Jump to content
BulForum.com

За дългите връзки...


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

И на мене ми смучат дългите връзки, но все пак зависи от човека. Някои ги харесват. Аз не обичам тази заангажираност, която неизбежно се появява...

Link to comment
Share on other sites

предполагам ще обясниш какво не ти е харесало в това, че е била тя "дълга"?

ами на кратко-нямам против,при условие,че не съм като на каиш,мога да си покръшквам чат-пат и много много да не ми се държи сметка за всичко,и да го няма глупавото привързване и като дойде време да си кажете чао,да се чудиш как точно да го направиш,а пък и дългата връзка става 40% навик,което е доста изгубено време :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ами на кратко-нямам против,при условие,че не съм като на каиш,мога да си покръшквам чат-пат и много много да не ми се държи сметка за всичко,и да го няма глупавото привързване и като дойде време да си кажете чао,да се чудиш как точно да го направиш,а пък и дългата връзка става 40% навик,което е доста изгубено време :wacko:

хмм.. а сигурна ли си, че не бъркаш "секса" с "връзката" :)

Link to comment
Share on other sites

Ами просто, Коце, не всички си представят идеалната връзка като много цун-гуни, библейска вярност, един клас деца и пълна семейна идилия.

Някои, като мене например, искат доста по-различни неща от човека до себе си, а за тази цел трябва да сме по-скоро приятели, отколкото влюбени...

Link to comment
Share on other sites

Ами просто, Коце, не всички си представят идеалната връзка като много цун-гуни, библейска вярност, един клас деца и пълна семейна идилия.

Някои, като мене например, искат доста по-различни неща от човека до себе си, а за тази цел трябва да сме по-скоро приятели, отколкото влюбени...

не бе, ОК, нямам против кой какви представи си има за собствените връзки и какви очаквания има от партньора си, но в горепосочената връзка ми се стори, че като прибавим/махнем нещата които искаме/неискаме и май остана само сека. Та в този ред на мисли ако с един човек се виждаш само за секс, то това не е никаква връзка (според мене) ами си е живо е**не.

 

Та така...

 

Инак нищо лошо към никого - само питам!

 

вервай ми-напълно съм сигурна в нещата които бъркам-небъркам :bgrin:

 

Или само така си мислиш? :) Както и да е... няма значение! :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Всичко тече, всичко се променя! Това е нормално! ;)

Предполагам, че става като с наркотиците: в началото е супер, а после просто не можеш да спреш, искаш още и още.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз винаги съм била За. Но до сега нямах този късмет и тепърва сега минавам по този път, който хич не е лесен и понякога е все едно да вървиш na тъмно. Ама продължавам напред към втората годинка :love

Link to comment
Share on other sites

Нито една дълга връзка. Труден характер съм - признавам си. Много чепаци имам, които не са хапка за всяка уста. До сега най-дългата ми връзка е 7 месеца... Имал съм точно 3... може би дори 4 по-сериозно връзки, имам предвид нещо повече от цуни-гуни, "ай на кафе", "к'во стаа - биа", "чао"... Иначе с тези стават малко повече...

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че става като с наркотиците: в началото е супер, а после просто не можеш да спреш, искаш още и още.... :wacko:

Неуместно сравнение,не е така.В началото е супер наистина,но другата част ти куца.

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега всички който са писали в темата нека да дадат дефиниция на "ВРЪЗКА".

 

Струва ми се, че всички говорят на различни езици!

 

Това би трябвало да е добро продължение на темата.

Link to comment
Share on other sites

Дефиниция на връзка. Все едно да дадеш дефиниция за любовта. За всеки е различно, нали всички сме различни :D. За някои връзката се състои само в правенето на секс. За други връзка е само духовното общуване. За трети е и двете. За мен е съчетание от страхотен секс, весело изкарване, взаимна подкрепа, малко щурост :P. А за дългите връзки, в тях няма нищо лошо. Просто не всеки, когато му дойде времето за такава. В началото винаги е бурната любов. След това мисля идва опознаването на характерите. А после, ако сте успяли да се слеете в едно цяло, да мислите за едни и същи неща и т.н., значи сте намерили своята половинка ;). Това е, което мисля аз :)

Link to comment
Share on other sites

Дефиниция на връзка. Все едно да дадеш дефиниция за любовта. За всеки е различно, нали всички сме различни...

Именно, защото за всеки означава различно, не е лошо всеки да определи своята за да е по-разбираемо. Защото ако ти говориш според своята, а аз те тълкувам според моята... нали!?!

 

Макар и да не съм напълно съгласен, че значението на думата "връзка" е чак пък толкоз разводнено и различно, че да няма обща дефиниция, но това е друга бира!

Link to comment
Share on other sites

Хммм доста е относително :huh: :unsure: поне при мен е така, че с всеки изминал ден обичам все по-силно човека, с когото съм сега. Тръпката, че ще се видим, че ще прекараме известно време заедно е неописуема :wub: :wub: :wub: :))))) а дойде ли моментът, в който една връзка се превърне в навик то тя е безсмислена и тежи и на 2-те страни :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...