Jump to content
BulForum.com

one night stand..


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

i az sym protiv seksa za edna nosht, osobeno s priqtel, sled tova sigurno bi bilo mnogo nelovko da poddyrjame starite si vzaimootnosheniq.Kolkoto do seksa s nepoznat-bih si go spestila s ogromno udovolstvie, pyrvoto koeto: bih izgubila sebeuvajenie i vtoro:vse ima risk da pipnesh neshto ;) .

Link to comment
Share on other sites

Nito sym protiv nito sym za sex-a s nepoznat i to za edna nosht, a kolkoto za sex-a s priqtel ne bih go napravila nikoga, zashtoto ne samo nqma da e syshtoto kakto e bilo predi, no dori moje i da se vloshi.Az predpochitam da si ostana priqtelka s nego otkolkoto liubovnica za edna nosht.Za vas myjete e normalno da smqtate, che sex-a za edna nosht e super zashtoto vie ste si nepukisti po rojdenie :P, a pyk ne vi i obvyrzva s nishto kvo po-dobro za vas ot tova :D

Link to comment
Share on other sites

a pyk ne vi i obvyrzva s nishto kvo po-dobro za vas ot tova :D

Zashto vinagi kato pravq sex s nqkoi trqbva da se obvurja???

Zashto vuprosa ne se pogledne kato izpolzvane za 1 nosht.

Link to comment
Share on other sites

ако ми се отдаде възможност да любя непозната, ще го направя, в името на науката! :woot

:D Твърдо заставам зад думите на Zerghathul :P

Link to comment
Share on other sites

kak taka sex s nepoznat,vie se 6te se zapoznaete predi da pravite sex i taka nama da e sex s nepoznat.as sam za sex za edna no6t makar4e ot 3 pati 2 be6e proval

kak taka se provali? dai po podrobno

Link to comment
Share on other sites

kak taka sex s nepoznat,vie se 6te se zapoznaete predi da pravite sex i taka nama da e sex s nepoznat.as sam za sex za edna no6t makar4e ot 3 pati 2 be6e proval

Абе може и да не се запознаем, само sex.

Пък ако ни хареса, може и да се запознаем!!! ;) :P :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Да избършем праха от тази тема,мисля,че дебатът,който се е позаформил преди повече е от година е добър,както и конкретния въпрос,който темата поставя.Моето мнение-->не знам--->има моменти,когато съм за,има и такива,когато съм твърдо против.Не намирам one night stand-а за аморален или нещо такова,но в никакъв случай не бих го приел за начин на живот.Може би компромисният вариант е най-добър-->понякога за забавление и разнообразие-да!в този смисъл явно съм ЗА.

Link to comment
Share on other sites

Бих казал НЕ но все пак не се знае някой път може да стане фал(ако съм ядосан от нещо или от някой) и да спя с някоя поне дано друго да не стане само :)

Link to comment
Share on other sites

За ина вечер да се боднем и след все едно нищо .... хмм шо па да не ... важното е ебан да има то тоя форум стана все за ибани да говорим ... гледам всички сме мнооуу на вътре в нещата (май бая са нъ ибали и луди и всякви). Ке са ебнем за ина вечер па после кото сабя покаже ... иначе за тва с приятелката ... ми и ако двамата го искат шо па да не щом има желание ... Йозо - луре аз кат спах с теб нищо на никой не каза и не беше на такоа мнение ... ся ко са праиш а ?

Link to comment
Share on other sites

За пореден път ще кажа мое наблюдение - за секс говорят най-много тези, които най-малко го практикуват...

Наблюденията са и върху самия себе си...

Link to comment
Share on other sites

А, защо неее!? :)

Като си на зор по-добре за 1 нощ, отколкото да си хванеш приятелка точно за тази си нужда. Без да има любов.

Link to comment
Share on other sites

ТВЪРДО ЗА!

Определено хората в наши дни трябва да мислят малко по-........модерно по отношение на една връзка. Няма нищо лошо в изневярата, ако е за една нощ. Това си е един вид разнообразие на връзката. Даже мисля, че това донякъде ще подобри и заздрави текущите и донякъде скучни взаимоотношения с даден човек. На 3 пъти ми се е случвало и съм 100% сигурен, че е така.

P.S. :

Е, не е задължително бившата да е във форума и да го прочете, де... :D

Link to comment
Share on other sites

Това е хубано, но стигая да има поне някакво привличане. В смисъл-ако алкохолът +обстоятелствата+податлив индивид насреща могат да се нарекат секс, а не мастурбация, значи съм против.

Иначе това си е един откраднат хубав миг. Какво му е лошото. Лошо ще стане, ако после осъзнаеш, че искаш нещо повече-тогава вече започват недоразуменията. Иначе с приятели...ай...това вече е сложен въпрос...

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудила кое е по-лошото: да се влюбиш или да се влюбят в тебе.

 

п.с. нека обясня. нищо конкретно. просто невинен коментар.

 

edit:

Абе, само на мен ли ми става криво, когато някой е готов да направи ужасно много за мен и държи още повече на мен и т. н., а на мен ми е все тая за него.... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудила кое е по-лошото: да се влябиш или да се влюбят в тебе.

 

При първия вариант на теб ти е гадно! :wacko: А при втория на другия! :devil

 

Аз имам фобия от това! :woot

Link to comment
Share on other sites

При първия вариант на теб ти е гадно!  :wacko: А при втория на другия!  :devil

 

Аз имам фобия от това!  :woot

от кое?от влюбването ли?щото,ако да-->колега,и аз съм така :love = :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Кажете поне дали си признавате след това?  B)

хах ти за мезе ме взе!признавам-ама някой друг път,само на края когато се разделям :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...