Jump to content
BulForum.com

moje li liubov bez revnost?


Recommended Posts

То ако хич не ревнуваш значи не ти пука за него/нея, какво ще прави, къде ще ходи с какво ще се занимава. В един идеален свят мое да има такова като любов без ревност :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
То ако хич не ревнуваш значи не ти пука за него/нея, какво ще прави, къде ще ходи с какво ще се занимава. В един идеален свят мое да има такова като любов без ревност :)

 

ne e zadyljitelno

ako si ubeden, che ti si choveka za drugiq i obratnoto, nqma ot kakvo da se pritesnqvash...

Link to comment
Share on other sites

И как да бъдем толкова сигурни и убедени ;) В един идеален свят бихме били убедени примерно :) Само че историята е доказала, че без прояви на ревност, макар и в умерени дози без да се прекалява, води до крайно свободно държане от страна на жените. Което не води до нищо хубаво в крайна сметка. Ти може вътрешно да не ревнуваш, ама да оставиш мадамата да си я вее където и скимне, гаранция че някъде на 2-3 ракий ще си легне с някой романтично изглеждащ мачо. Просто жените са си такива :)

Link to comment
Share on other sites

Az naprimer sum revnuvala i nai-dobrata si priqtelka ot gadzheto i - tova da ne bi da zna4i, 4e sum vliubena v neq?? Ne - prosto se 4uvstvam ignorirana i mi se zasqga sobstveni4eskoto 4uvstvo. Za men e mnogo po-veroqtno da izrevnuvam priqtelite si, otkolkoto gadzheto si, koeto daleee4 ne zna4i, 4e za men te sa po-vazhni ot partiora ili 4e gi obi4am pove4e. Taka 4e - revnostta izob6to ne zna4i liubov...

 

Abe bebo :) Che vie bqhte jeneni s nai-dobrata ti priqtelka, a puk ti ne si bila vlubena v neq :P Besramnitsa :wacko: Shte i kaja :)

Link to comment
Share on other sites

Abe revnosta e mnogo lo6o ne6to,moje da razru6i i nai-zdravata vrazka :( za6toto taka ediniq partnior postoqnno tormozi drugiq s negovata zadu6ava6ta revnost ili o6te po zle i dvamata sa super revnivi.I kolko mislite 6te izkara taq vrazka?! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

някъде на 2-3 ракий ще си легне с някой романтично изглеждащ мачо. Просто жените са си такива :)

 

ami to i myjete sme takiva :)

i kakvo, ako q revnuvash, mislish li che shte q spresh?

pyk i v kraina smetka, shtom e trygnala da si tyrsi nqkoi za *doebavane*, nadali ste chak tolkova podhodqshti edin za drug ;)

Link to comment
Share on other sites

Ма може според мен... Поне аз не ревнувам...ако се появят симпто на ревността това значи, че партниора не е сигорен в другия.. и мисли че недостатъчно го убича, за да го зареже и да да тръгне с друг...

Но ся идва другия вариант, ако някой обичам и видя да се целиува с друг или да разбера че имат тайна връска... ще побеснея, не за това, че е с друг а за това че няма смелост да ми го каже в очите... Всички маже са свикнали да поемат удара право в лицето... т.е. истината цялата истина и само изтината :)

Link to comment
Share on other sites

Za sujalenie revnostta e fakt vav vseki ot nas, prosto horata sa razli4ni i zatova pri edni e po-silno izrazena otkolkoto pri drugi, pri nqkoi po4ti lipsva a pri drugi e v osobeno ogromni koli4estva. Spored mene tq se porajda ot lipsata na sigurnost vav edna vrazka,a ponqkoga moje dori da nqma ob6to s vrazkata. Primerno ediniq si ima suvsem drugi problemi koito go tormozqt i se 4uvstva gadno ottqh i se 4uvstva nesiguren po4va da si misli razni raboti i go izbiva na revnost.

Spored mene ne e vqrno 4e ako revnuva6 drugiq zna4i ne go obi4a6 istinski.. vinagi moje d a se po4uvstva6 prenebregnat ot drugia kolkoto i TI da go obi4a6.

neznam 6te6e da e mn hubavo ako prosto q nqma6e...

Link to comment
Share on other sites

Какво да кажа... Любов без ревност е напълно невъзможно според мен. Ако няма ревност то значи ти не бида да си с този човек с които си. Ревността показва от една страна, че държим на хората които са в сърцата ни..

Друг е въпроса дали трябва да се показва ревностното състояние, дали трябва изобщо да се загатва...

 

Аз лично съм неверояно ревнив, но се стремя никога да не го показвам... незнам дали е лошо или не... но според мен не бива да се показва... за загатване от време на време е необходимо :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ami to i myjete sme takiva :)

i kakvo, ako q revnuvash, mislish li che shte q spresh?

pyk i v kraina smetka, shtom e trygnala da si tyrsi nqkoi za *doebavane*, nadali ste chak tolkova podhodqshti edin za drug ;)

 

 

То пък като се намерят двама такива идеални да се съберат, ела ми се обади :) Трудна работа е тая дето ми я разправяш :) Но не ми се спори :)

Link to comment
Share on other sites

Без ревност не може.Но гледай да не я показваш,че от опит знам на жените не им харесва..

Link to comment
Share on other sites

от опит знам на жените не им харесва..

На мъжете да не би да им харесва? Лелее, умирам си да ме ревнуват - направо е страхотно усещането като те гледа накриво приятелката ти и ти задава въпроси от рода на "къде беше вчера? защо не ми се обади? защо не ми отговори на смс? има ли друга? какво има тя, което аз нямам...."! Просто върховно изживяване, няма що!

Jealousy sucks!

Link to comment
Share on other sites

мисля че не може

защото когато има лубов си щастлив и всичко ти се струва невероятно и те е страх малко или много да не го загубиш ревността се поражда когато те е страх да не загубиш нещо което не заслужаваш а когато си с някой човек си мислиш какво прави тя при мен или нещо подобно но и от една страна ревността е страх от превъзходството на другите но все пак ако мисля че лубов без ревност не може дано сте разбрали кво говора че и аз се обърках чак :)

Link to comment
Share on other sites

когато си с 4овек които оби4аш не е възможно да не те е страх да не го загубиш тук идва ревността , която е по добре да подтиснем отколкото да я показваме

 

 

 

едит: don_anton sorry не ти про4етох поста и маи го повтарям :( е поне мислим в една насока

Link to comment
Share on other sites

Има една максима в живота - Мъжете и жените не трябва да се ревнуват и следят. Щото ако го правят, ще се хванат и тогава си банва майката :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dosta slojna tema ste zapo4nali da ni6tite :D Revnost ima vinagi,daje i kogato lubovta ne e tolkova silna(pone pri men e taka),a kakvo li ostava za t.n. ISTINSKA lubov...Drug e vyrposyt oba4e dokolko i po kakyv na4ih trqbva da se demonstrira tq.Kogato horata sa zaedno trqa se pravqt kompromisi,spored men tva vklu4va i vladeene na tva 4uvstvo,za6toto,ot opit vi kazvam,lubov bez revnost nqma,no tazi sy6tata revnost e sposobna da ubie vyprosnata lubov.....to si zavisi ot horata oba4e

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нека рекапитулираме - значи ако няма ревност, няма любов. Обаче ако има ревност , и да има любов, тя ще бъде смазана от ревността.

Излиза, че ще трябва да започна насила да ревнувам, за да не си мислят момичетата, че не ги обичам...но и да внимавам да не прекаля...

Та, кажете ми, до колко е "позволено" да се ревнува?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...