Jump to content
BulForum.com

FRIENDS


Recommended Posts

Какво става с Приятели по БТВ ? Има доста разлика с реалността - главната е, че Джоуи е звезда и Фийби беше богата :blink: . Някой ако може да обесни ... ;)

 

Сънища, спомени, минало? Не си гледал много приятели май :)

 

сега Рейчъл ще се напие и ще заспи, а Фиби ще я уволнят. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply
Сънища, спомени, минало? Не си гледал много приятели май :)

 

сега Рейчъл ще се напие и ще заспи, а Фиби ще я уволнят. :)

За Фийби го видях, но определено тази част не съм я гледал. И след колко серии ще свършат тези ... работи ?
Link to comment
Share on other sites

За Фийби го видях, но определено тази част не съм я гледал. И след колко серии ще свършат тези ... работи ?

 

Само тая серия са.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ПРИЯТЕЛИ-11 сезон

0000018558-article.jpg

Култовият сериал „Приятели“ се завръща отново на екран, съобщава NBC.Дженифър Анистън, Лиса Кудроу, Кортни Кокс, Матю Пери, Мат ЛьоБлан и Дейвид Шуимър са имали среща с продуцентите на сериала и са се съгласили да снимат продължението срещу хонорар от 5 милиона доларa за всеки един от шестимата актьори.Дженифър Анистън до последно не е била сигурна дали иска да участва в новите серии, но в крайна сметка и тя се е съгласила.Нейната кариера се развива най-добре след края на „Приятели“. Тя има вече няколко филма зад гърба си, а по време на снимките на последния се влюби в партньора си Винс Вон. Според непотвърдена информация двамата планират да се оженят.„Да съберем всички приятели отново заедно е като сбъдната мечта. Това ще разбие всички рейтинг-класации в света“, радват се от NBC.В последния епизод на „Приятели“ Чандлър и Моника си наемат нова квартира, което слага край на задружното им съжителство с Рос, Джоуи, Фийби и Рейчъл.

Източник http://www.dnes.bg/article.php?id=18558

Незнам колко е вярно или са просто слухове,но би било яко да се върнат поне за още един сезон

Link to comment
Share on other sites

Хм... не знам как ще е вярно това (но се моля да е). Нали Джоуи е в Холивуд вече? :huh:

 

Сега се разрових из нета и никъде не открих информация за нови серии. Даже в сайта на NBC не пише нищо, както и в IMDB.

Явно някой се гаври с нас :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ами логично е като се има предвид как свърши последната серия всички се разделиха а и Джоуи е в Холивуд сценаристите трябва да имат голямо въображение за да измислят как да ги съберат отново по вероятно е да видим в някой от епизодите на Джоуи Чандлър поне такива слухове се носеха за сериала

Link to comment
Share on other sites

Хмм така има някакъв смисъл но все пак не ми се вярва да дразнят милионите фенове само с 4 епизода нещо не ми се връзва а и да им дадът по 5 милиона за 4 епизода още по малко но дано да греша и да се порадваме още малко на Приятели

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Искам да попитам нещо, знам, че има някакви серии от приятели в които играе и Брад Пит....който може нека ми каже кои серии и кой сезон са :) мерси ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 9 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...