Jump to content
BulForum.com

moje li liubov bez revnost?


Recommended Posts

Това е глупаво според мен! Значи е гадно да не ревнуваш, гадно е да ревнуваш много...

Freely, ти изглежда ги разбираш нещата, кажи какво е "прекалена" и "допустима" ревност, интересно ми е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
Това е глупаво според мен! Значи е гадно да не ревнуваш, гадно е да ревнуваш много...

Freely, ти изглежда ги разбираш нещата, кажи какво е "прекалена" и "допустима" ревност, интересно ми е.

nqma zna4enie-v nai-dobriq slu4ai bez revnost e nai-dobre,za6toto revnostta vodi samo do lo6 krai.

Link to comment
Share on other sites

Да ревнуваш, това означава, че обичаш!

Аха, а да пребиеш приятелката си, задето се е усмихнала на някое момче по главната какво е?

Айде, това е прекалено краен пример. Но нормално ли е да се цупиш и да прецакваш деня, че даже и седмицата на любимия човек, за това, че е излязъл без теб някъде?

 

"да задържиш тази ревност в себе си - това означава, че наистина обичаш"

 

С това съм по-съгласен ;)

Link to comment
Share on other sites

bobi aide aide negovori za revnost poneje znam 4e super mnogo me revnuvash :P

A za revnostta az sam super revniv .Prebil sam na moito gaje po golqmata 4ast ot priqtelite poneje v na4aloto vruzkata ni beshe taina za si4ki poradi stranni pri4ini,a te si bqha naumili da e E**T i se vla4iha siurbiliuk kompaniq sled neq.E kato tragnahme i me jegna revnostta i nesmqtah 4e shte udarq nqkoi zaradi momi4e ma eto 4e se slu4i,a ina4e za nasilieto na jenite si zaradi revnost e super tupo i samo nqkaf bolen mozak moje da go napravi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Да ревнуваш, това означава, че обичаш!

 

"да задържиш тази ревност в себе си - това означава, че наистина обичаш"

 

не може , но не е нужно да я показваш

 

Абсолютно съм съгласен с тази последователност

Link to comment
Share on other sites

Мор-мор не издребнявай..За някои хора това е единствената възможна. :bgrin:

 

А иначе - в тая игра чувства няма.Плащат се скъпо.Знаеш го от личен опит.....както и аз.

Link to comment
Share on other sites

Мор-мор не издребнявай..За някои хора това е единствената възможна. :bgrin:

 

А иначе - в тая игра чувства няма.Плащат се скъпо.Знаеш го от личен опит.....както и аз.

 

 

В коя игра? Нещо не разбрах... ако имаш в предвид, че плащам на жени :confused

Link to comment
Share on other sites

Обърках се... :blink:

 

Любов ли... Контрол имаха много хубава песен. "Стига вече с тази обич, писна ми от либофф..."

Насо... ае аз та обичам ве майна.

Link to comment
Share on other sites

Не е задължително ревността винаги да е показателна за любов.

Може да се приеме като чувство за собственост.

 

Няма любов без ревност ли?Ако има доверие ревността не е необходима.Предполагам...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...