Jump to content
BulForum.com

FRIENDS


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Е гати, значи няма да мога да го гледам защото ще съм навън. :(

Ами от 18:30 какво ще има?

Link to comment
Share on other sites

Уникален е наистина.......Жалко,че свърши...но затова пък си свалих последните 3 сезона и се разцепвам да се смея....

Link to comment
Share on other sites

Ето още малко работи от Приятели.Клипа на песента с участието на Приятели и едно интервю с Дженифър Анистън ТУК.По-нататък още :)

Link to comment
Share on other sites

Добре,че действах бързо и си свалих последните 3 сезона и ся си ги гледам редовно.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Имам много важно въпросче! Ще съм благодарен ако някой отговори. Има една серия от 6ти сезон, май е първата, когато се връщат от Вегас. Фиби и Джоуи пътуват сами с таксито и тя го кара да й попее малко защото радиото било счупено. Той изпява една част от някаква песен заспивайки. Май е нещо като "I wanna rock'n'roll all night....". Въпроса ми е как се казва тази песен?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
На мен лично тоя сериал ми е пълна "БОЗА".Гледал сам го само 2-3 пъти и ми е много тъп.  :punk

dgd

 

Хехе. Този сериал е супер ! Супер смях, забава , кеф... а мнението ти е малко :sick

Що? Или просто си плямпаш да не заспиш?

Мда. Прав си ! Явно много му се е спало :woot

Link to comment
Share on other sites

Филма е супер жесток и го гледам редовно! Вече мога да кажа че 90% от сериите съм ги гледал но пак са ми интересни!

 

На мен лично тоя сериал ми е пълна "БОЗА".Гледал сам го само 2-3 пъти и ми е много тъп.  :punk

dgd

 

Не знам какви филми обичаш, но ако харесваш комедии значи имаш лош вкус!

Link to comment
Share on other sites

Много готин сериалл Преди не го харесвах особено, но сега след като започнах да го следя ми допадно, дори мога да кажа , че ми харесва!!!

Link to comment
Share on other sites

Що? Или просто си плямпаш да не заспиш?

Или пък просто не му харесва идеята на сериала :sayjin

 

Мда. Прав си ! Явно много му се е спало  :woot

 

Спяло ли искаш да кажеш или на теб ти се спи ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Свалих си всички сезони,почнах да го гледам филма от началото,сега съм на 9 сезон и там субтитрите не са синхронизирани.Някой може ли да ми даде линк от където да си дръпна свястни титри!

Пробвах във subs.unacs.bg но и от там не са добри.

 

П.С. тези които са във папката на ПРИЯТЕЛИ също не стават!

 

~edit~ Сега прегледах напред сериите и явно несинхронизирани са субтитрите само на някои епизодчета.Така че ако някои може да ми каже как да ги оправя.

Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Еми ако използваш BSPlayer има начин. С Сtrl + стрелките (зависи на къде са ти задързани/забавени). И така си ги правиш да са синхронизирани. Обаче мисля, че всеки път трябва да го правиш наново. (аз съм стигал и до +500 000) :)

 

Спяло ли искаш да кажеш или на теб ти се спи  ...

Мда. Моят пост е от 23 Юли, твоя от 4-ти август и на мен още ми се спи ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми ако използваш BSPlayer  има начин. С Сtrl + стрелките (зависи на къде са ти задързани/забавени). И така си ги правиш да са синхронизирани. Обаче мисля, че всеки път трябва да го правиш наново. (аз съм стигал и до +500 000) :)

 

С BSPlayer съм , но така няма да ги гледам! Не е рработа така само да местя и да гледам :(

Link to comment
Share on other sites

Свалих си всички сезони,почнах да го гледам филма от началото,сега съм на 9 сезон и там субтитрите не са синхронизирани.Някой може ли да ми даде линк от където да си дръпна свястни титри!

Пробвах във subs.unacs.bg но и от там не са добри.

 

П.С. тези които са във папката на ПРИЯТЕЛИ също не стават!

 

~edit~ Сега прегледах напред сериите и явно несинхронизирани са субтитрите само на някои епизодчета.Така че ако някои може да ми каже как да ги оправя.

Мерси предварително.

 

Аз ги имам нагласени, само да кажеш кои серии от кои сезони и каде да ти ги пратя.

Link to comment
Share on other sites

С BSPlayer съм , но така няма да ги гледам! Не е рработа така само да местя и да гледам :(

Еми не знам тогава :(. Аз свалях от японския само 10-ти сезон и 4-5 серии от 9-тия, ама не всички имаха субтитри. Но тези, които си бяха със субтитри си бяха наред - точни ;)

Link to comment
Share on other sites

Когато го пуснаха за първи път ми беше много тъп,защото все когато седнех да го гледам и някъде се налагаше да излезна!Сиа обаче многа да кажа че тва е любимия ми сериал!ПРОСТО Е ВЪРХА!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Какво става с Приятели по БТВ ? Има доста разлика с реалността - главната е, че Джоуи е звезда и Фийби беше богата :blink: . Някой ако може да обесни ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...