсолютно нормално, цял ден играх, а днес като я пусна си върви нормално, докато не започне да зарежда мача.както си зарежда изведнъж ме изхвърля

някой има ли идея защо се получава това и как да се оправи?

мерси предварително!

slojil li si si patcha za sydiite? :)

Link to comment
Share on other sites

след преинсталиране не се оправи. пробвах даже два пъти и накрая се сетих да изтрия сейфовете. Първия път след това пак заби, но след рестарт на компа се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...