Jump to content
BulForum.com

Star Wars™: The Old Republic™


kotora

Recommended Posts

Той човека хубава идея им е дал - да сложат кутия във Fleet-а, ама от BW ще вземат да го направят така,

че като бръкнеш и да ти дава куб с рандъм статистики. Аз мога да ти гарантивам, че на мен ще ми се падне с Aim или Cunning на сорсърката.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

A, аз си прекъснах абонамента и сега, като ми преведоха част от парите за болнични (тоест частично финансово облекчение) почвам да се замислям директно да взимам Diablo...

Link to comment
Share on other sites

1.2.3a Patch Notes

5/10/2012

General

An issue that caused some mission items (such as Matrix Cubes) to disappear from player inventories has been corrected. Players that were affected by this issue will find their Matrix Cubes restored. The restored Matrix Cubes can be re-equipped from the Mission Inventory (Press "I" and then select the "Mission Items" tab at the bottom of the window).

 

Миро внимавай тази вечер да не крашнеш като слагаш кубът.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Сървърите са вече повечето празни. Останаха само 2 - 3, които са що-годе нормални за игра. Тъй като ние няма да реролваме, а и общността ни харесва - все още сме на Скиптъра, но вече не можем да правим и дейли PvP-то, защото не можем да се съберем повече от 10 души в най-прайм тайма.

 

За това пък на Е3 експото от Bioware съобщиха за новостите, които ще видим тази година в SWTOR, а те са:

 

Нова space mission: Space Station Assault. Нещо подобно на атаката над Звездата на смъртта в епизод 4

Нов Operation: Terror From Beyond.

Нов companion: HK-51 Assassin Droid.

Увеличават level cap-а и добавят нови скилове.

Нова PvP Warzone: Ancient Hypergates

Нова планета: Makeb.

Нова раса: Cathar

А от Юли играчите могат да левълват до 15 лвл безплатно.

 

Preview Exciting New Reveals from E3!

 

Това дойде доста по-рано от очакваното, не че знаем точно кога ще пуснат новите неща. То един сървър трансфер не могат да направят, нови скилове и планети ще ми пускат...

Link to comment
Share on other sites

Те казаха, че трябва да тестват трансфера и че щяло това чудо в ММО-тата да се появи с пач 1.3. Кога обаче ще стане това - никой не знае.

Link to comment
Share on other sites

Те преди около 2 седмици обявиха, че ще съкратят към 800 човека. Н е разбрах обаче от поддръжката или от разработчиците ще режат.

Link to comment
Share on other sites

От 12 Юни започва местенето на героите в определени от BW сървъри. Все още няма информация или списък - кои сървъри - къде може да бъдат преместени, но сигурно и това скоро ще се появи - тук.

 

Чудя се как и какво ще омажат този път.

Link to comment
Share on other sites

Те преди около 2 седмици обявиха, че ще съкратят към 800 човека. Н е разбрах обаче от поддръжката или от разработчиците ще режат.
Да, да, сигурно това ще реши проблема с ужасния мениджмънт.

 

Определено ЕА на сапун!

От 12 Юни започва местенето на героите в определени от BW сървъри. Все още няма информация или списък - кои сървъри - къде може да бъдат преместени, но сигурно и това скоро ще се появи - тук.

 

Чудя се как и какво ще омажат този път.

Подозирам, че няма да разбера...
Link to comment
Share on other sites

Те нещата май ги решиха отново по Bioware-ски. Всички PvP сървъри бяха преместени в един - Tomb of Freedon Nadd. В 12 имаше към 300 души на Imp Fleet, но повечето бяха от новопреместените, които се радваха, че могат да си направят дейли PvP-то, което им седи от няколко седмици - като мен например.

 

Определено имаше бъгове с General market-а, а в WZ-ите лагваше на моменти МНОГО и си беше леко досадно, но... няма да се оплаквам много, защото ще вземат да си ме върнат в Scepter-а. НЕ знам колко този ход ще спаси този потъващ вече Титаник, но това само времето ще покаже.

 

Ако имате активно game time време, може да си преместите героите.

Link to comment
Share on other sites

Те нещата май ги решиха отново по Bioware-ски. Всички PvP сървъри бяха преместени в един - Tomb of Freedon Nadd. В 12 имаше към 300 души на Imp Fleet, но повечето бяха от новопреместените, които се радваха, че могат да си направят дейли PvP-то, което им седи от няколко седмици - като мен например.

 

Определено имаше бъгове с General market-а, а в WZ-ите лагваше на моменти МНОГО и си беше леко досадно, но... няма да се оплаквам много, защото ще вземат да си ме върнат в Scepter-а. НЕ знам колко този ход ще спаси този потъващ вече Титаник, но това само времето ще покаже.

 

Ако имате активно game time време, може да си преместите героите.

Да не би да има 2 Паагне-та вече в ТоФН?

Link to comment
Share on other sites

Да не би да има 2 Паагне-та вече в ТоФН?

Има го оня.... джедай, но я има и Pagané - невероятната ситка!

 

Легасито Пешо си го правиш наново - името ти е изтрито, поне това забелязах снощи и трябваше отново да и слагам legacy name, което като се замисля май не го направих снощи, ама то е без значение за мен, защото аз имам само 1 лвл 50 герой

Link to comment
Share on other sites

Има го оня.... джедай, но я има и Pagané - невероятната ситка!

 

Легасито Пешо си го правиш наново - името ти е изтрито, поне това забелязах снощи и трябваше отново да и слагам legacy name, което като се замисля май не го направих снощи, ама то е без значение за мен, защото аз имам само 1 лвл 50 герой

И как става прехвърлянето? На мен нищо не ми даде като влезнах - даже имам скриййншот как играя сингъл плеър във флиита.

Link to comment
Share on other sites

Прехвърлянето става от account management-а в сайта SWTOR.

Прехвълих си 50-ките , ама с БХ трябваше да му сменя името. Обаче Pagané не ми дава да я добавя във friend листата - явно пак са махнали възможността да добавяш хора докато са офлайн.

Link to comment
Share on other sites

Я пробвай Paganè

Тц. Няма такова. Е то на мен ми остават 3-4 дена до изтичане на абонамента, но щеше да е добре да направим 1-2 игри кат за последно, макар аз да съм със слаб пвП гиър..

Link to comment
Share on other sites

Аз снощи играх 2 часа някъде, ама IQ-то на някой от хората, които влизат в WZ-ите е почти равно на нула и просто към 9 часа реших, че няма смисъл да се ядосвам и се логофф-нах. Иначе ми е баш така, както ти написах последния път - Paganè (Pagan alt+0232) :)

 

Ако искаш днес може да направим поне дейлито заедно, но трябва да се чуем преди това.

Link to comment
Share on other sites

Аз снощи играх 2 часа някъде, ама IQ-то на някой от хората, които влизат в WZ-ите е почти равно на нула и просто към 9 часа реших, че няма смисъл да се ядосвам и се логофф-нах. Иначе ми е баш така, както ти написах последния път - Paganè (Pagan alt+0232) :)

 

Ако искаш днес може да направим поне дейлито заедно, но трябва да се чуем преди това.

Може - само да видим с кой да дойда с SW или с BH. Направо съм забравил да я играя таз игра. Почти месец не съм и пускал преди да направя трансферите.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Това, което се очакваше да стане - ще стане през Ноември. Jeff Hickman, Executive Producer – Star Wars™: The Old Republic™ съобщи, че SWTOR ще стане free-to-play. Ще има някакви ограничения, които могат да бъдат премахнати с дребни плащания и дарения, както е и при другите F2P игри.

 

Все още не мога да разбера как успяха да направят нещо хубаво и след това да го унищожат толкова бързо.

 

Announcing a Free-to-Play Option

Link to comment
Share on other sites

Това, което се очакваше да стане - ще стане през Ноември. Jeff Hickman, Executive Producer – Star Wars™: The Old Republic™ съобщи, че SWTOR ще стане free-to-play. Ще има някакви ограничения, които могат да бъдат премахнати с дребни плащания и дарения, както е и при другите F2P игри.

 

Все още не мога да разбера как успяха да направят нещо хубаво и след това да го унищожат толкова бързо.

 

Announcing a Free-to-Play Option

Може би, ще успеят да върнат някои хора. Но факт е, че доста хора се махнаха, не защото трябва да плащат, а заради ескалиращото омазване на нещата. Те избиха парите, и сега f2p. Ама като няма много приходи, как ще плащат на съпорта? Дето и без това беше толкова зле и незапознат с играта, че все едно бяха марсианци. Сега без пари - може и съпорт да няма :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...