Jump to content
BulForum.com

Автомобилни новини


Светлия

Recommended Posts

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

То вярно си е за смях, но тук говорим за тотална изневяра...и евентуално за още такива в бъдеще. ;)

марката е в тотален възход. Е, верно, че Виден иска стотици хиляди бройки да се продават, но да оставим този виц на страни. Ще пиша на Маркионе да влезе тука да се допита до мнение ;)
Link to comment
Share on other sites

И ние ще се смеем от страни ;)

 

Аз лично бая се смея. Изключително весело ми е. Най-весело ще ми е като излезе електромобила. Е тогава вече с глас ще се смея. Дано само успея да открия наглеенето от преди - как нали не ги интересувало и нямало никога да правят. Макя ви убиташка дееба насрана... Ще правите и ще пеете под строй! Така да мразя надменни наглеци, че няма накъде повече. Но няма по-голям мед от това да ги видиш насрани... Това имам предвид аз - някой постоянно трябва да им набива в мутрите мазни високопарните им изаквания отпреди. 

Link to comment
Share on other sites

И да ми го подарят, Стефче, ще го продам, батьовата. Това е простата истина. Ако имам такава сума за кола, това никога няма да взема. Виж на Мазерати машината от тоя тип малко да се освЕстиш, макар да знам , че е невъзможно.  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Момчета, това е Ферари, стегнете се. Не сте за такава кола ако ще всичките пари на света да имате

Добре де, не мислиш ли, че има хора които просто не харесват ферари, дори и всичките пари на света да имаха. Ако имах много пари, аз лично бих си взел Nissan GT-R, просто ми харесва с пъти повече като визия.

Link to comment
Share on other sites

То не става въпрос за харесване, Асене. Наглостта на тия боклуци предизвиква лично мен да ги ненавиждам като държание, като цялостно поведение. И колите им вече не са нищо особено. Отдавна вече има една камара подобни, някои и по-добри. За визия да не говорим - там маса коли ги млатят кат шкембе в дувар. А тоя джиБ дето са го спретнали - не'ам думи откъм гъза! На Лада проекта е по-красив. 

Link to comment
Share on other sites

Добре де, не мислиш ли, че има хора които просто не харесват ферари, дори и всичките пари на света да имаха. Ако имах много пари, аз лично бих си взел Nissan GT-R, просто ми харесва с пъти повече като визия.

не харесване е едно, глупостите дето се говорят е друго.

Чети долу

Link to comment
Share on other sites

То не става въпрос за харесване, Асене. Наглостта на тия боклуци предизвиква лично мен да ги ненавиждам като държание, като цялостно поведение. И колите им вече не са нищо особено. Отдавна вече има една камара подобни, някои и по-добри. За визия да не говорим - там маса коли ги млатят кат шкембе в дувар. А тоя джиБ дето са го спретнали - не'ам думи откъм гъза! На Лада проекта е по-красив.

естествено, че ще говорят така. Това да не ти е шибаната дизелова киа 1.4 литра Мурбо дизел за возене на арпаджика от горно нанадолнище.
Link to comment
Share on other sites

Това да не ти е шибаната дизелова киа ...

 

Точно 'киа' ли имаше предвид или друга марка... :thumbs-up:

 

П.П. Баси...откакто съм във форума за пръв път ползвам тази емотикона.

Link to comment
Share on other sites

Точно 'киа' ли имаше предвид или друга марка... :thumbs-up:

 

П.П. Баси...откакто съм във форума за пръв път ползвам тази емотикона.

L0VcoELLI18trBtAlZseNzLw702N69uLAPpmqiVRhyzmXmk9MkFBUaAt_zEALw_wcB&gclsrc

 

Що, нямат дизел ли? Нямам никаква идея какво произвеждат. Нямам и мерак да разбирам

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Джип BMW със софийска регистрация, смачка 11 паркирани коли в Кючука в Пловдив тази сутрин, след което водачът избяга. Край ударения джип по обед се появи млад мъж, който твърдеше, че съпругата му у шофирала. От полицията съобщиха, че 21-годишна жена е задържана за инцидента, била е пияна и дрогирана.

 

 99566_660_370.jpg

 

2111611050.jpg  

 

2111611052.jpg

Link to comment
Share on other sites

В печата открай време говорите само глупости и няма изгледи това да приключи скоро, а не ми се вижда като реална катастрофа пияна кирка да разбие 10 паркирани коли...

Link to comment
Share on other sites

И това е новина за автомобилната индустрия? 

 

Пък и що да не ти се вижда? Ако ги е посурнала странично както са наредени по улицата както гледам се е случило нищо странно не виждам. Пък и гледай снимките са и отляво и отдясно - може да е сменяла платната даже!  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...