Jump to content
BulForum.com

За дългите връзки...


Recommended Posts

Ve4e 11 godini napravih s moeto momi4e :wub: 9 kato gadjeta i 2 kato semeistvo.Tq e nerazdelna 4ast ot moqta sadba.Savsem normalno e da izjiveem i dobri i lo6i momenti,no to4no tova zazdravqva vrazkata.Kogato prieme6 nedostatacite na daden 4ovek i ne se drazni6 ve4e ot tqh,moje bi tova e lubovta :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

vsi4ki vie s dalgite vrazki----UVAJAVAM VI ei !!!!ne 4e imam mnogo opit ama 6te vi kaja 4e az ne sam ot tiq deto mogat da izdarjat mnogo s edin(dori i za momenta po-specialen)4ovek mnogo vreme.Moje bi za6toto ne sam bil vluben do sq(i kakto izglejda nqma da bada skoro), a vyv vsi4ko koeto ne sam izpital na garba si sam sklonen da se samnqvam.!!!kakto i da e sigurno sa6testvuva no NE e ve4na(za lubovta stava vapros)

Link to comment
Share on other sites

Аз като човек-мислител/влизат ми бръмбари в главата и мога с часове да седя и да размишлявам/ пак ще избълвам няколко мои мисли.Та въпросната любов е нещо много прекрасно,страхотно и прочие.Имах един период,в който с приателката ми бяхме разделени за 6 месеца,като изключим 20 дни по Коледа/скитах из чужбината/.И в тези месеци за пореден път разбрах,че та се е превърнала в част от мен.Защото е друго когато имаш човек до себе си,с когото можеш да говориш за абсолютно всичко,да споделяш,да решавате проблемите си заедно,не знам,чувството е невероятно.А караници винаги има и както някой каза те скрепяват връзката/понякога чупят дървени предмети като китари:)/.Та за това в скобите-тогава въпросната китара полетя към земята,защото се разсърдих на самият себе си,макар че и тя/любовта/ ми се сърдеше/темерут съм си понякога/.От тази любов вече ми е мъчно като се караме бе.На всеки пожелавам такова щастие :love

Link to comment
Share on other sites

...Ние пък на 1 юни имахме годишнина - 2 години брак...познавахме се от 1 1/2 година преди това...Рано е за равносметки наистина, но знам как всеки ден след работа наистина нямам търпение да я видя... и каквито и проблеми да съм имал изчезват още като ми отвори вратата...Все още можем да си говорим с часове или пък обратното да си слушаме музика и да си мълчим - все е много хубаво...Така че не вярвам, че дългите връзки са обречени да се превърнат в рутина и автоматични любезности...А още повече че любовта е "colder than death" ;)....Такова нещо като любовта...Абе всичко си зависи от вас..винаги може да се скапе нещо хубаво, но това не означава непременно, че така е било писано, защото не се искат чак толкова много усилия за да не престава да е като първия ден...

Link to comment
Share on other sites

Не ми пука дали сте яки семейни пичнове,аз не съм нито яка,нито семейна.Но всеки е сам в нещастието си.Бъдете щастливи!Обичам ви,колкото обичам Дъпеш,че и повече.

Link to comment
Share on other sites

... аре тогава поздрав с Depeche - " In Your Room "!!....и за семейните и за несемейните :music

Link to comment
Share on other sites

айде да си спретнем една warez среща и да се обичаме на воля!:))) бъзик, бе! изчерпахме темичката и се почнаха лиготиите. айде и аз да вкарам хубави пожелания. и за учениците почна ваканцията. айде приятно прекарване и дано да намерите (и спечелите) любоФФта!!!!

Link to comment
Share on other sites

Преди десетина дни(по точно на 8) празнувахме 5г. :love 

А конкретно по въпроса ДА чуствата ни не са се променили даже напротив стават все по силни.

И по второто питане на HEKTIK "дали се чувстваш фри сега,дали можеш да излезеш и да прекараш една готина вечер без да ти съвестно за твоята приятелка,без тя да ти се обажда през 5 минути по мобилния тел. и да те пита къде си и с кой си,без утре да ти се муси,че не си я взел,примерно"

Нямаме никакви проблеми в това отношение просто тя/аз казва тази вечер,днеска,утре или....  ще излизам с приятел или прятели и всичко е ОК

Това е но има няколко важни неща, които трябва да се знаят:

Никакви лъжи

Всеки проблем/конфликт който възникне трябва да бъде обсъден и решен на момента, всяко отлагане на дори и нищожни на пръв поглед такива не е желателно(и малкото камъче обръща.......)

Абе на кратко "Дръж се така като искаш да се държат с теб" и "Ако дадеш ще получеш" :)

 

PS:Успех на всички и се  :love

:wub: :love Факт!!! Времето наистина променя хората и взаимоотношенията им и ако огъня от 1-я месец затихва, то на негово място идват много други емоции, които така те изпълват, че е излишно да говориш!!! Много разговори и ето, че проблемите се решават!!! Само не трябва да се забравя , че , за да се поддържа една връзка стабилна е нужно и разнообразие, т.е. освен вярност, свобода и разговори е необходимо и въображение и тогава блазя ни :))!!!! цунки

Link to comment
Share on other sites

Vse si mislia che toi ogynia ako zatihne na pyrvia mesec ne e iasno dali shte ima kakvo da go zamesti. Za men ne e mnogo zatihnal za 2te godini i kusur i si mislia che ako takova neshto e vyzmojno da se pogledne ot dobrata mu strana triabva da e minalo naistina seriozno vreme - 10tina pone...znam li...

Link to comment
Share on other sites

neznam az kakvo gasne i kakvo ne gasne :)

 

predi vreme pitah edin priqtel deto s negovata kaka napraviha 2-3 godini gajdelyk dali vse oshte e vluben v neq i toi prosti4ko mi kaza - "NE, veche q obicham!" - evala bate :)

Link to comment
Share on other sites

Ами почти накрая на темата да се включа и аз с 11 годишната ми възка с моят приятел. Не са малко нали. От тези 11 г. почти половината живеем заедно. Мога да кажа, че на 9, 10 и 11 -тата година вече нищо не като 1,2 и 3 тата г.

И двамата много се променихме дали в положителна или отрицателна посока незнам, всеки от нас може би ще каже различно. Никой от двамата не е същия, може би пораснахме ;) заедно.Но едно мога да кажа със сигурност, че все още се обичаме по един много по искрен и дълбок начин(поне за себе си мога да го кажа) от колкото в началото. В началото беше така да се каже еуфорично, а с всяка изминала година обичта може би става все по силна и силна и дано това продължава да е така. Някои могат да кажат, че обичта ни се е превърнала в навик, да може и така да е, но ако е така аз пък бих казала, че обичам "добрите навици". Въобще малко е трудничко да опишеш 11 годишна връзка в един пост, но на всеки (който желае разбира се ) пожелавам такава.

Що се отнася до въпроса от заглавието на темата "къде е любовта" ще кажа

"Love is all around me....." имаше и такава песен ...не си спомням на кой беше.

Извинете ме ако не съм го изписала правилно, взех да го забравям този език...

Link to comment
Share on other sites

Abe pesenta e na Wet Wet Wet i e OK ama ti nedei taka shtoto ima i edna na Chuval Chuval - Tvyrde sym krasiv...

 

Kokali ot shnoshnata vecheria se tyrkaliat praveiki petna,

Bavno az se galia po korema i se pitam de e, de e liubovta?

 

Kysno e no niama ia lunata, pusha si samoten pod dyjda

Reja si noktite na krakata i se pitam de e, de e liubovta?

 

Shte vzema da se grymna sys patrovi za gligan

Tvyrde sym krasiv za da jiveia sam...

Link to comment
Share on other sites

Само дето това парче няма нищо общо с "Чувал-чувал", ами е на Кольо Гилъна и компания ("Контрол"). Егати, откъде пък ти хрумна Чувал-чувал? Даже не съм чувал да имат издаден албум, само изяви на живо отпреди 10-ина години.

Link to comment
Share on other sites

Imat izdaden album koito syshto se kazva Chuval Chuval. Grupata e systavena ot vsichki bez Kolio ot Kontrol. Kogato reshiha za pyrvi pyt da sviriat bez nego toi im napravi problem i te smeniha imeto. Posle se razbraha i otnovo vyrnaha imeto na Kontrol makar i bez Kolio. Imeto Chuval Chuval ostana s tozi edin ednoimenen album...

Link to comment
Share on other sites

Abe pesenta e na Wet Wet Wet i e OK ama ti nedei taka shtoto ima i edna na Chuval Chuval - Tvyrde sym krasiv...

 

Kokali ot shnoshnata vecheria se tyrkaliat praveiki petna,

Bavno az se galia po korema i se pitam de e, de e liubovta?

 

Kysno e no niama ia lunata, pusha si samoten pod dyjda

Reja si noktite na krakata i se pitam de e, de e liubovta?

 

Shte vzema da se grymna sys patrovi za gligan

Tvyrde sym krasiv za da jiveia sam...

Ураааа за "твърде красивите". Дано я намерят любовта след като "си нагалят коремите" и "си изрежат ноктите на краката"....

Link to comment
Share on other sites

Ще си позволя да ви разкажа една легенда. Значи преди мнооого години , се залюбили Хермес и Афродита. И като се залюбили, па взели, че си полегнали и в резултат се родило едно същество, на име Хермафродит ( смесено от двете имена). То било умно, силно, съвършено, била наследило мъдростта на Хермес и красотата на Афродита, въобще ... Както би казало бъдещето на нацията, било "мнооооо яко" . И като капак било двуполово, и си било самодостатъчно , даже и за да се размножава, нещо, което дори и боговете нямали. Та това същество, като се позаслепило от всеобщата възхита и от своите иначе безспорни качества, взело много да се гордее, да се хвали, че е богоравно и прочее. Тогава на Зевс му заврял каскетът от тия нагли приказки, и той го разделил. И понеже решил, че това е малко наказание, той пръснал потомците му по цялата Земя и ги разбъркал, като ги обрекъл до края на живота си да търсят втората си половинка и да страдат от това, че не я намират.

Щастлив е този, който е успял да я намери.

Аз успях.

Желая този успех на всеки, който го пожелае и заслужи!!!

Мисля, че с това отговарям на въпроса на нашият приятел (или приятелка)

HEKTIK :)

Весело лято на всички!

 

Ха със здраве!!!

 

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HEKTIK

 

- ASL PLS :))))

- Snimka da mi poostnesh ..... :))))

 

- Ako si Tumnokosa , c tumni ochi, tumna kosa, pod 1.74, i pod 60 kila

- hmmm - shte izlezne dulga vruzka .... :woot :) :P

 

 

 

A za dulgite vruzki ...

 

Damn ... dosega nito edna ... Damn ... daite idea - kak da se zadurjut

za poveche momche i momiche .....

Link to comment
Share on other sites

HEKTIK

 

- ASL PLS )))

- Snimka da mi poostnesh ..... )))

 

- Ako si Tumnokosa , c tumni ochi, tumna kosa, pod 1.74, i pod 60 kila

- hmmm - shte izlezne dulga vruzka ....   

 

 

 

A za dulgite vruzki ...

 

 

Хаахахахахаххахахахахахха.HEKTIK няма оттървия от свалячи а?:P

 

За дългите връзки-сега аз обичам жена си повече,отколкото в началото на самата връзка.Тогава не се бяхме опознали..Всичко беше на майтап.Но сега единия не може без другия.

Link to comment
Share on other sites

Непрекъсването на дългата връзка е осмисляне на времето, което прекарваме с човека до нас. На 20 също си струва да търсиш някой с който да не късаш и да те боли. Просто факта че си с някой в 80% от случаите показва че го обичаш и искаш да си с него, още повече че не ви свързват деца, брак и тн... а просто любов... :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...