Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

Az iskam i pukanki kum vseki film.

А ще бъде ли нахално ако поискам и Кола? :P :woot

Свършила си прекраБна работа,винаги си личи когато нещо е направено със старание и любов!Много ти благодаря,Прекрасна си !!!!! :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Явно доста хора насъпах по мазолите, така че на груповия напън ще отговоря следното:

Това че от 2 дена съм потребител и имам 2 поста е само защото от толкова време съм в тази мрежа, а не в Интернет въобще и това е понеже мрежата е затворена за влизане отвън. Колкото до опита ми в Интернет не съм открил току що топлата вода и се съмнявам че от тук присъстващите има много хора с повече опит от мен в нета и мрежите въобще. За това от къде да свалям - освен от data-та свалям и от arena, techno-link, evro.net, datacom, bubu, centrum-group и др. така че мога да дам мнение за това което виждам.

Относно информацията, която се дава за Format-а на филма, то това не е никаква гаранция за качеството му, а дава представа за нужния codec за гледане. Примера който дадох с data-та е понеже там освен тази информация дават и размера на екрана, кадрите в секунда и евентуално какъв audio codec е използван:

 

Movie CD1 (701.48MB) 73min, DivX 3 (640x336@25fps), AC3 (5ch)

 

Да не говорим че има рецензия (вярно на английски), връзка към субтитрите (дори и да не са в същата папка) също и връзка към филми с участието на главните герои.

Не че не оценявам направеното, знам че са необходими много усилия и продължително време за да се постигне това ниво. Дадох мнението си само защото бих искал каталогът да стане още по-добър.

Колкото до момента за качване на трейлър за всеки филм би било добре, макар че е неосъществимо. По скоро предлагам да се отвори нова тема, в която ако някой срещне калпав филм (като качество на рипване) да го отрази.

Link to comment
Share on other sites

Констатирах проблем с филма Trapped. На 1 час 18 мин 54 секунди просто се губи незнам колко голяма част от филма. Съвсем нормално си върви, но все едно че е отрязан. Губи се голяма част от действието. По-добре да потърсим по-добро копие, а това да се изтрие, тъй като няма смисъл само място да заема.

 

Качих нормално копие.

Link to comment
Share on other sites

Movies@warez.ru е добре направено, направо.... Евала, но преди можех да гледам филмите on-line дори и да прекъсваше, а сега изобщо не мога въобще не тръгват.

 

Не ми трабва за нищо друго, освен да прегледам филма преди да го свала. Надявам се вече някой да ми помогне.... :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Movies@warez.ru е добре направено, направо.... Евала, но преди можех да гледам филмите on-line дори и да прекъсваше, а сега изобщо не мога въобще не тръгват.

 

Не ми трабва за нищо друго, освен да прегледам филма преди да го свала. Надявам се вече някой да ми помогне.... :rolleyes:  :rolleyes:

 

http://free.bol.bg/nasoarr/VideoLAN%20vlc%...20-%200.7.2.exe

Виж дали ще ти свърши работа и пиши. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gospodi ne sam v4era6en v zanaiata i opitah vsi4ko vazmojno NO prosto ne moga da startiram downloada na CD2 na filma ...... ta rename-vah , paste-vah , dobavqh (v URL bar-a izliza http://warez.ru:8082/Movies9/One.Flew.Over...;s%20Nest%20CD# za tova ra4no dobavih 2 sled CD#) no pak ni6to ne stava !!!!! :( Nqkoi 6te mi razqsni li kak izob6ot moga da downloadna CD2 (interesnoto e 4e i cd1 prae6e toq problem no sled kato dobavih 1 sled CD# si trugna), za6toto filma e unikalen a go izgledah samo do sredata :(

 

P.S. Download managera mi e flashget 1.60

Link to comment
Share on other sites

Gospodi ne sam v4era6en v zanaiata i opitah vsi4ko vazmojno NO prosto ne moga da startiram downloada na CD2 na filma ...... ta rename-vah , paste-vah , dobavqh (v URL bar-a izliza http://warez.ru:8082/Movies9/One.Flew.Over...;s%20Nest%20CD#    za tova ra4no dobavih 2 sled CD#) no pak ni6to ne stava !!!!! :( Nqkoi 6te mi razqsni li kak izob6ot moga da downloadna CD2 (interesnoto e 4e i cd1 prae6e toq problem no sled kato dobavih 1 sled CD# si trugna), za6toto filma e unikalen a go izgledah samo do sredata :(

 

P.S. Download managera mi e flashget 1.60

 

 

А опита ли да завлачиш линка от прозореца на браузъра и да го пуснеш върху Drop Zone?!

 

@Lame_0ne:

http://www.warez.ru:8082/Movies14/The.Rundown.(2003)/

Link to comment
Share on other sites

има проблем с Hell's Kitchen (освен че е на руски). Това въобще не е филма за които ставаше въпрос в Requests. Този може и пак така да се казва ,но не е с Анджелина, ами с Алек Болдуин... и няма нищо общо с това което му е зададено като описание.....

Незнам дали тук е мястото да казвам всичко това. Извинете ако не е. И все пак този филм който е на сайта не е Hell's Kitchen с Jolie.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas, no za men i nqkoi moi poznati shte e otli4no ako moje kogato se tursi film da moje da se slaga da tursi primerno samo dvd rips, poneje ne ni se zanimava s telesyncs. Ako moje da go napravite shte bude 4udesno.

Poneje nito mi beshe kazano, 4e nqma vreme ili vazmojnost da se napravi, nito puk go napraviha - Az da shte se samocitiram i shte se nadqvam, 4e tozi pat shte polu4a nqkakav otgovor :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.warez.ru:8081/Serials2/Captain.....Future.(1987)/

 

Captain Power and the Soldiers of the Future - 108 - The Ferryman.avi 01-Aug-2004 00:26 153M

Captain Power and the Soldiers of the Future - 108 - TheFerryman.avi 31-Jul-2004 12:39 153M

 

Името ли е объркано или епизод 8 наистина е качен 2 пъти?

Ще се появят ли и останалите?

Link to comment
Share on other sites

одеве си свалих филма Friday обаче като го пуснах ми излезна едно съобщение на BSplayer че неможе да отвори фаила пък фаила го гледам *.avi пробвах с windows media playar както и с winamp обаче пак даваше такива грешки :( :( :angry:

Ако някой знае как да се оправя ще му бъда много благодарен B) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хайде някой от админите да върне

 

http://www.warez.ru:8081/Serials2/Xena.-.T...of.Callisto.avi

 

обратно в FTP-то, че не е довършен, а не ми се качва наново.

 

И моля не променяйте годината на 1995, защото сериала върви 6 години и правилното

е 1995-2001.

 

Сезон 2 Епизод 5 и нататък до Сезон 6 не са качени и нямаше нужда да бъдат местени...

 

Поздрави squiffy.

Link to comment
Share on other sites

squiffy, ne se burkai kak da rename-vam filmite, ako obichash. Ima si red i ako shte 100 godini da vurvi shte ima samo edna godina. Nqma mqsto da ti go vurna.

 

Не разбирам логиката, но нейсе...

В IMDB е обявена 1995 като начало на сериала, с уточнението: TV-Series 1995-2001

 

Не ти се бъркам, а моля, така че менторския ти тон беше излишен.

 

Благодаря за помощта,

squiffy

 

П.С. Скобите "(" и ")" също създават проблем на някои download менажери.

Link to comment
Share on other sites

squiffy, ima si ustanoven red v warez-a, koito shte se spazva. Oshte poveche vednuzh veche ti q bqh preimenuvala papkata...

 

Добре де, нямам нищо против установения ред. Но и в правилата не е изрично

указано, че годината може да е само една. Както и да е стига по тази тема.

 

Ще те помоля в WEB-a където е преместен Xena да махнеш underscore в началото на _Season.2. директорията и да изтриеш Season.3 - Season.6

директориите, тъй като са празни (да не заблуждаваме хората).

 

Като казваш, че няма място на FTP-то да върнеш S02E05, не можеш ли да преместиш някой вече качен на 100% филм, да се освободи място и да мога да довърша S02E05, че в момента почнах S02E06, пак свърши мястото и ...

сещаш се.

 

И един въпрос: Какво да използвам за обозначаване на недовършен upload?

Underscore пред името на директорията не е ли достатъчно?

Link to comment
Share on other sites

Zabelqzah sledniq problem.V movies@warez.ru se vodi che ima Jurassic Park 1 , 2 i 3.No vmesto 1(koito e 820 mb) stoi J park 2.Pod 3 si stoi 3.Pod 2 pak 2.Toest dublira se J park 2(razlikata 4e ediniq e na 2 CDta) a lipsva I.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dali tuk e mqstoto da si kaja problema ako gre6a se izvinqvam predvaritelno.Naloji se da tyrsq animaciq i otkrih 4e ako iska6 da si svali6 "Alice in Wonderland" tam vsy6nost se namira "Disney.Cinderella".Mislq 4e 6te e dobre tova da se korigira,za6toto ne e mnogo udobno da si drypne6 film4e i to da se okaje drugo(az li4no si go pusnah online i ne gubih vreme za svalqne).

Kato preporyka :ne moje li pove4eto animacii da sa BG audio?(vidqh tema kydeto sa poso4eni ). Predpolagam ,4e nqkoi nqmat,no otkrih takiva v warez.ru,koito po princip znam 4e sa izleznali na BG. ;) :rolleyes:

PP.A tezi ,koito ne sa na BG ne vsi4ki imat subtitiri.Sigurno se povtarqm,no ne moje li da se ka4vat sys sub.?Tqbva da se obikalq napred-nazad v tyrsene. ;)

Link to comment
Share on other sites

King Dinosaur в Animation2 не е анимация, и което е по-лошото - не е King Dinosaur :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...