Jump to content
BulForum.com

M-power ili AMG


motorista-R1

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

ми според мен ако ти трябва кола за друпки по-добре м3 но пак 6том пита6 за по-новите модели те и да се правят едва ли някои 6те си купи новата м5 за дръпки!

Link to comment
Share on other sites

otdavna niama m5 praveno. mislia 4e imat ideia da go praviat otnovo ama nikade ne sam vidial ne6to po vaprosa. ako vie znaete moje da me zaradvate 6toto mislia 4e m5 e po dobre ot m3

 

има нова М5 концепция. гледах я по телевизията. беше на някакво изложение и беше сложена на червен светещ под и отгоре имаше нисък таван, и до нея не се пускаха никакви посетители.

Link to comment
Share on other sites

Po-dobri za drpapkite ,a i vav varveneto mnogo iasno che sa AMG !

Prosto tazi firma se e dokazala kato nai-dobrata tunning kompania !

 

Osobeno dvigateliat 5.5 l. V8 AMG , koito M-BENZ slaga na S , CL , SL , SLR i G klassata pasva otvsiakade !

Link to comment
Share on other sites

Май вие не сте чували за новото м5 на БМВ.Ами става въпрос за 507 к.с. под капака:)Дали мерцедес ще изкарат такова чудовище се чудя?

ммм няма нужда да се самняваш макар мерцедес винаги да са се славяли с лукса и удобството а не с бързината все пак ще видиш скоро слк или нещо подобно с двигател убиец пак да не забравяме че както казаха АМГ нямат равни!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм твърдо за пъргавите двигатели(БМВ).Ще дам прост пример;

Мерцедес С500- 5000 куб. двигател 307к.с..

БМВ 745- 4500куб. двигател 333к.с.(няма какво да говорим повече)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм твърдо за пъргавите двигатели(БМВ).Ще дам прост пример;

Мерцедес С500- 5000 куб. двигател 307к.с..

БМВ 745- 4500куб. двигател 333к.с.(няма какво да говорим повече)

САМО ДА ПИТАМ С=S NALI?!!!

Link to comment
Share on other sites

е ся аз си казах мерцедес не са се хвалели с барзината но просто предпочитам амг фен сам на мерцедес и всичко свързано с тях!е от Ф1 сам за шумахер и ферари де само там им изневерявам :)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...