Jump to content
BulForum.com

Какво ви доставя най-голямо удоволствие?


Какво ви доставя най-голямо удоволствие?  

689 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Кои се вий мачовците и за какво се борите?? Мъжкари с големи пишки, кво ли?

И като гледам кой ти е духовния ментор (Кембълът !?!)....и той е един мачо.....шофьорски мохабеди и лафоове от селска вечеринка....

По добре едър и космат пич който казва това което "Мисли и мисли това което казва" от колкото очилат интернет манияк който философства само по форумите !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Sake,знаеш ли,моето момче,че е проява на изключително безсилие и посредственост да обиждаш някого на външен вид?По принцип.А да го обиждаш на очила,е това вече е класика!Какво да ти кажа повече,освен да вляза в твоя филм и да ти кажа,че като те гледам на аватара си мисля,че трябва да отида до тоалетната,но не за да маструбирам,а за да си облекча стомаха.И by the way,ти на сватба ли си ходил скоро,че си си налепил някакви 20-толевки по челото като пълен селяндур,чалгаджия и МАЧО

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

По добре едър и космат пич който казва това което "Мисли и мисли това което казва" от колкото очилат интернет манияк който философства само по форумите !!!

Само едно ще ти кажа, кучета, които много лаят, не хапят! Саморекламата, която си направи за своята голяма и космата мъжественост говори само лошо за теб. Другото пък въобще....no comment

 

Едит: Виж жените какво пишат за МАЧО-вците :lol: :D

 

Тотално селски аватар.И такива хора мрънкат с/у Кембъла. :sick

Това не го разбрах? Квалификациите си ги запази са себе си. Не мисля, че трябва да харесвам човек, пробиващ с простотия и обясняващ в ефир на жена как да си бръкне в пу*ката.........

 

abe Pisach kvi sa tiq neshta deto nqma koi da ti izpylni we ?

4e mi stana liubopitno :)

Ами какво да ти кажа, мъжките фантазии май надхвърлят женските и получаваш отговор от рода на "аз да не съм йога" ;) Тук има малки деца, така, че само F2F ако искаш да обменим инфо..... :D

Link to comment
Share on other sites

Почти съм сигурен, че някой нарочо е гласувал за "секс със същия пол", за да може след това да се кефи на хората, които се впрягат и вдигат пара.

А дори и да не е така, какво толкова? Ще направите "антигей" хайка? Ще запалите факлите и ще ги погнете? Разбира се, че не...само ще мрънкате.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ot kade da znaem neshto dali ni haresva ako ne sme go probvali ?? A ne mojesh da probvash vsi4ko tai kato i partniora ti si ima sobstveno mnenie po vaprosa .. i ne mislq 4e na nqkoe momi4e i bi bilo priqtno naprimer da pravi svirki na 4ovek koito si gleda tv i mu e prez .... za neq ;) makar 4e ako mu pravi shte mu e to4no prez ... za neq :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ot kade da znaem neshto dali ni haresva ako ne sme go probvali ?? A ne mojesh da probvash vsi4ko tai kato i partniora ti si ima sobstveno mnenie po vaprosa .. i ne mislq 4e na nqkoe momi4e i bi bilo priqtno naprimer da pravi svirki na 4ovek koito si gleda tv i mu e prez .... za neq ;) makar 4e ako mu pravi shte mu e to4no prez ... za neq  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

абе има и такива - просто не си попаднал на такива или твойте още не са се развихрили.

Както бил казал някога Наполеон "Всички жени са курви с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена."

Link to comment
Share on other sites

Традициония секс е добър.Но и екпериментите не са за изхвърляне.А и пишеш нещо за ""да си гледаш мача,да пиеш бира и да ти въртът "бибитка" това ми е мечта.А още си падам по търските Ч...и , много са яки и доставят голямо удоволвствие.   

P.S. Може да пропускам нещо ,аааа най-важно е да е с жена (мъж с мъж Миришеее) и не е важно кой ще е отгоре Важното е да си в секса..

bravo tva sam li go izmisli ili nqkoi ti pomogna? :angry1 a ako nqma6 priatelka to e qsno za6to :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ideqta na gecata za mujkata mechta s bibidkata i macha vaji i za men ma po preinachena az izkam bibitka dokato svirq nqkvi metalski rifove i ako moje madamata da e s ploska glava da si ostavqm peroto kato mi se prisviri s prusti :D ...ex mechti

Link to comment
Share on other sites

Ами хората са ти изтрили постинга, за да ти покажат, че твоите комплекси нас не ни интересуват. Ама ти не си разбрал, явно.

Не може ли хора като теб поне веднъж да мислят и отговарят за себе си, без да дават мнение за живота на другите. Някъде в темата да си видял "Какво ви е мнението за хомосексуалността"? Аз виждам единствено анкета - кой какво харесва в секса. Отговаряш за себе си, за другите не е нужно да коментираш.

Тълковните речници ги пишат хора, и в това влагат собствените си възгледи, предразсъдъци и стереотипи.

В моя тълковен речник пише

"Педерастия - вж. Хомосексуалност";

"Хомосексуалност - сексуално влечение, насочено към представители на собствения пол".

Какво стана с "отклонение"-то и "нормалното сексуално поведение"?!

Айде сега доказвай кой речник е по-правилен  :lol:

 

Аз пък мразя простаците, трябва ли да го пиша във всяка тема на форума? :angry1

A ти като какъв им се явяваш на педалите и немога да разбера, защо го приемаш толкова лично??? :angry1 всеки си има право на мнение ... мрази си простаците някой да ти прави забележки ... явно НЕ.

Link to comment
Share on other sites

Какво има да се уточнява? Идеята е същата като при вагиналния, само дето мушиш отзаде ;)

 

Боже, аз ли го написах това...срам ме е от мен...:)

Link to comment
Share on other sites

Точно така,Велвет-с теб съм.Колкото до аналния секс-навява ми асоциации за мохамедани и пр.религиозни хави.

Link to comment
Share on other sites

Аналният секс според мен няма общо с религиите/мохамеданите,щото нали девствени трябва да се пазят/.Абе не ми е ясен,не съм го пробвал.Интересен ми е от една страна и гнусен от друга.Чак сам не се разбирам понякога.Някой ден може би ще схвана са какво става на върпос.До този ден-прави това което си правил и други работи:)Всъщност искам да правя секс на една поляна над Бяла черква.Много ми хареса това място а и поляната има страхо0тен изглед

Link to comment
Share on other sites

Аналния секс е гаден,защото-о-о те кара да се чувстваш зле ако си жена,сякаш мъжът има някакво превъзходство над теб-нещо като случая в който той седи прав,а ти си клекнала долу и му правиш свирка... :angry: Поне за мен.

Link to comment
Share on other sites

Обаче сега не съм съгласен с теб.Аз не възприемам нещата като превъзходство в сека.Когато двама души се възприемат насеризоно-няма превъзходство.По въпроса за свирката-тая хава се прави с кеф.Правиш го ако искаш.правиш го ако ти харесва да го правиш,правиш го ако ти е кеф,че ще доставиш удоволствие на партньора си.Същото е при лизането/или както искате го наречете/.Абе аз съм си съгласен със себе си.Ама може и да не съм прав.Но за мен всичко трабва да е по взаимно съгласие

Link to comment
Share on other sites

Да,много ясно,че всичко е по взаимно съгласие.И аз съм на мнение,че в секса няма задръжки,няма табута и пр.Но,знаеш ли,голяма част от момичета правят секс заради партньорите си,за да им доставят удоволствие.Голяма част от жените не получават никакво удоволствие от секса.Сериозно!

Link to comment
Share on other sites

Ооо,това ми е мноого ясно и ми е кофти поради този факт.Абе шибана е цялата работа.Това,което ни е направило нещо ни е объркало и стават едни гафове.Та си мисля,че екстремно нещо е и синхронният оргазъм.

Link to comment
Share on other sites

Честно да си призная не съм имала това удоволствие за съжаление.А казват,че така ставали най-прекрасните деца ;)

По принцип има теория,че различните хора имат различна сексуалност,различен тип сексуалност.Затова понякога се получава така,че двама души не могат да правят готин секс,просто не се получава.Затова си търсете партньор,с когото сексът е удоволствие,а не задължение.Защото каквото и да си говорим,аз ще се повторя и потретя,но Сексът е Ужасно Важен В Една Връзка!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...