Jump to content
BulForum.com

Our members have made a total of 256 000 posts


Dreamer

Recommended Posts

Или с други думи... 100,000 (сто хиляди) поста вече са факт. Ако трябва да сравним с други форуми - techbg имат кам 48, langame имат 44, а за netvisio не знам.

 

Вчера и имаше и рекорд от ~850-900 мнения само в рамките на един ден. Бива :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

hubavo e 4e ima mngoo mnenie no nqkoi sa super nenujni i flooderski spored men kato naprmier :

kefi ma tva

ole tva e super

a teq gi mraza

nqkvi takiva makar 4ovek da ima pravo da si izkaje mnenieto ma e dobre da ima i argumentaciq ne samo da kaja edno DA ili NE za da napravq poredniq post

Link to comment
Share on other sites

Ей Dreamer ме изпревари :(. Чакаш момента с 100 000 пост за да се похвалим и с още нещо. В последно време редовно се подобрява рекорда за най - много потребители едновременно в форума. Редовно има над 80 човека с тенденция да се увеличава бройката :wacko:.

Link to comment
Share on other sites

Ние имаме два пъти повече постове от TechBG, ама не са и на поливина толкова умни, колкото онези ;)

Или както винаги съм твърдял- важно е качеството, а не количеството!

Link to comment
Share on other sites

Мдам, има доста да се работи по въпроса за качеството, независимо, че има много добри правила, но когато стане въпрос за тяхното спазване, повечето потребители го удрят на мрънкане за "свободата на словото" и за комплексите на модераторите. :blink:

Link to comment
Share on other sites

поне 90% са си пьлни глупости и откровен спам :cry

90% не ама поне 50% си е спам!!!

 

то и ние в тази тема чист спам си правим - ама карай, щом я е открил админ, значи може да се обсъжда и това си е "позволен спам" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Temi kato "haresvate li tova ili onova" , "X vs Y" , may tryabva da se zakrivat - mnogo agresia se natrupva v tyah... :(

mi za men teq temi sa edni ot nai-interesnite v tqh horata izkazvat mnenieto si v polza na ne6to i mogat eventaualno da si go promenqt ako nqkoi im izvadi logi4ni dovodi e pone tva e moeto mnenie de !

Link to comment
Share on other sites

Еми честито за рекорда... то се знае, че сме най-добри, а общия брой на постовета характеризира и колко сме интелигентни :P :D

Link to comment
Share on other sites

a za6to mneniqta sa ot takava vajnsot za vas kakto kazah edi forum ima pove4e ot 2pati mneniq no ne sam kazal 4e e po-dobar a data nz koklo imat az govorq za drug

haahah koi go kazva.4ovek ti imash 50 psota samo za 3 4asa ;)

Link to comment
Share on other sites

ти най-добре знаеш защо както виждат хората във форума аз сам на вални мове 10дена да имам 1 пост може един ден да имам 50 поста зависи но ако бях истински "ценител" на постовете до сега щях да имам доста повече !

Link to comment
Share on other sites

а бе тоя форум е номер 1 ;)

 

е вярно е че в форума --> sportbg

 

има повече мнения ама то там няма никакъв контрол ! има хора с 6-7-8-12 хиляди мнения и такива с по 20-30 средно мнения.Там се псува,слагат подписи колко една цяла тема :) а бе никъв контрол.Но имат и много подфоруми и за това също имат много мнения

Link to comment
Share on other sites

ти най-добре знаеш защо както виждат хората във форума аз сам на вални мове 10дена да имам 1 пост може един ден да имам 50 поста зависи но ако бях истински "ценител" на постовете до сега щях да имам доста повече !

ся не та знам на валнили си не си ли(самнqвам се изобщо некои да знае нещо за твоите вални,но както и да е)просто констатирах 4е се караш много за флоодването пак в сущото време кво правиш ;)

Link to comment
Share on other sites

и аз говорех за тоя форум но да не правим реклама не го казах а з-ман добре днес имам малко повече поста а попринцип я ми кажи по колко поста имам на ден 2-3 макс 5-6

Link to comment
Share on other sites

ако тръгваме да правим сравнения..

в mediapool има 201400 мнения :evil

а човека с най-много мнения: 20448 :woot

ей тия хора нямат акъл :bgrin:

 

що се отнася до статистиката в warez-a.. :P Ако нямаше затворени теми, сега щяхме да сме и над 200 000 :D

Link to comment
Share on other sites

що се отнася до статистиката в warez-a..  :P  Ако нямаше затворени теми, сега щяхме да сме и над 200 000  :D

ммда освен това нашият форум си е само за нас ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...