Jump to content
BulForum.com

Как се разбирате с родителите си?


Recommended Posts

__Smirnoff__ и на луната да живее майка му ше дойде и ще му лепи една присъда пък ако ще и да е колонизирал целия спътник

 

 

 

Що се отнася до Zerghathul пич ами просто незнам.Аз съм да 19 вече и не,че в къщи никой неможе нищо да ми каже ама ... не съм лежал сигорно от 7-8 клас.

Много ми е интересно какво ще постигнат с наказания на твоята възраст ?!

А __Smirnoff__  един път ми прати един много интересен SMS точно след последното му наказание :Наказан съм щото не било подредено."А сестра ми трябваше да подреди.Тая е бахти козата.Ма мен някой ден ще ме съдят затройно убийство"

ххахахаххахаха тва си е абсолютната истина :)

Link to comment
Share on other sites

Бъди им малко в опозиция  и скоро ще забравят наказанията

Ясно ми е това...проблемът е, че се чувствам ужасно гузен и виновен след караница, все пак живея при тях, те ме гледат и ме хранят... Според мен не може някой да ти готви, да ти пере, да ти плаща образованието и ти да му се репчиш в лицето и да не правиш каквото ти каже. Сигурно греша, опитвам се да не мисля така, но уви, не мога, просто така съм устроен...Може би наистина решението е муув аут! .... Някой да има свободно легло у тях? :lol: По възможност този някой да е female ;) Обещавам да бъда много послушен :music :D :P

Link to comment
Share on other sites

Аз само с майка се карам ама като и се озъбя и само се сърди, не ме наказва щото знае че с наказване няма да ти уври главата. Апа с татко... кво да кажа - пич е. С него се разбираме супер мноу и си нямате представа кво удовлетворение е за мен като седнем да пийнем ракийца с него и да гледаме мач.

Link to comment
Share on other sites

Ясно ми е това...проблемът е, че се чувствам ужасно гузен и виновен след караница, все пак живея при тях, те ме гледат и ме хранят... Според мен не може някой да ти готви, да ти пере, да ти плаща образованието и ти да му се репчиш в лицето и да не правиш каквото ти каже. Сигурно греша, опитвам се да не мисля така, но уви, не мога, просто така съм устроен...Може би наистина решението е муув аут! .... Някой да има свободно легло у тях?  :lol: По възможност този някой да е female ;)  Обещавам да бъда много послушен  :music  :D  :P

Абе човече, разбирам те напълно. Но проблемът не ти е в нищо друго освен в това, че си още при тях. Ами ти си станал на "100 години" и чакаш още мама и тати да те гледат, както казват "Тате носи, мама меси". Ама не става така. Разбира се, че като те хранят и те поят ще трябва да се съобразяващ с тях. Елементарното възпитание го изсква, а ти виждам имаш такова. Моят съвет е, че е време да си намериш работа. Не знам дали си ученик или студент, но и в двата случая има начини да поработваш и да изкарваш парички. А тези парички според мен ще ти донесат и известна независимост. Не ти казвам да се moov-неш out веднага, но лека полека трябва да се замислиш и за това. На 20 си все пак. По лесния начин е при мама и при тате, но .... има наказанийца. Иначе по трудния е сам да се погрижиш за себе си, но... си независим. А ти сега си "независим" зщото от теб нищо не зависи, а само те наказват.

 

Май се улях. Желая ни успех?

Link to comment
Share on other sites

Момчета и момичета ,стегнете се.Моля ви,не се карайте с мама и татко,но не бъдете и конформисти-това значи да си знаете правата и да не сте мухльовци.За мен не е нормално мъже на по 20 да бъдат наказвани.Много тъпо... :cry Не знам какво да кажа,аз съм потресена.Явно моите родители са доста различни от вашите или вие просто сте много странни.Стегнете се,плийз!

Link to comment
Share on other sites

Istinata e da ne ti puka....

Znash che si prav...znaesh che i te donqkude sa pravi ama ti si po prav...

Slushai gi,izturpqvai im konskoto puk ti si pravi kakvoto si znaesh.... :) :woot

Link to comment
Share on other sites

Абе човече, разбирам те напълно. Но проблемът не ти е в нищо друго освен в това, че си още при тях. Ами ти си станал на "100 години" и чакаш още мама и тати да те гледат, както казват "Тате носи, мама меси". Ама не става така. Разбира се, че като те хранят и те поят ще трябва да се съобразяващ с тях. Елементарното възпитание го изсква, а ти виждам имаш такова. Моят съвет е, че е време да си намериш работа. Не знам дали си ученик или студент, но и в двата случая има начини да поработваш и да изкарваш парички. А тези парички според мен ще ти донесат и известна независимост. Не ти казвам да се moov-неш out веднага, но лека полека трябва да се замислиш и за това. На 20 си все пак. По лесния начин е при мама и при тате, но .... има наказанийца. Иначе по трудния е сам да се погрижиш за себе си, но... си независим. А ти сега си "независим" зщото от теб нищо не зависи, а само те наказват.

 

Май се улях. Желая ни успех?

Твърдо заставам зад съвета й!

Извоювай финансовата си свобода по възможност с методи, който те биха оценили :) Така ще си спечелиш уважението им. Работи безотказно!!!

Защо не вземеш да препрочетеш някой от позабравените ни възрожденци? Може пък да те вдъхновят да откриеш отговорите на въпросите, който те вълнуват. То да ти давам готови формули, дефиниционни облати и т.н. няма да е ефективно- върши работа за през сесията, не и в живота.

Link to comment
Share on other sites

Zerghathul, в момента съм на 21 години обаче още когато бях на 16 дадох на нашите да разберат, че не могат да ми заповядват какво да правя :) Съветвам те да направиш същото :D Трудно е, знам, обаче евентуално в даден момент ще разберат, че вече не могат да ти заповядват, а само да ти дават съвети, а пък ти ако искаш ги слушай, ако искаш недей, изборът си е твой :) Тактиката сработи при мен (а пък и майка ми си пада перфекционист :woot ) дано сработи и при теб :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе аз общо взето добре се разбирам с наще. По-точно с майка ми-тя ме разбира, заразлика от баща ми на който не му пука кво искам.

Колкото до наказанията май до ся само веднъж са ме наказвали ит о беше скоро. 1 месец се прибирах в 8 чса(не ме питайте как издържах), а ако ви кажа и ква беше причината ще се спукате от смях.

Аз съм гадна и няма да ви кажа все пак к'ва беше!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Айде де, защо ни караш да треперим от любопитство! Сподели, разсмей ни, обещаваме смехът да е от сърце ;)

Нарочно да ви помъча малко. Така е по-сладко :D

Link to comment
Share on other sites

Този топик е породен от моментното ми състояние. А то е  - наказан! Наказан съм да не ползвам компютъра,да не гледам телевизия и видео и да не излизам. Също така са ми спрени всички финансови средства, ама аз така и така няма да излизам, пари не ми трябват. 

По принцип нямам нищо против наказанията като начин за дисциплиниране и възпитание на децата. Проблемът в случая е, че аз вече не съм дете...Може да ми се присмеете, но аз съм на 20 и съм наказан...Ма няма как да не ми се смеете, то си звучи смешно. Само дето хич не е.

Та въпросът ми е в какви отношения сте с родителите си? Извоювали ли сте си независимост? Ако да, как? Можете ли да спорите с тях или като мен се примирявате с всичко, което ви кажат, колкото и тъпо да е?

kak si postnal tuk kato sa te nakazali i nqmash pravo da polzvash pc-to si i etc... ?

ama kakto i da e az ne se razbiram mnogo dobre shoto moite roditeli hal haber si nqmat kakvi neshta mw vylnuvat i imam chuvstvoto che iskat da mislqt vmesto men a tva e kofti aide ...

Link to comment
Share on other sites

Az s moito redoteli se razbiram dosta kachestveno - v smisyl imame si gi prerekaniqta - ako nqkoi kaje che gi nama ili se vijdat 1 pyt mese4no ili lyje - nqma takova chudo kato idealnoto semeistvo! Ne sa me nakazvali - otkak se pomnq se pribiram kogato mi e kef - maika mi redovno se shashka za kakvo li ne, ama i jenata si e v pravoto - samo se ogledaite v kakyv svqt jiveem i kakvo davat po novinite - kvo kato sym na 20! Izgledal sym vsichko deto se e pravilo kato animaciq "Tom & Jerry" - tam poukata e edna - "ne se pravi na mnogo otvoren i na mnogo silen - vinai ima koi da te stipa i da ti razvali kefa" i taka si jiveq i az - gledam da ne realizim vyrhovni prostotii da ne im syzdavam izlishni griji i taka!

 

Maika mi odavna e moderna madama - ima syper tineidjyersko mislqne i me razbira v vsqko otnoshenie no si ima i opita i nabludeniqta ot gledna tochka na vyzrasten - kogato kaje tva neshto me symnqva ili ne e nared az dosta obstoino se zamislqm !!!

 

S bashta mi rabotite sa malko po slojni - ako ne se nalaga da rabotim zaedno ili nqkoi da mu e izpilil nervite i az da mu se izprqcha i da mu kaja neshto na vypreki neshtata sa super - malko e konservativen ama takova chudo kato idealniq bashta nqma - trqbvat li mi pari - dava mi ; ne me nakazval ; ne me e bil , ama i az sym si razumen chovek - Gospod i treva ne mi dava da pisha kamoli da se zamislq za neshto poveche - iskam az da si drypna fascheto gasne , sled mesec pak iskam - pak gasle i taka oshte 2-3 pyti i az veche sym se otkazal :)

 

Kolkoto po-malko im pravite na puk tolkova po dobre , ako ne ste syglasni kajete prosto "Da tate taka shte go napravq - prav si" i pak si go napravete kakto vie si znaete !!! B)

Link to comment
Share on other sites

уф при мен в момента е доста гадн положението. понеже сестра ми по цял ден кисне в гадния чат и все мрънка на наще че не съм ставал от РС-то (което естествено не е вярно), та тази сутрин се събуждам и гледам на масата: график за компютъра!!! хахаха като почнах да се хиля... супер простотия е тва. не знам кой нормален човек би измислил график за компютъра особено през ваканцията :)

ама карай, неска малко скандали, утре малко shift+del на папка C:\mIRC и работата е опечена :inqn B)

Link to comment
Share on other sites

уф при мен в момента е доста гадн положението. понеже сестра ми по цял ден кисне в гадния чат и все мрънка на наще че не съм ставал от РС-то (което естествено не е вярно), та тази сутрин се събуждам и гледам на масата: график за компютъра!!! хахаха като почнах да се хиля... супер простотия е тва. не знам кой нормален човек би измислил график за компютъра особено през ваканцията :)

ама карай, неска малко скандали, утре малко shift+del  на папка C:\mIRC  и работата е опечена  :inqn  B)

И както е опечена и те виждам да излежаваш още една присъда от мамето за дето си изтрил мИРС

Link to comment
Share on other sites

hmmmz mama i tati ne sa hora we :) do predi 2 godini mi se karaha za 5.50 po matematika[a az sum ve4e 11 klas!] oba4e mi davaha da izlizam i v diviq ne mi se karaha za ni6to osven ocenki i daje ot vreme na vreme i pari mi davaha :lol:

a sq... ve4e ne mi se karat za ocenki[6tot vijdat 4e ne mi se u4i i znaqt 4e pak 6a po4na] i pak mi davat da izlizam :)))

tui 4e I LOVE MY RODITELI!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...