Jump to content
BulForum.com

Какво ви доставя най-голямо удоволствие?


Какво ви доставя най-голямо удоволствие?  

689 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:cry 6 tva mi napomnq za edin vis!

edin pi4 si imal edna me4ta - putka xem da mu pravi svirki xem da si podsvirkva s ustata!/seki si e lud po ne6to/

ta maneri li mu takava sled mn tursene i probi :)) ama mu kazali 4e ima edno uslovie - akta da stane na tymno! onzi 6te ne6te se suglasiL!

na sledva6tata ve4er v edna tumna stai4ka onq pravi svirki i .. su6toto vreme sviri s usta! xm onq pi4 sa razsepva ot gustoo! 1 2 3 4 puti onq ve4e zima - dava! i nakraq ne izdyrja ve4e i vsetka lampta da vidi kak e vyzmojno tva! i kvo da vidi - momiceto bilo s edno OKO!  :wacko:  :blink: dose6taite se!  :sayjin

:sick :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Омацал си го малко вица, но нищо! :)

По принцип, той тръгнал да светне тока, но момичето се изплашилло и избягало от стаята, а когато той пуснал лампата, видял на леглото едно стъклено око :unsure:

 

Просто е още по-ужасно като ти останат 2-3 секунди след края да се сетиш какво точно е станало, убива ти се удоволствието като ти го кажат направо :P

Link to comment
Share on other sites

На мен ми доставя най-голямо удоволствие да доставям удоволствие ;)

 

Това наистина е най-хубавото чувство, особено ако е с човека, който обичаш и който дава смисъл на живота ти. Щом й е хубаво, значи и на мен ми е хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Чакай бе,те жените също мастурбират.За процентите на секс със себе си-какво чудно,някой са девственио и се самозадоволяват и им е кеф.Как да знаят за другото дали ще им хареса.А онези със секса със същия по-еми да са живи и здрави.Поне не са се изпъчили,за да кажат ние сме гейове и да парадират с това/лесбийките ги изключвам,тъй като са малко по-приятни за гледане/

Link to comment
Share on other sites

ae te pi4kite vartat skre4ove pove4e ot kolkoto nie 'luskame' ama ne si priznaat nesho sram li gi e neznam.. :) ama polzvat sqkvi pri4udlivi instrumenti ...

Link to comment
Share on other sites

"някой са девственио и се самозадоволяват и им е кеф.Как да знаят за другото дали ще им хареса"-a be ne dei da gi nadahva6 da probvat o6te kato nqmat godinkite :rolleyes: 6te im doide vremeto i na tqh, no prosto po-kasno :D ako trqbva da sam otkroven na men mi haresvat vsi4kite vidove sex.makar 4e nikoi ne govori za LUBIMI POZI :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Вагинален,орален :>

Абе да кажем почти всякакъв,стига да не е анален :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Това наистина е най-хубавото чувство, особено ако е с човека, който обичаш и който дава смисъл на живота ти. Щом й е хубаво, значи и на мен ми е хубаво.

 

 

az sym na sy6toto mnenie imam priatelka ot 2 godini i ni nai malko ne mi e omryznal sexa s neya .....naprotiv to4no obratnoto.....vseki pyt vse edno e za pryv pyt :P no pryv pyt s opit :wub: :woot :tongue i na men sy6to mi e mnogo po yako da vidya i usetya 4e o6te malko i 6te izbuxne ot kef ot kolkoto da gledam samo da si zadovolya nagona....6toto 97,5% ot myjete mislyat za sex postoyanno..... :lol: ostanalite mislyat za pluskane :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Abe v toq forum e pilno s otkloneniq,ne tolkova ot normalnoto,kolkoto ot temata.Eto za6to az sum se previrnala viv voajor-samo 4eta 4ujdite postove i rqdko postvam az samata :P (Ne za drugo,oba4e otkloneniqta sa dosta uvlekatelni(da ne se obidi sega nqkoi))I na vsi4ko otgore nqkoi e glasuval vmesto men :angry: (mija mi navqrno) :angry: Ne moje li pak? :confused

Haresva mi vsi4ko-zavisi ot nastroenieto.S izklju4enie na ANALNIQ-toi e ot edna druga sistema(anusa de),ne ot polovata, i nqma nikakvo otno6enie kim razmnojavaneto(za6toto sexa e tikmo za tova,makar 4e horata rqdko si go spomnqt tova).To i s oralniq e taka,no da priemem,4e v pove4eto slu4ai sluji za podgotovka(za sijalenie tam ima i vkusovi receptori,koito v nqkoi slu4ai ne deistvat :P )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...