Jump to content
BulForum.com

one night stand..


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply
Против, не бих спал с непозната, колкото и привлекателна и секси да е.

там ти е грешката!

опитай-тогава ще си говорим,пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Може ли да поставя един въпрос?

А именно:

Колко от вас РЕАЛНО са правили секс за една нощ, че да могат да изкажат мнение, базирано на личен опит?

Че май пак го ударихме на празнословие, примерно аз да кажа, че е най-яко да чукам тасманийски дявол (въпреки, че не съм виждал такъв на живо)...

Link to comment
Share on other sites

Трябва ли да съм правил, за да съм против?

Очевидно според някои хора трябва. Аз лично не съм скачала от шестия етаж, ама със сигурност знам, че няма да ми хареса. Инстинкта ми за самосъхранение го казва. Един друг инстинкт пък ми казва, че секса за една нощ с непознат също не е за мен.

Link to comment
Share on other sites

Щом прочетох репликата на рънер, бях сигурен, че ако му отговоря ще получа отговора, който snejko даде. Понякога ми писва, масата от хора сте толкова предсказуеми, та чак банални :))

Познавам много хора, които без да са опитвали нещо са твърдяли, че не е за тях, убедени са и т.н. - в следващия момент, като опитат - точно обратното. За цигарите, тревата и какво ли още не - примери бол. Съдбата обича да се подиграва на хората и snejko би било страшен майтап (от гледна точка на черния хумор на живота), при някоя депресия да скочиш от шестия етаж :))

Link to comment
Share on other sites

Трябва ли да съм правил, за да съм против?

Не не трябва.

Просто някои хора си остават задръстени а други с течение на времето ако им се случи естествено ще им хареса и други приказки ще разправят тогава ;)

Не виждам нещо лошо да си имал повече жени през целия си живот(нямам предвид като самоцел разбира се)

Link to comment
Share on other sites

Щом прочетох репликата на рънер, бях сигурен, че ако му отговоря ще получа отговора, който snejko даде. Понякога ми писва, масата от хора сте толкова предсказуеми, та чак банални :))

Познавам много хора, които без да са опитвали нещо са твърдяли, че не е за тях, убедени са и т.н. - в следващия момент, като опитат - точно обратното. За цигарите, тревата и какво ли още не - примери бол. Съдбата обича да се подиграва на хората и snejko би било страшен майтап (от гледна точка на черния хумор на живота),  при някоя депресия да скочиш от шестия етаж :))

Знам, че отговора беше предсказуем, ама на подобен въпрос - подобен отговор. А за скачането съм правила опити, повярвай ми. И със сигурност знам, че не е за мен тая работа. И секс за една нощ съм се опитвала да правя, ама не се е получавало. По някое време ми става тъпо, задавам си въпроса "какво по дяволите правя тук с този???" и беж да ме няма. Така че Скорпи...като говоря не си чеша езика. А ти задавай малко по-непървични и непървосигнални въпроси, че да му е интересно на човек да отговаря.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно съм ЗА!!! Идеалната връзка за млад човек...боц и беж... Разбира се, женското съсловие(или поне по-голямата му част) няма да се съгласи с мен, но от мъжка гледна точка смятам че е идеално. Невинаги се получава, естествено, пък и си има някои негативни страни, но секса най-често е качествен и не води до емоционални ангажименти...СУПЕР!!!

Link to comment
Share on other sites

Не не трябва.

Просто някои хора си остават задръстени а други с течение на времето ако им се случи естествено ще им хареса и други приказки ще разправят тогава  ;)

Не виждам нещо лошо да си имал повече жени през целия си живот(нямам предвид като самоцел разбира се)

И от кое се подразбира, че ще им хареса? И как ще имаш повече жени, ако не ти е самоцел? Примерно аз предпочитам сериозна връзка, а от такива за по една нощ не виждам смисъл. Има хора, които ебат и бягат, това за мен е самоцел и секса за една нощ според мен е точно такова.

Link to comment
Share on other sites

И от кое се подразбира, че ще им хареса? И как ще имаш повече жени, ако не ти е самоцел? Примерно аз предпочитам сериозна връзка, а от такива за по една нощ не виждам смисъл. Има хора, които ебат и бягат, това за мен е самоцел и секса за една нощ според мен е точно такова.

мога ли да се включа с едно примерче?

виждаш адската мадама ,на която не можеш да устоиш,виждаш че и тя е така,след 3 часа да кажем ,вече сте в леглото и правиш най-невероятния секс,който някога си правил!!!

да, обаче и двамата сте ангажирани и до там приключва всичко!

или по-добрия вариант -от време на време пак се виждате и пак ти се случва !

аз лично нищо лошо не виждам тук :unsure: :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Правил съм го само веднъж и тогава си нямах още гадже.Ама сега някак не мога да го направя ей така, щот вече си имам.Бих го направил, но още чакам такъв момент.Ще има да си чакам...... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

мога ли да се включа с едно примерче?

виждаш адската мадама ,на която не можеш да устоиш,виждаш че и тя е така,след 3 часа да кажем ,вече сте в леглото и правиш най-невероятния секс,който някога си правил!!!

да, обаче и двамата сте ангажирани и до там приключва всичко!

или по-добрия вариант -от време на време пак се виждате и пак ти се случва !

аз лично нищо лошо не виждам тук :unsure:  :bgrin:  :D

Ако нямам приятелка, може би, но повече клони към не, но иначе никога няма да го направя. А пък и ти накрая казваш, че това е с тенденция да продължи...

Айде сега ме обявете за задръстен...хахахахахахаха...

Link to comment
Share on other sites

Ако нямам приятелка, може би, но повече клони към не,  но иначе никога няма да го направя. А пък и ти накрая казваш, че това е с тенденция да продължи...

Айде сега ме обявете за задръстен...хахахахахахаха...

казах ,че това е по-добрия вариант,щото нищо не е сигурно на тоя свят -може и да продължи може и да не :wacko:

Link to comment
Share on other sites

И аз бях за преди да си хвана по-сериозна връзка(не че е нмого сериозна де ама все пак е по-сериозна от другите :P ), дори и съм правил(2), но сега като се замисля едва ли бих го потретил.

Link to comment
Share on other sites

Пробвал съм. И въпреки, че бях убеден, че въпреки всичко бих могъл - не можах. Но това не ме кара да мисля, че никога повече не бих пробвал. Е ся и да имам гадже, ако както спомена farrell отнякъде изскочи идеалния секс, да не мислите, че ще го подмина? Поне ще пробвам.

"никога не казвай никога", това според мен всеки трябва да го следва, щото никой не знае к'во ще стане утре..

Link to comment
Share on other sites

Скорпи, я ми обясни как точно разбираш кой секс е ще бъде идеален преди да си го направил? Щото ако съдиш по външния вид...лошо. Аз така много яко съм се минавала. Бях убедена, че с човека ще е страхотно, а той милия едвааам креташе. Имало е и обратния вариант разбира се и затова съм напълно убедена, че немога да предрека с кой ще имам "идеален" и с кой не чак толкова "идеален" секс.

Link to comment
Share on other sites

Како Снеж, когато видейки една мадама се одървям, а интуицията ми активира производителя на хормони - ясно ми е, че в тази мадама има нещо, което ме възпламенява. Вярвам на недефинираните си сетива * и да си призная, когато съм правел секс със мадама, която ме възпламенява - били са страхотни изпълнения.

______________________

* Недефинирани сетива - тези 'сетива', които не са научно изследвания, не спадат към списъка с 5-те сетива. Например усет, интуиция и многото други начини за възприемане на света, за които често не си даваме сметка, а с тях възприемаме много повече, отколкото осъзнаяваме и много повече, от другите пет. (б.а.)

Link to comment
Share on other sites

Явно си по-късметлия от мен. И мен така са ме "одървяли" мъже, ама после се е оказвало голям провал. Или изискванията ми са високи или съм баси каръка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...