Jump to content
BulForum.com

Какво ви доставя най-голямо удоволствие?


Какво ви доставя най-голямо удоволствие?  

689 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

к'во да каже човек вече???

то к'вото исках да кажа жече е казано, но аз пък ще повторя :)

най-гот е да знаеш, че не доставяш удоволствие само на себе си, а и на партньорката си.

напълно съм съгласен, че сексът не е най-важното в една връзка. стига да има любов може да си с някого в продължение на месеци и да не сте правили секс, но когато и двамата станете готови за това изживяване, ако мога така да се изразя, сексът вече ще играе роля във връзката. не непременно най-важната, естествено.

а за любими пози - 69 кърти :punk

както и традиционната мисионерска поза :D

Link to comment
Share on other sites

к'во да каже човек вече???

то к'вото исках да кажа жече е казано, но аз пък ще повторя :)

най-гот е да знаеш, че не доставяш удоволствие само на себе си, а и на партньорката си.

напълно съм съгласен, че сексът не е най-важното в една връзка. стига да има любов може да си с някого в продължение на месеци и да не сте правили секс, но когато и двамата станете готови за това изживяване, ако мога така да се изразя, сексът вече ще играе роля във връзката. не непременно най-важната, естествено.

а за любими пози - 69 кърти :punk

както и традиционната мисионерска поза :D

 

Да бе 69 кърти ама ако момичето не е някво с космато ренде :nugget: между краката

 

Иначе позата в която женската прави свещ също е злобна :notify:

Link to comment
Share on other sites

Това наистина е най-хубавото чувство, особено ако е с човека, който обичаш и който дава смисъл на живота ти. Щом й е хубаво, значи и на мен ми е хубаво.

i dvamata vi podkrepqm az kato celunah edno momi4e 7 godini po golqmo ot men

az na 17 tq na 25 strahotno momi4e i s tazi celuvka mi raztopi syrceto i az neinoto i posle :))) se prodalji i si beshe kato v prikazkite det se vika beshe unikalno useshtane naistina nqma po hubavo useshtane ot tova

 

P.S. samo kato se setq kakvo hubavo beshe :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
По принцип съм гласувал за орален, ама зависи от устичката де!

 

ахехаеха,некви устни като на Анджелина Джоли нема да има 'зависи' :woot

Иначе аз чак ся се сетих да прочета цялата тема и тя верно била мно'о интересна :woot

Ама нещо ме е срам да навлизам в подробности :shy: :D

Link to comment
Share on other sites

Ми незнам сещам се за случаи,в които е имало 'О,не стига не мога повече,спри'..например снощи :D Ама т'ва са вече излишни работи,дето няма смисъл да се говорят..

По принцип обичам секса да зависи и от мен,и от приятеля ми.. и може би и за т'ва на моменти не можем да се нагодим,защото аз не съм машина и не мога едва ли не да го изнасиля :> И се получават малко разминавания :woot

Link to comment
Share on other sites

ум.....аз не помня вече за какво съм гласувал......ама така или иначе автохтонизма му е майката.....другото е за престиж и семейно добруване.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-хубавото е като го правиш с човек, който обичаш по начин, който обичаш. С моята приятелка го правим всякак - мисионерската, 69, "лъжички", отпред, отзад... Дори някакви леки садо-мазо залитания... Всякак ни харесва, като как ще го правим зависи единствено от настроението ни в момента.

Link to comment
Share on other sites

[да, и на мен ми е много хубаво жената да вика и да се извива около мен. моята кака като си го бутне в дупето и все едно включва на турбо своя оргазъм. аз пък я гледам как изпада в екстаз и ми е гот]

 

Лелеее, братче от къде я намери тази кака, че да си намеря и аз една такава :love

 

А по темата по-нагоре ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами по-принцип всичко,което се прави с любимият човек,но дадох предпочитания си за оралната любов

Link to comment
Share on other sites

Нещо много ми се омотаха представите, след като изчетох всичките постове.....

Според мен сексът е едно голямо удоволствие, но аз не го намесвам толкова в любовта. Можеш да правиш секс с много жени, но едва ли би обичал всичките. Ако не обичаш никоя, значи или си някой бездушен, или просто не си намерил точният човек(който в доста случаи те поставя на мястото ти). ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не правя анален секс,никога не съм правил.А ся кажи как лъжа.

 

EDIT:Айде пак да си прочетеш post-a и да ми го обясниш

Link to comment
Share on other sites

Че какво му харесвате на аналния секс, аз това не разбирам. Едва ли много жени ще кажат, че им харесва... Аз лично го намирам за отвратителен. Моето мнение е: ИЗПОЛЗВАЙТЕ ДУПКИТЕ ПО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ! :laughing1: Пък и смятам, че аналният секс си е доста болезнен за жените.

 

В секса няма перверзии, стига и на двамата партньори да им доставя удоволствие това, което правят... Това си е мое мнение де :D

Link to comment
Share on other sites

Че какво му харесвате на аналния секс, аз това не разбирам. Едва ли много жени ще кажат, че им харесва... Аз лично го намирам за отвратителен. Моето мнение е: ИЗПОЛЗВАЙТЕ ДУПКИТЕ ПО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ!  :laughing1: Пък и смятам, че аналният секс си е доста болезнен за жените.

 

В секса няма перверзии, стига и на двамата партньори да им доставя удоволствие това, което правят... Това си е мое мнение де :D

vij mai mnenieto ti e pribarzano zavisi kak go pravi6 i o6te baia ne6ta

moje bi niakoi den 6te se obedi6 ina

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...