Jump to content
BulForum.com

Най-приятните


Recommended Posts

Такаа....значи идеята за темата е моя и на tankis...

Та питаме-кои са ви най-неприятните хора във форума и кои според вас са най-положително настроените...

Условията са такива :) -Казвате 3-ма човека,които харесвате от форума и 3-ма,които не харесвате и за всеки даваде основание защо го харесвате или защо не :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Не харесвам

WooX---дървен философ,злобар и непросветен

The`Scorpion---дървен философ,спамер,лигльо

третият си го оставям за едит

едит:Grimjaur-как можах да го забравя???---дървен философ,супер смешен ми е с неговите патриотично-националистически пропаганди,дразни ме затова,че в темата Любими моменти винаги слага някви толкова дълги цитати от някви тъпи БГ произведения с патриотична насоченост,че чак те заболява пръста да скролваш и мисля,че никой не му ги чете и само задръства тази готина тема

харесвам

GeorgiK-интелигентен,забавни мнения,интересен стил на писане,обосновани мнения

Aggressiv-печен,интелигентен,услужлив,вкарва смях

третият си го оставям за едит

едит:кака snejko---готина ми изглежда,има свежи идеи и забавна(juji също)

Link to comment
Share on other sites

не харесвам

WooX

The`Scorpion

третият си го оставям за едит

харесвам

GeorgiK

Aggressiv

третият си го оставям за едит

благодаря, благодаря :devil

 

Няма какво да се залъгваме , всичките ви харесвам, всички са готини по един или друг начин, и от там нямам и някакви негативни нагласи към някой съфорумник. Съответно нямам и неприятни за мен хора :P

Link to comment
Share on other sites

Ха... :)

Тези които са ми най-приятни:

1.gerry^^(супер яко момиче-нищо лошо не съм видял в нея)

2.breakneck(точен пич,много ми помогна)

3.Aggressiv(актуален и той ми помогна)

Тези,които са ми най-неприятни

1.Petio(заяжда се много-имам мноо такива пм-чета от него)

2.R_a_p_t_o_R(направи ми лошо впечатление от няколко поста)

3.Третия го оставям за едит :)

Link to comment
Share on other sites

Еми имаше такава тема и пиИеше нещо като "хайде от доста време се знаеме вече, кажете си кой-кого харесва".Иначе мисля, че темата е глупава, защото могат да почнат много караници и дори уговорки за бой. :P Това си е лично ваше мнение и ще е по-коректно ако го запазите за себе си.Все пак си е чиста обида, а ако искате да правите четки на някого можете да му пратите ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Еми имаше такава тема и пишеше нещо като "хайде от доста време се знаеме вече, кажете си кой-кого харесва".Иначе мисля, че темата е глупава, защото могат да почнат много караници и дори уговорки за бой. :P Това си е лично ваше мнение и ще е по-коректно ако го запазите за себе си.Все пак си е чиста обида, а ако искате да правите четки на някого можете да му пратите ЛС.

Кхъ-кхъ....така и не разбрах....кои са ти най-приятните и най-неприятните хора????....защото затова е темата

Link to comment
Share on other sites

не харесвам

WooX--- непросветен

 

 

Поне уточнявай в какво, та да може да се просвети човека :) А повярвай ми, просветен е в доста неща

 

П.С. Колко пари да заложа, че Dulgia ще ме пише в групичката с нехаресваните :P

Link to comment
Share on other sites

Хм... Все още ме няма в списъка на мразените? Все още няма желаещи да ме линчуват? Странно... :confused

Класации не обичам да правя... От скоро се подвизавам из форума...

Няколко същества ми направиха доста добро впечатление... ;)

Link to comment
Share on other sites

Приятни са ми:

Grimjaur

Ov3rm4n

Karaman

 

(Също и dunata , ама той ми е приятел и май не трябва да се брои) .

 

А пък неприятни са ми:

Boro (той май не пише вече)

Peja заяжда се за глупости и повтаря едни и същи глупости .

Miskinin (супер Кутеник според мен :blink: , ама не знам , може и да е точен , не го познавам . )

 

да не се обидите :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Най-приятни:

RIP-пише добри рецензии,забавен,приятен,услужлив :)

VooDooMan-левскар,чувство за хумор,обича Хиподил :punk

GeorgiK-фен на футбола,чиито мнения много уважавам :)

net_fighter-любимата ми кака,фенка на Барса

:)

 

Относно най-неприятните -засега съм пас ;)

Link to comment
Share on other sites

Баси, още няма гласове за Христина :P

 

@vas90: леки четки на власта а? :D

 

Най много харесвам:

1. Rotten

2. Brain

Третия ще си го оставя за едит, ама познайте кой ще е :P

Не мога да понасям:

1. Малки смотани спамърчета

2. Малки смотани флудерчета

3. Дечицата които са като фурнаджийски лопати

(използвам "малки" и "дечица" щото повечето такива са предимно набор 90 и нагоре)

Link to comment
Share on other sites

Не съм съставил списък за това кои Най много харесвам, но някой ден ще сложа ;)

Нямам черен списък засега(аз понякога харесвам критиките иначе ако никой не ми харесваше нямаше да съм тук въобще).

По принцип не пиша много по форуми, но тук засега ми е рекорда :)

Link to comment
Share on other sites

Има няколко хора, които лекичко са ми неприятни заради начина им на писане (включвам пишещите на шльокавица). Има 1-2 същества, които откровено си ме дразнят, май бяха Флъфи (голямо фукане и голяма некомпетентност), Фарел (нещо като Флъфи, ама не толкова), Агресив (май не е глупаво момче, ама незнам защо ме изнервя), Васил088 (като Агресив). Иначе наистина харесвам Психозиса, ама той ми е приятел и затова.

Link to comment
Share on other sites

Има няколко хора, които лекичко са ми неприятни заради начина им на писане (включвам пишещите на шльокавица). Има 1-2 същества, които откровено си ме дразнят, май бяха Флъфи (голямо фукане и голяма некомпетентност), Фарел (нещо като Флъфи, ама не толкова), Агресив (май не е глупаво момче, ама незнам защо ме изнервя), Васил088 (като Агресив). Иначе наистина харесвам Психозиса, ама той ми е приятел и затова.

Хахахаха сигурен съм,че аз съм ти най противния :woot 158.gif

Link to comment
Share on other sites

Има няколко хора, които лекичко са ми неприятни заради начина им на писане (включвам пишещите на шльокавица). Има 1-2 същества, които откровено си ме дразнят, май бяха Флъфи (голямо фукане и голяма некомпетентност), Фарел (нещо като Флъфи, ама не толкова), Агресив (май не е глупаво момче, ама незнам защо ме изнервя), Васил088 (като Агресив). Иначе наистина харесвам Психозиса, ама той ми е приятел и затова.

Ами първо колежке отдавна не се смятам за момче, не можем всички да бъдем деца. Иначе е удовлствие за мен да прочета, че съм успял да изнервя някого.. :P Поласкан съм, а какво пиеш :D :confused :P

Link to comment
Share on other sites

По принцип харесвам почти всички тук, но няма как да не спомена Godfather - единствения след чиито мнения не остава място за спор и съмнение. Винаги когато се изказва е достатъчно компетентен. Като цяло хората тук ми харесват, особено след закриването на сайта останаха само "сериозните" :) Не обичам грозно написаните постове.

Link to comment
Share on other sites

Хм, интересна тема. :)

 

Обичам хората, които са забавни и не се дразнят толкова лесно от един пост в който някой е казал нещо на бъзик и не се заяждат толкова много с хората по форумите. Такива като:

1. Aggressiv

2. tankis

3. Едитвам го това място за afx (по старо му aphex). Mного услужлив човек, въпреки че още не съм се възползвал от услугите му. Но никога не е късно. ;)

 

А не обичам хора, които се бъркат в споровете на другите без причина и главно в моите :) и тези които обичат да се заяждат доста и постоянно за нещо. Всъщност аз харесвам всички от тук, колкото и да сме спорили за нещо (всеки носи своя си характер), но мога да напиша тези които са ми били неприятни в определен период от време. Такива като:

1. emo_one (голямо дете е и много обича да обсъжда и да се заяжда с хората в темите, особено най-активно в "Избори 2005". Другия му приятел който повече не се и обажда му забравих името) - този все още не мога да го понасям. Много са ми пресни спомените. :)

2. The'ScorpioN (незнам защо но но аз съм останал с впечатлението че повечето му постове са несериозни и се отнася прекалено несериозно към някои теми. Големи спорове имахме по едно време с него, но се надявам че вече се изяснихме един с друг)

2. sMARTbomber (в предпоследната тема в която имахме засичане с него също се разрази голям спор, поради бъркането му в спор там където не му е работа, въпреки че с другия човек се разбрахме с 2 поста. И с него смятам че се разбрахме вече. Иначе мисля че е точен човек, но нещо си сблъскахме разбиранията. :) )

Link to comment
Share on other sites

офтопик: Не че ми се иска.. но усещам че тази тема рано или късно ще се превърне в едно бойно поле :)

Link to comment
Share on other sites

офтопик: Не че ми се иска.. но усещам че тази тема рано или късно ще се превърне в едно бойно поле :)

По-добре едно отколкото много ;)

Link to comment
Share on other sites

1. emo_one  (голямо дете е и много обича да обсъжда и да се заяжда с хората в темите, особено най-активно в "Избори 2005". Другия му приятел който повече не се и обажда му забравих) - този все още не мога да го понасям. Много са ми пресни спомените. :)

 

Стига бе, бат Емо r0x :P :devil , без него темата за изборите нямаше да е толкова колоритна :D :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ауе няма да казвам конкретни имена,щото някой ще ми се сърди , ама ще кажа какво поведение мразя в Форума и оттам нататък тези които правят такива постове да си правят извода че ги мразя. :devil :devil :devil :

 

1-Мразя да се пише на шльокавица

2-Мразя да се флоодва,спамва и сякакви темподобни,насиращи топиците неща

3-Много се дразня,когато някои новобранец или непросветен направи грешка и веднага му се нахвърлят 4-5 "стари кучета"

4-Мразя тези,които в раздела "купувам/продавам'' започват да коментират въпросната стока и цената й , защото по този начин топик стартера,губи всякаква възможност да я продаде

5-Мразя тези,които се опитват да натрупат постове,пишейки,безмислени неща

 

Аналогично , няма да споменавам имена и за симпатичните ми в Форума , щото пък някои ще се възгордее.Обаче уважавам поустърите,които правят следното :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :

1-Стремят се да помагат на новобранците , а не да ги е*ават само

2-Правят смислени топици(като този на Гери^^^,в който поствам в момента)

3-Не започват безмислени спорове,а гледат как да ги потушат

4-Тези които са си сложили снимка в личния профил и не се крият

5-И модераторите разбира се(тряа да се измазня малко) :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

4-Тези които са си сложили снимка в личния профил и не се крият

 

Ти си си сложил най-тъмната възможна снимка и си в гръб.

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, бат Емо r0x  :P  :devil , без него темата за изборите нямаше да е толкова колоритна  :D  :bgrin:

Да така става по цветна темата, ама не се е научил човека как да се заяжда като хората. Това не ми харесва. :) Иначе другия му приятел, който безследно изчезна и псуваше наред и казваше кой бил циганин и т.н. беше забавен, въпреки че накрая може да са го възнаградили с някой бан. :bgrin:

5-И модераторите разбира се(тряа да се измазня малко) :bgrin:  :bgrin:

А да, забравих да добавя. Нарочно не съм вписал никой от модераторите или администраторите, защото смятам че всички са точни хора. :rolleyes: :P

 

ЕДИТ: А бе тая тема не е ли за Тя и Той. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...