Jump to content
BulForum.com

wrzru.com t-shirts


Veno

Recommended Posts

Конкурс за дизайн на wrzru.com и bt.wrzru.com подходящ за отпечатване на тениска, лице и гръб.

Тениската ще е черна, така че дизайна да е съобразен с нея.

За спечелилия безплатна тениска с неговия дизайн.

 

Поствайте предложенията директно в темата.

Link to comment
Share on other sites

Скоро бях написал писмо до един сайт с предложение за изработка на фанелки по мой избор. Фанелките изглеждаха по този начин - отзад логото на тракера, а отпред юзърнейм-а на потребителя.

Цветът на фанелката - черен, а на надписа - сив.

Все още чакам отговор...но май само с чакането ще си остана.

Link to comment
Share on other sites

Фанелките изглеждаха по този начин - отзад логото на тракера, а отпред юзърнейм-а на потребителя.

тъкмо ще е по лесно на мвр - то да изпозаловят едни от най - големите "престъпници" в държавата :D

сега сериозно - аз бих си купил тениска, стига да е на прилична цена и да съм сигурен, че ще пристигне :)

Link to comment
Share on other sites

Дано не горя в ада заради това.

 

"Махам дизайна, защото колкото повече го гледам, толкова повече ме е срам от себе си. Просто е доста грозен. Като ми остане малко свободно време, ще развия идеята по друг начин"

 

Няма да се оправдавам, че ми е отнело само 10 минути. Отне ми 30, но може още да се доизкусурява.

 

П.П. Темата май ще е на по-голяма показност в Others раздела. Или поне да има препратка там, към тази тук. Аз я видях съвсем случайно, защото по принцип този раздел не го гледам.

 

П.П. махнах моя "дизайн" защото не го харесвам. Ако направя нещо по-добро, ще го поместя.

То трябваше да е махнато отдавна, но явно нещо не е сработило както трябва.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
/ лек оффтопик

Има ли вече тениски ? И къде могат да се купят/получат ? :) С удоволствие бих си взел 2-3 :)

Ами и аз съм мераклия,но явно няма още?!!! :huh:
Link to comment
Share on other sites

А защо да не се направят фланелки и на тракера и на Форума? Ако има мераклии да се занимаят с дизайна аз знам къде могат да се изработят.

 

ЕТО какви съм правил за SENSATION 2007. Отпред виждате логото с Българското знаме, вдясно на снимката (стига сте гледали вляво!!!) се вижда на брат ми гърба - на гърбовете ни имаше различни снимки от шоуто през 2006-та.

 

Имайте предвид обаче че не са съвсем евтини и ако ги направим така ще са за истински мераклии :punk

Link to comment
Share on other sites

С тази сбинка определено ще е трудно да концентрираш вниманието на аудиторията в/у блузката но както и да е...Идеята иначе не е лоша ама толкова ли няма някой в форума кадето може да борави малко повече с фотошоп и производни :lol:

Link to comment
Share on other sites

А защо да не се направят фланелки и на тракера и на Форума? Ако има мераклии да се занимаят с дизайна аз знам къде могат да се изработят.

 

ЕТО какви съм правил за SENSATION 2007. Отпред виждате логото с Българското знаме, вдясно на снимката (стига сте гледали вляво!!!) се вижда на брат ми гърба - на гърбовете ни имаше различни снимки от шоуто през 2006-та.

 

Имайте предвид обаче че не са съвсем евтини и ако ги направим така ще са за истински мераклии :punk

 

Е няма лошо де :) То нали като гледам , първоначалната идея е тениските да са черни - супер :) Някой който разполага със свободно време и може наистина да работи

малко повече с фотошоп и производни
:lol: - да направи дизайн , пък ние ще видим къде , как и колко могат да се поръчат , ако има желаещи :) Смятам, че за real юзърите на форума и warez идеята - няма да има значение, че цената няма да е 5 лева :punk
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

А мен ме интересува какви ще са тениските като материал. Нещо от пазара или с хубав плат и кройка, дет да ти е кеф да я носиш.. и ако е второто, ако може да видя мостри :>

Link to comment
Share on other sites

Ама пълноцветен печат на тениска става само по два начина - трансфер и принтер. Трансфера на 100% памук става всъщност лепенка и спарва ужасно, а принтерния струва минимум 10 лв. Ако са бели, мога да ви уредя хубава цена и перфектни тениски. Само да се направят наведнъж, а не на порции. И дизайна да е ограничен в 2-3-4 цвята, да е подходящ за ситопечат, защото това е най-трайния метод за брандиране.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...