Jump to content
BulForum.com

За дългите връзки...


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Кокошката!

Кокошка от всякъде може да долети...но яйцето...не може.

(както казваше моят любим Тошко Колев в "Господин за един ден") :)

 

Но, не се притеснявай, разбрах какво имаш предвид.

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам да ти отговоря:

Любов е когато ти се свива стомаха когато си мислиш за нея...

 

Любов е когато стоиш от 0:00 до 3:40 часа да я чакаш, а тя да е заключена, но ти да не си тръгваш а да и пишеш стихове на вратата

 

Любов е когато си сам, а не се чувстваш сам

 

Любов е когато искаш да и кажеш толкова много, но езика е прекалено беден за да го изрази

 

Любов е когато ти се замайва главата, когато я целуваш

 

Любов е когато не смееш да дишаш, защото те е страх да не я събудиш докато гледаш, колко е прекрасна като спи.

 

И накрая Любов е онова чувство, което никой не би се наел да описва, защото само ще му проличи липсата на дар слово.

 

Мога само да те посъветвам - не питай а опитай... :)


  • Какво е любов?
     
    Щастлива надежда
    или бисер в черупка на мида?
     
    Какво е любов?
     
    Мелодия нежна
    или бягаща в тъмната нощ самодива?
     
    Какво е любов?
     
    Усмихнати мисли
    или изгарящи в пламъци страсти?
     
    Какво е любов?
     
    Сълзите чисти,
    пролени във мигове кратки?
     
    Какво е любов?
     
    Всеки я търси. Къде са нейните дири?
    Дайте й друго име и всеки сам ще я види.

Link to comment
Share on other sites

сМАРТбомбер : хубаво го каза не тва за лаината , а предишното

 

едит : то и другото стих4е е готино ама :wir

Link to comment
Share on other sites

li4no spored men purviq opit na smartbombera da opi6e lubovta be nai dobur . s moeto mnenie za dulgata vruzka e 4e si ima i polojitelni i otricatelni strani.

:inqn no spored men dobrite sa pove4e. seki si ima svoq gledna to4ka.

Link to comment
Share on other sites

Ах ах какво да кажа... "dinko" ... свалям ти шапка... Наистина нещо такова може само да ме радва... и да ме кара да се усмихвам макар не кой знае позитивната ми личност...

"groover" - Любовта не пита на колко си... Дано да е искрена иначе всичко ще отиде по-дяволите... Успех човече радвам се че си намерил човек на който да се довериш....

"velvet_underground" - Напълно си прав... това при вашата връзка с приятелката ти е нещо наистина ценно... В една връзка трябва да има свобода... за да може да е по-спокойно...Ала да не забравяме че и прекалената свободия не води до добри резултати... Но това което имате е ценно... (Кой ли ти го казва:) )...

"Zerghathul" -- Адски си прав... Една връзка не е Pc-game даже никак... Нещо подобно не омрзъзва...

"litte" - Ами нямам какво да кажа... при такива неща си глътвам граматиката както и при това на "dinko"... просто ще Ви пожелая се така и за напред... И радвам се че чувствата Ви се задълбочават...

"X-4eto" - тези хора, по-точно сегашната младеж, може и да не разберат какво е това любов... извинете ме но дечурлига на по 14-15 които опотребяват трева,алкохол,цигари... ми такова нещо скоро няма да може да чуства... амин

Ако съм пропуснал някого да прощава:)

Та да пиша малко и по темата:) ДА, за дългите връзки съм... Естествено... аз лично не мога да бъда малко с жена... В една връзка се иска познаване а то не става ей така за ден два... или да се изчукаш с някое девойче и да я пратиш по дяволите...

Аз лично съм Пазарджишка Рожба... Но срещнах човека, който преобърна света ми именно в Пловдив... И... бла не ме карайте да се разплаквам :cry Разтоянието от тук до Плд не е много ей го каде е... има няма 40 км... Но какво да Ви кажа... те BlackMore's Night са го казали във Wish You Were Here... "Every second is like a minute.... Every minute is like a day, when you are far away" ...тъйче Вие си вадете изводи...

Обичайте се...!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ot mn vreme ve4e imam vruzka.. znam 91 sum,ama tva ne pre4e..daje v na4aloto ne obi4ah priqtelq si,no sega osuznavam,4e go obojavam ot glavata do petite..Daje ve4e ne me drazni tova kak toi si pravi kosata,nito tova 4e ne nosi sportni pantaloni..Prosto ne bih kazala,4e e navik..Tova mom4e si zaslujava,6tom e idval do nas(ba6ta mi e bil v nas) da mi tursi izvinenie za tova,4e pak me e qdosal i mislq ,4e tova e dosta hrabro i pokazva vzaimna lubov i strah da ne se zagubim.. :love

Link to comment
Share on other sites

mom4e si zaslujava,6tom e idval do nas(ba6ta mi e bil v nas) da mi tursi izvinenie za tova,4e pak me e qdosal i mislq ,4e tova e dosta hrabro i pokazva vzaimna lubov i strah da ne se zagubim.. :love

Лол, такава саможертва...как ли го е направил, сигурно е много смел и храбър, че да се реши на това...

Link to comment
Share on other sites

podigravaite se,podigravaite se,ama ba6ta mi e prebival mom4eta za mene..mn e jestok..Misli,4e vsi4ki mom4eta sa otrepki,koito mislqt samo s... si..Nikoga ne go sre6taite! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ама ти, кво, посочваш му момчета и казваш "дръж" ли? И той има скача като питбул и ги разкъсва... Представям си, каква гледка е някой 40 годишен да бие 13-15 годишно дете...

Link to comment
Share on other sites

podigravaite se,podigravaite se,ama ba6ta mi e prebival mom4eta za mene..mn e jestok..Misli,4e vsi4ki mom4eta sa otrepki,koito mislqt samo s... si..Nikoga ne go sre6taite! :lol:

 

Бащата ти пък да не се е родил на 26 години примерно??И той е бил момченце което се води от скеса защото ако не беше така теб нямаше да те има!!Пък ако него го пребиваха така както той бие сега нямаше да му е много весело нали??Кога ли ще попадне на някой по мускулест да му смачка главата незнам!!Това бих казах че е ГРУБА СЕЛСКА ПРОЯВА от негова страна!!Ако имаше малко акъл щеше да използва думите а не да се бие хората за щяло и нещяло!!Съжелявам за лошите думи но мразя грубияни които единствено позлват сила а не главата си :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Burka6 godinite pribavi ot dvete strani po pet i posle pak 6te si govorim.. Prestanete da se zaqjdate,6toto ne e mn priqtno..Imaite milost..Kakto kazvam az..vednaj se jivee,vednaj se gre6i..

Link to comment
Share on other sites

Kogato i na tebe ti iznasilqt sestra ti mi se obadi.. :allien

 

Това че един е боклук незначи че всички са такива и още по малко му дава право да раздава правосъдие!!!Всички били такива тва е тъпо!!Всички сме различни това че е станало нещо ужасно незначи че някое добро момче трябва да влезне в болница щото някой си там е решил че той е утрепка :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Когато бяхме малки имаше един подобен случай в нашата махала с един чичка... После с обединени сили яде бой...накрая се обадихме и в полицията и тогава яде още по-голям... оттогава мисля че не е посягал...

Link to comment
Share on other sites

Брей тук станало забавно... Смъртнице, искаш ли и ние да организираме една хайка и да набием баща ти? :pirate Има вече поддръжници на идеята май...

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам хората с дълги връзки дали все още са влюбени в приятелките си/жените си ,респектвино приятелите си/мъжете си.Влюбени ли сте както бяхте влюбени през първата седмица от връзката ви и не е ли тази любов вече превърнала се в навик?

Влюбен съм повече, отколкото в началото.

Не съм чел другите мнения по темата и не ме вълнуват, но при мен е така.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...