Jump to content
BulForum.com

За дългите връзки...


Recommended Posts

Искам да попитам хората с дълги връзки дали все още са влюбени в приятелките си/жените си ,респектвино приятелите си/мъжете си.Влюбени ли сте както бяхте влюбени през първата седмица от връзката ви и не е ли тази любов вече превърнала се в навик?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

По добре не питай,Nookie!Мисля,че хора на по 20 години като мен не трябва да си "губят времето" с дълги връзки.Не ме разбирай погрешно,това не значи,че се занимавам с мъжете за по една вечер или нещо от сорта,просто съм имала дълга връзка и ти казвам,че за мен не му е сега временто.Може би след 4-5 години,но знае ли човек...Това са неща,които не можем да предвидим...Любовта идва без да пита,нали знаеш :D

Link to comment
Share on other sites

Hektik аз съм пресен двайсетак.. и за тия години само 1 път имах приятелка за повечеко време,около година изкарахме и това само ме разубеди от дългите връзки.Поне не на тия годинки,шоту просто на тая възраст малко хора знаят кво искат :(

 

Едит: ха-ха-ха любов ;) смешну :love

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с двугодишна връзка/това брои ли се?/ и все още съм влюбен.Интересното е че през първата,даже първите седмици не ставаше въпрос за никаква любов.Та по принцип съм за дългите връзки.Иначе и уан найт стенд-а не е лошо нещо,даже е полезно

Link to comment
Share on other sites

Брои се,как да не се брои,Велветчо.

Ами страхотно е,че има момчета като тебе!

Regards!

A ще кажеш ли честно дали се чувстваш фри сега,дали можеш да излезеш и да прекараш една готина вечер без да ти съвестно за твоята приятелка,без тя да ти се обажда през 5 минути по мобилния тел. и да те пита къде си и с кой си,без утре да ти се муси,че не си я взел,примерно.Бъди откорвен!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм "за" дългите връзки! Само ако прекараш достатъчно дълго време с един човек можеш да го опознаеш истински. И най-вече взаимно да си спечелите уважението. Защото за мен една връзка, в която единият гледа на другия като на бижу, с което да се показва пред приятелите си, не е никаква връзка. Уважение, доверие, разбиране -това са все неща, които трудно могат да съществуват в "кратките" връзки, а това ги прави непълноценни. Според мен де.

Link to comment
Share on other sites

A we ne znam ama na men naistina momi4etata burzo mi omruzvat to4no kato pc-igra mnogo dobur primer daje pc igrite po bavno mi umrazvat 4estno kazano malko sa momi4etata s koito sum bil nad 1 mesec priblizitelnata i normalna stoinost na moite skromni 15 godini e 2 sedmici s momi4e smqtam 4e e dobre :P

Link to comment
Share on other sites

HEKTIK,чувствам се свободен.Съвсем спокойно си прекарвам весело вечер дори и тя да не е там и въобще не ми е съвестно,че не съм и казал да дойде.А и тя никога не ми звъни да ме пита с кой съм и къде съм:))Според мен е нормално двама души да си дават свобода,иначе е малко пресилено.Просто за мен е тъпо,когато двама души са постоянно заедно,всеки си има лично пространство и всичко е ок

Link to comment
Share on other sites

Какво значи "да си омръзнат"? Това не е някоя компютърна игра да ти омръзне, това е човек!

kато се прави едно и също нещо.. всеки ден.. може да не е компютърна игра, но омръзва.

Link to comment
Share on other sites

HEKTIK,чувствам се свободен.Съвсем спокойно си прекарвам весело вечер дори и тя да не е там и въобще не ми е съвестно,че не съм и казал да дойде.А и тя никога не ми звъни да ме пита с кой съм и къде съм:))Според мен е нормално двама души да си дават свобода,иначе е малко пресилено.Просто за мен е тъпо,когато двама души са постоянно заедно,всеки си има лично пространство и всичко е ок

Вие сте постигнали перфектното съвършеноство,ако мога да се изразя така.Браво на такива хора.Дерзайте!Това означава,че приятелката ти не е ревнива...или ти не предсваляваш голям интерес за жените и тя го знае :devil Майтап,бе,Велветчо,сигурна съм,че си хубав!

Link to comment
Share on other sites

хора, аз съм младеж на 16 години. до преди около 3 месеца твърдях, че за любов преди 25-6 годишна възраст не може и да става въпрос. но както може да се предположи сега тошката (groover) е толкова жвстоко влюбен и то не е някаква временна заблуда, а нещо мнооого сериозно! така че както каза HEKTIK любовта не пита. любов има винаги, на всяка възраст, важното е да си готов да я посрещнеш и спечелиш. а дано и аз успея:)))

Link to comment
Share on other sites

Искрено ти пожелавам успех, млади ми колега groover! Единственото по-хубаво усещане от това да си влюбен, е да знаеш, че любовта ти е споделена!

 

п.с. Абе ти защо забрави за прогнозите? :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм ЗА дългите връзки но при мен такива е нямало винаги за по 1 седмица (даже по-точно 6 дена винаги на 6тия ден ми теглят майните). Не знам на какво се дължи това бързо им омръзвам ли , тъп ли съм :confused ? В мое оправдание мога да кажа че никога когато ходя с дадено момиче не съм помислял или поглеждал друго с някакво желание. Друго което ми е идвало на главата и са ми казвали (сигурно за да ме успокоят) е че не съм намерил подходящата но едва ли ..... :cry

Link to comment
Share on other sites

ami spored men : parvona4alnata lubov ne e istinska.ako oshte v na4aloto se 4yvstvash vluben v niakoi jena : prosto e vremenno.Ako niamate obshti temi,interesi i ne si otdeliate dosty4no vreme edin za dryg : moje da vi zadarji samo dobria sex,kogato si omraznete v sexa,vapros na vreme e da se razdelite.Za men istinskata lubov idva sled vreme prekarano zaedno : kogato razberesh kakav e naistina 4oveka do tebe,kogato go opoznaesh i zaobi4ash to4no za tova koeto e ,a ne za tova koeto ti se iska da e (v na4aloto vinagi e vtoroto ).togava ve4e zapo4vash da 4yvstvash neshto po-taka - istinska lubov. Zapo4vash da ne mojesh bez neia,da 4yvstvash vseki mig kogato tia ti lipsva ,a ako e sashtoto i pri neia (pojelavam ti da e taka) ,4yvstvoto e nezemno.Moje da se karate,da skasvate neznaino kolko pati ,no sdobriavaneto shte e strahotno ako go ima tva deto ti go izpisah :)))

Link to comment
Share on other sites

С жена ми сме заедно вече 9 години, а от 3 години сме женени

и мога да кажа смело, че я обичам както когато бяхме на 18.

Естествено с времето някои неща се променят и се появяват различни

проблеми,но винаги се опитваме да ги решаваме заедно.

Link to comment
Share on other sites

Hich ne sym chel temata. Samo otgovariam na zaglavnia vapros. Da, vse oshte sym bezumno vliuben v Iana i ne vijdam prichina da se promenia statukvoto. Znam che 2 godini i polovina syvsem ne e dylgo vreme no mai taka go broite za tova i pisha. Vremeto niama obshto s liubovta. Are jivo zdravo.

Link to comment
Share on other sites

Хех,не бъди краен в изявленията си,ГеоргиК,защото е индивидуално.За теб може да няма,а за мен да има. B)

Link to comment
Share on other sites

Преди десетина дни(по точно на 8) празнувахме 5г. :love

А конкретно по въпроса ДА чуствата ни не са се променили даже напротив стават все по силни.

И по второто питане на HEKTIK "дали се чувстваш фри сега,дали можеш да излезеш и да прекараш една готина вечер без да ти съвестно за твоята приятелка,без тя да ти се обажда през 5 минути по мобилния тел. и да те пита къде си и с кой си,без утре да ти се муси,че не си я взел,примерно"

Нямаме никакви проблеми в това отношение просто тя/аз казва тази вечер,днеска,утре или.... ще излизам с приятел или прятели и всичко е ОК

Това е но има няколко важни неща, които трябва да се знаят:

Никакви лъжи

Всеки проблем/конфликт който възникне трябва да бъде обсъден и решен на момента, всяко отлагане на дори и нищожни на пръв поглед такива не е желателно(и малкото камъче обръща.......)

Абе на кратко "Дръж се така като искаш да се държат с теб" и "Ако дадеш ще получеш" :)

 

PS:Успех на всички и се :love

Link to comment
Share on other sites

Като ги гледам всички тези щастливи хора с по 2-9 години връзки и направо се чувствам като малко кученце което тепърва излиза пред глутницата - та по същество - в момента немога да кажа точно колко обичам приятелката си защото сега се разбираме! Усещам колко я обичам когато се караме или има възможност да я загубя! Чесно казано аз и казах че я обичам на края на 4-тия ни месец заедно - преди това просто не съм го чувствал достатъчно силно за да и го кажа - не съм от хората дето могат да го кажат еи така - без да им идва отвътре! Длъжен съм да кажа че тя дори тогава не ми повярва - повярва ми след като цяла вечер и доказвах колко много означава за мен (секс не сме правили тогава - да не си помислите нещо - знам че секса най-бързо здобрява)! Вече сме 15 месеца заедно - за мен това поне е дълго - за вас незнам - пък и не ми пука особенно! Да ви кажа не се чивствам "free" - поне не винаги - има известно чувство на съвест, но почва да зачезва - незнам дали това означава дали не я обичам толкова много! Само ще кажа моята лубима реплика - каквото и да правите - кокото и да няма значение времето - лубовта непада от небето - тя се заслужава и единствено времето прекарано с дадения човек ти показват колко е голяма любовта! Любовта не се мери в килограми, нито в метри, нито в години - тя се мери от взаимното преплитане на две бурно туптящи сърца! :love

 

P.S. : тъй като редовно ме питат момче ли съм момиче ли съм - момче съм - и обичам приятелката си ! :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A we ne znam ama na men naistina momi4etata burzo mi omruzvat to4no kato pc-igra mnogo dobur primer daje pc igrite po bavno mi umrazvat 4estno kazano malko sa momi4etata s koito sum bil nad 1 mesec priblizitelnata i normalna stoinost na moite skromni 15 godini e 2 sedmici s momi4e smqtam 4e e dobre :P

Искрено се надявам да не си от онези нахакани хлапета на твоята възраст, които под връзка имат предвид това, че са излезли няколко пъти на кафе с някое момиче. :о)

Link to comment
Share on other sites

A we ne znam ama na men naistina momi4etata burzo mi omruzvat to4no kato pc-igra mnogo dobur primer daje pc igrite po bavno mi umrazvat 4estno kazano malko sa momi4etata s koito sum bil nad 1 mesec priblizitelnata i normalna stoinost na moite skromni 15 godini e 2 sedmici s momi4e smqtam 4e e dobre :P

Ти си от хората който ходят да пият в дискотеките ,да се правят на "газари " и докато си на тези години едва ли ще научиш какво е любов . А момичета с който ходиш са такива като теб ... търсат каде да се напият и да се помачкат с някое момче ( в повечето случаи не им пука кое точно ) , но всеки има право на избор това си е твоя избор . Според мен обаче си просто въздух под налягане .. Опитай да задържиш твоя " приятелка " повече от съответните 2 седмици и си прецини сам ... съжелявам ,ако съм те убидил с нещо , но просто това е мнението ми

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...