Jump to content
BulForum.com

M-power ili AMG


motorista-R1

Recommended Posts

нека сме точни:

"With 507 HP, a de-restricted top-speed of 330 km/h, 8250 rpm V10 engine, 7-speed sequential gearbox, active suspension, M-specific HUD, different DSC-settings for active drivers and doing the Nürburgring in 8 minutes blank BMW M will not have trouble filling in the orderbooks."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply
taka mercedes E 500 AMG e 350 kW/476 hp .a 5-cata e 500.

eto edin primer

интересно ми е тва ей така ли го написа ако не е просто така я дай някав линк ала бала да се уверим!

така и на другия пич последно 5тата или 7мата ще говорим !

Link to comment
Share on other sites

awe don-neznam si koi ima edno neshto nare4o GOOGLE vlizash vatre i tursish .link ne pomnq zashtoto go namerih po na4ina opisan gore.aide priqtno tarsenee i sas zdrave

ясно квото си чул по телевизията ся го кавзш тук или се чел нещо ма не помниш нищо ся и вазпроизвеждаш квото си мислиш че помниш тва исках да вида дали сега си го прочел в някои сайт или си говориш ей така

вече видях з еди си кой

Link to comment
Share on other sites

интересно ми е тва ей така ли го написа ако не е просто така я дай някав линк ала бала да се уверим!

така и на другия пич последно 5тата или 7мата ще говорим !

пич казвам ти че за мен 760 е наи доброто

и още нещо м3 може да е 360 коня ама м5 е 507 нали

Link to comment
Share on other sites

ясно квото си чул по телевизията ся го кавзш тук или се чел нещо ма не помниш нищо ся и вазпроизвеждаш квото си мислиш че помниш тва исках да вида дали сега си го прочел в някои сайт или си говориш ей така

вече видях з еди си кой

awe mom4ence nati link kato iskash tolkova we:http://www.fast-autos.net/mercedes/03mercedese55.html

tam pishe citiram:Horsepower: 469 bhp @ 6100 rpm i tva stava vapros za kola 5500 kubika

Link to comment
Share on other sites

don anton няма защо да ми приказваш глупости.айде сравними слк,ц,цлк със М3(само 360 коня) като толкова знаеш а?

aaa не сам ти приказвал глупости аз говорех на з-ман щото сам абсолутно сигурен че той говореше ей така квото е чувал ти от самото начало си се аргументираше и не сам ти казал нищо лошо аз преди малко казах въпрос на вкус мен мерцедес повече ме кефи и тва е!

Link to comment
Share on other sites

koito iska da se vozi haresva mercedes ,koito iska da KARA haresva bmw.tva

мисля че хората които наистина искат да карат няма да си вземат бмв тва си е мое мнение де ! има много коли които могат да заместят бмв перфекто

Link to comment
Share on other sites

Don-Anton razbrahme ve4e 4e si za mercedes stiga si pisal edno i sashto.mercedesa ima dobra vozia.bavariata ima dinamika,uskorenie,adrenalin tva e!. ne 4e merjo gi nema tia neshta ma sa mu v po malki koli4estva ;)

Link to comment
Share on other sites

ще цитирам едно списание по-известно като АУТО БИЛД

В мерцедес С класа се чувстваш така все едно си у дома, има всичко

МЕН ТВА МИ ТРЯБВА шото и тва и барзината която хич не е малко правят перфектната комбинация!

Link to comment
Share on other sites

ще цитирам едно списание по-известно като АУТО БИЛД

В мерцедес С класа се чувстваш така все едно си у дома, има всичко

МЕН ТВА МИ ТРЯБВА шото и тва и барзината която хич не е малко правят перфектната комбинация!

eto pak razbrahte te ve4e we 4ovek.hubavo ok kefish se ma mercedes.ok nema lsoho.bulshinstvototo sa taka kato tebe.

nema da se povtarqm da obesnqvam 4e bavariata e za hora s benzin v kravta

Link to comment
Share on other sites

така и аз ще цитирам нещо за 645 и то е:Пълно шест за тази "шестица"

има и оше:''седя в БМВ 645ц.и.,потънал съм в приятно ухаещите тапицерии от естествена кожа и държа в ръцете си дебелия венец на волана.333-те коня на 4,4-литровия В8 нежно боботят под предния капак,а автомобилът се носи с бързината и точността на куршум по пустата крайбрежна магистрала''

ех тази класика

Link to comment
Share on other sites

mnogo ne6ta se izpisaha tuka i se zaformia daje nekva bitka. ama niama zna4enie.

az ei sega namerih ne6to deto mnogo me zaribi:

 

G-POWER

 

dori horata koito smiatat 4e ne triabva da se sravniava m sas amg 6toto amg e tunning sega 6e mogat da sravniavat. az sam tvardo za bmw i daje sno6ti s brat mi do 3 4asa sporihme koe e po hubavo. i vse pak vseki si oma pravo na li4no mnenie.

BTW az ne otri4am napalno mercedes 6toto i te si imat hubavi modeli. SLR McLaren naprimer otdavna mi e vzel akala.

Link to comment
Share on other sites

БМВ е кола със спортен дух, кола със сила, престиж и лукс.

БМВ е кола която ти доставя удоволствие от момента в който седнеш в нея.

БМВ е кола която те кара да чувстваш че си едно цяло с нея.

БМВ е кола в която и със завързани очи да седнеш, ще кажеш ТОВА Е БМВ.

БМВ е кола с която усещаш силата по един много елегантен начин.

БМВ е МАНИЯ!!!

А за мерцедес май останаха само лукса и престижа. Имал съм и от двете марки и в момента карам БМВ и не смятам марката повече с нищо друго освен

кола с синьо-бял пропелер на капака излезла от мюнхенските заводи на тази славна марка.

 

А вечния спор БМВ-Мерцедес се описва с изречението:

БМВ - това е кола за шофьора, Мерцедес това е кола за пътника.

 

Колкото до моторите на BMW M и AMG:

BMW Motorsport правят само атмосферни мотори - т.е. без турбо и компресори.

AMG на всеки мотор слагат компресор, защото иначе става само за возене.

Ще ви дам един пример за мотора с кодовото обозначение S54

3246cc /цитирам по памет/

343 к.с.

За да се постигат резултати които конкурират БЕЗ турбота и компресори/които вдигат много мощноста, НО губят надежноста и ресурса на мотора/ се изисква

да правиш най-добрите мотори в света. Баварските мотори са най-здравите и надеждни агрегати правени някога. За това говорят наградите и това че ги има в не един учебник по ДВГ.

А когато някой не може да изкара достатъчно мощност РЪГА турбината или компресора и "готово". ДА ама НЕ.

И не гледайте само тази е 500 коня онази е 2500 коня.

Гледайте ускорение 0-100, еластичност на предавките и 0-400м 1км и т.н.

Защото на хартия колко коня е са семкаджийски приказки.

Важно е колко върви защото това й е предназначението.

Не исках да се меся във форума, но БМВ ми е слабост и за това реших да драсна тези редове. Благодаря Ви за вниманието.

Link to comment
Share on other sites

междо другото,защо не си напражим нещо кат фен клуб а ?

ето и едно документче относно перфектната 645ci link

аиде да не се разсърдят по4итателите на amg техния каталог,заслужава си да се види link

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...