Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Не знам дали ви е известно, но

The Many Adventures of Winnie the Pooh (1977) http://www.warez.ru:8081/animation/The.Man...he.Pooh.(1977)/

и

Winnie The Pooh and the Honey Tree (1966) http://www.warez.ru:8081/animation/Winnie....ey.Tree.(1966)/

са абсолютно едно и също филмче, само дето първото е с малко по-хубаво качество :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ako gi ima filmite v IMDB e logichno da gi ima v movies, ako gi nqma si ostavat vav videos/@sports

ako gi nqma a imat cover ne moge li da se slagat pak a i zasto trqbwa da gi ima zadulgitelno v imdb poradi strukturata na saita li

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne znam za vas, no za men i nqkoi moi poznati shte e otli4no ako moje kogato se tursi film da moje da se slaga da tursi primerno samo dvd rips, poneje ne ni se zanimava s telesyncs. Ako moje da go napravite shte bude 4udesno.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas, no za men i nqkoi moi poznati shte e otli4no ako moje kogato se tursi film da moje da se slaga da tursi primerno samo dvd rips, poneje ne ni se zanimava s telesyncs. Ako moje da go napravite shte bude 4udesno.

daaa ideqta e dobra

puskash na Search za DVDRip

i ti vadi sichki filmi s DVDRip-ove

no nqma da e losho ako i po godina se napravi

pr. 2004г DVDRip Search i ti gi vadi sichkite

dano pomislite naistina seriozno po toq vapros

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе то всичко това е много хубаво, обаче не е зле да има малко информация за това какво е качеството на филма, а не да чета DVD-Rip, а да излезне пета преработка на сниман с камера в кино филм със 10 кадъра в секунда. Или някой да контролира да не се слагат боклуци или поне с това да се занимават хора които разбират.

Link to comment
Share on other sites

Абе то всичко това е много хубаво, обаче не е зле да има малко информация за това какво е качеството на филма, а не да чета DVD-Rip, а да излезне пета преработка на сниман с камера в кино филм със 10 кадъра в секунда. Или някой да контролира да не се слагат боклуци или поне с това да се занимават хора които разбират.

 

Не смятам, че при нас се слагат "боклуци", а колкото до това - с качването на филми да се занимават хора, които разбират - то това не знам колко ще ти помогне в подобряване на качеството на самия релииз на дадения филм. Качват се версиите на филмите, които излизат някъде из нета - има си хора, които се занимават само с това и те не са българи - така че забележката ти не е на правилното място - ако искаш намери някакви координати на Loser Videо примерно и му кажи на него да не прави такива "боклуци", за да не ти пречат на нежните очи. А колкото до това, че имаш опция - да не си теглиш филмите - защото са боклуци - то това си остава една много добра опция към която можеш да прибегнеш, щом толкова много НЕ разбираме и пречим на душевния ти комфорт!

Съжалявам за това, че ти губим времето и хард дисковото пространство с нашите невежи и некомпетентни качвания. Искам да се извиня и на жсеки един потребител на warez.ru, за тожа че аз лично пълня ФТП-то с "БОКЛУЦИТЕ СИ". Моля да бъда извинен - ако е необходимо, ще престана с тази дейност, защото май спокойно ще се причисля към групата на неразбиращите!!!

Link to comment
Share on other sites

При мен филмите вървят, но само след като ги запишя на дикс :wir Защо така?!Иначе не тръгват вървят с пиксели едни размазани, а като ги запишя ги отваря и пак със същият кодек :wacko:

Link to comment
Share on other sites

TAZ не го взимай навътре, темата беше да видим и да си кажем мнението. Това че няма да чуеш само суперлативи си е много ясно. Имам в предвид, че може да се даде някаква информация за качеството на записа вместо какъв е размера на сутиена на еди коя си статистка участвала във филна. И за да бъда по-ясен предлагам да посетиш това ако все още не си.

Link to comment
Share on other sites

Виж какво брато (Absent) кото се кефиш на дата-та сваляй си от там а недей да критикуваш. Сигурно от вчера си станал потребител имаш 2 поста и вече си готов да даваш акъли, не става така като имаш други идеи и виждания направи нещо предложи го на хората и ако им хареса ще го сложат ама така изведнъж не става. Да не говорим че data.bg не може да стъпи и на малкия пръст на warez.ru!!

Link to comment
Share on other sites

... Имам в предвид, че може да се даде някаква информация за качеството на записа вместо какъв е размера на сутиена на еди коя си статистка участвала във филна. И за да бъда по-ясен предлагам да посетиш това ако все още не си.

 

ами то си има ... още първия ред под обложката - Format: *******

 

а т'ва за data.bg, което си го дал е много неудачно. наистина там има много неща, но за мен са си мизерници в това отношение. само един пример - преди време бях качил football factory там като бях направил mirror на този, който беше на warez-a. той беше workprint. след време какво да виядя - някой аdmin беше променил файла, като най-нагло беше написал DVDRip за да генерира трафик! :angry1

Link to comment
Share on other sites

TAZ не го взимай навътре, темата беше да видим и да си кажем мнението. Това че няма да чуеш само суперлативи си е много ясно. Имам в предвид, че може да се даде някаква информация за качеството на записа. И за да бъда по-ясен предлагам да посетиш това ако все още не си.

 

Да напълно съм съгласен с това, че трябва да има инфо за качеството на самия филм, а и то си има такава информация - под самата снимка на всеки един филм, в Movies@warez.ru - там пише формат и кой го качва (примерно:

Fahrenheit 9/11 (2004)

 

Format: TELESYNC XviD

Uploaded by: TAZ   (16-07-2004)

)

Но проблемът е, че това в момента е най - добрия релииз на този филм в нет-а, Правен е от Loser Video и той е сложил съответно и формата на филма - Fahrenheit.911.XviD.(Loser Video). Аз мога да слагам и към всеки един качен от мен филм и sample, за да си го изтегли всеки и да прецени дали това отговаря на качествата, които той смята, че трябва да притежава този филм с това си наименование - но не мога да отговарям защо Loser Video е решил да сложи на ТЕЛЕСИНК-а си съответния формат - Fahrenheit.911.XviD. Respect the Good Work!!!

Това е моето мнение! А иначе ядове няма, добре е да има критика, така ще достигнем съвършенство! Колкото до дата.бг и техния саталог с филми, ами съжалявам, но определено трудът на Вели е в пъти над това там! Не видях нещо повече и по - добре направено от това на нашия каталог, но мнения и вкусове всякакви.

Жив / здрав! ;)

Link to comment
Share on other sites

Таz,не се оправдавай! Според мен трябва да намериш време

да изгледаш всеки филм който се качва,да му направиш sample и

да сложиш в директорията едно инфо за това хубав ли е,лош ли е,

какво му е качеството,ще има ли скоро по добро,с какъв кодек се гледа

и какви други негови версии съществуват из нета! Все пак,не на всеки му се рови

в Movies@warez.ru или разни други информационни сайтове!

И ако може докато ги гледаш филмите,да им спретнеш и по едни субтитри,цена

няма да имаш! :wub: Виж хората по другите сайтове какво правят!

Link to comment
Share on other sites

penetrating: :D :D :D

Взимам си поука и започвам по оказания от теб метод да действам. Аз за сега, малко от филмите съм ги дръпнал, но другия месец бях решил да си купувам нова видео карта, това ще отпадне и ще си вложа парите в хардове, че за къде съм с моите 240 GB - все пак близо 4000 филма ще трябва да дръпна. То не е само да ги дръпна, а и както казваш да им направя и по едно sample-че, а и инфото за кодеците + субтитрите.... Май ще поработя извесно време ангария, за да мога да си закупя тези хардчета и да съм по - актуален. Ако не Ви затруднява - ударете едно рамо и Вие - ако може.... поне редакцията на субтитрите??? :confused

Или да взема просто да си поръчам от Френското селце една Пилинова - наркотична - алкохолна - напитка, да си я направя - както си му е табиета - бавно заливащ бучките захар и да се отнеса в нирванният свят на това велико питие - нищо, че не пия алкохол.

Абе да сме живи и здрави, за да качваме кой-каквото-може, пък аз си взимам поука и бележка от мнението на Absent. Все пак всички сме се събрали тук за да си помагаме и да направим това място само и единствено по - добро!

Link to comment
Share on other sites

А така,давай ТАZ с тебе сме. :punk ,Ако имаш възможнос виж суб за Never.Die Alone качих ги тук,но имат за дооправяне,иначе вървят с филма добре. :punk

Link to comment
Share on other sites

ne znam za6to sled kato sam si instaliral nai-novite kodeci i daemon 346 imam problem s failove s raz6irenie .bin po princip kato trugna da gi otvarqm kompa mi prosto zacepva nasira se da 4ete ama samo tolkova mnogo pyti predi sym otvarql raz6ireniq bin i e nqmalo problemi ama tezi koito gi svalqm ot wareza/troy,van hellsing..../ prosto ne znam za6to se dyrjat taka i nqkoi moje da pomogne 6te byda mnogo blagodaren 4e novite filmi obiknoveno sa takiva

Link to comment
Share on other sites

http://warezru.veno.biz/invision/index.php?showtopic=3153

След като ти заредиш с DAEMON Tools пусни файла AVSEQ**.DAT с предпочитания от теб плеър. И търси друг път преди да постваш ;)

Link to comment
Share on other sites

ami az to4no tova raz6irenie otvarqm vse pak ne sum ot v4era zatova se i 4ydq za6to ne stava poneje kakto kazah i dryg pyt sa mi davali takiva filmi az sy6to imam nqkolko takiva zapisani no se otvarqt bez problem a tyka opitah sega i s puni6er no prosto ne stava kompa ne spira da 4ete i bygva???? ina4e igrata farcry/tq e s takova raz6irenie kakto i po4ti vsi4ki ostanali predpolagam znae6/ q izteglih i nqma problem neq q otvori i q instalnah.taka 4e ako ima6 drygi idei 6te ti byda blagodaren.

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да слагам и към всеки един качен от мен филм и sample, за да си го изтегли всеки и да прецени дали това отговаря на качествата

Не е ли възможно това да бъде задължително изискване към всеки,който качва филм?

 

 

@THE_CREATOR_PZ не мисля,че трябва да имаш 20000 поста,за да изразиш свободно мнението си.

Link to comment
Share on other sites

Не е ли възможно това да бъде задължително изискване към всеки,който качва филм?

@THE_CREATOR_PZ    не мисля,че трябва да имаш 20000 поста,за да изразиш свободно мнението си.

 

Такива задължителни изисквания към тези които качват можеш да имаш, ако им плащаш за да го правят. На нито един от ъплоудърите тук не му се плаща, за да качва филми. Редови юзъри са, като теб и мен. Това не е като да го накараш да промени името на файла - трябва да ти отцепи част от него, да се занимава с допълнителни програми и определено ще му отнеме доста време, а те вече са пожертвали достатъчно от времето си, за да свалят филма и да го качат тук...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...