Jump to content
BulForum.com

FRIENDS


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply
Elle MacPherson играе като - Janine в 6-ти сезон от 07 епизод до 11 епизод от същия сезон. ;)

Съквартирантката на Джои (в която той се влюбва) и която не иска да излиза с Моника и Чандлър на "двойни срещи"!

 

10x, TAZ, ти си истински познавач на Приятели ...

Link to comment
Share on other sites

e tva e unikalno serial4e vseki sigurno e na tva mnenie aide ka4vaite i da po4vame ot na4aloto do kraq da gledam 6a se razmaja :P malko 6a mi se zavie svqt :wacko: ama to za hubavo taka 4e aide 4e po4vam da gledam aide

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Както се рових в Нет-а попаднах на последната част на приятели която не е излъчена по телевизия но не съм сигурен че я няма в предпоследната но навсякъде пишат че я няма така че Ето я

Link to comment
Share on other sites

Аз няма какво повече да кажа,защото ще се повторя- с този сериал прекарах цялото си детство и много хубави моменти са свързани с него.

 

П.С.Моля ви да ми дадете линк с последните два епизода на сериала.Говоря за 10 сезон и по-специално момента между Рос и Рейчел.Предварително ви благодаря.

Link to comment
Share on other sites

незнам за вас хора ,ама от както го качиха в вареза несъм си трил 10-те сезона от компа и си го гледам редовно еи така кат няя кво

Link to comment
Share on other sites

Свалих си целият десети сезон и го гледам всеки ден....Имам една голяма молба.Търся една песен,която пуснаха във епизод "10 години Приятели"( на английски епизода се казва Friends.10x17.-.18.The.One.With.All.The.Other.Ones) -песента е в моментите когато даваха за сватбите и любовниците между самите приятели.

П.С.Благодаря ви предварително

Link to comment
Share on other sites

Свалих си целият десети сезон и го гледам всеки ден....Имам една голяма молба.Търся една песен,която пуснаха във епизод "10 години Приятели"( на английски епизода се казва Friends.10x17.-.18.The.One.With.All.The.Other.Ones) -песента е в моментите когато даваха за сватбите и любовниците между самите приятели.

П.С.Благодаря ви предварително

 

 

Friends Music

Тук пише кои песни са използвани във всичките 10 сезона на Friends.Аз лично която и песен да съм си харесал като съм гледал някоя серия,винаги съм я намирал в този списък.Прегледай за тази серия и ще намериш песента. :punk

 

~edit~

Пробвай с тези 2 песни:

 

Hoobastank - The Reason

 

U2 - Walk On

 

със сигурност е една от тези двете :)

Link to comment
Share on other sites

незнам за вас хора ,ама от както го качиха в вареза несъм си трил 10-те сезона от компа и си го гледам редовно еи така кат няя кво

 

Не си единствен.редовно си го правя това :D :D :D Уникален сериал ,вероятно ще си го гледам още дълго време :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва епизода, в който Рос и Чандлър са в един хотел, и за да си избият цената взимат най различни неща от хотела? Междувременно Рос е превъзбуден от едни кленови бонбони (май хотела е в Канада)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз вече го видях-благодаря все пак

П.С.Епизодът се казва 9.19 The One With Rachel's Dream

Link to comment
Share on other sites

Вярно неостаряващ сериал,ще го гледам с удоволствие хиляди пъти!

 

Лично мен най-много ме кефи песента на U2 - With Or Without You когато Рос и Рейчъл се разделиха.Много въздействащ момент...но нещо не го откривам в http://www.friends-tv.org/music.html

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Дали пак бТВ ще пуснат Приятели :cry Знам, че мога да си го гледам и тук, но друга си е тръпката като бързаш да се прибереш, за да можеш да го гледаш.Бахти, гледал съм го много пъти и пак ще го гледам с удоволствие, но винаги като свършва ми става едно такова...тъпо :confused

Link to comment
Share on other sites

Дали пак бТВ ще пуснат Приятели :cry Знам, че мога да си го гледам и тук, но друга си е тръпката като бързаш да се прибереш, за да можеш да го гледаш.Бахти, гледал съм го много пъти и пак ще го гледам с удоволствие, но винаги като свършва ми става едно такова...тъпо :confused

Не само, че ми става тъпо ами и много тъжно :cry наистина каквото и да кажа за този сериал ще е малко. дори последната реплика на Чандлър когато вече ти е толкова гадно, защото свършва филмчето пак успява да те разсмее :huh:

Link to comment
Share on other sites

Да така си е... кофти ти става като погледнеш изгледаш последната серия и видиш празния апартамент накрая .. някак си те са станали част и от теб.. част от полойителните емоции в живота ти и няма начин.. наистина може да си ги гледаме пак тук в вареза.. но това е като да знаесх ,че някои приятел заминава за чужбина.. знаеш,че ще го видиш пак , но апартамента, в които сте се събирали е вече по празен..

аиде..

Link to comment
Share on other sites

Да така си е... кофти ти става като погледнеш изгледаш последната серия и видиш празния апартамент накрая .. някак си те са станали част и от теб.. част от полойителните емоции в живота ти и няма начин.. наистина може да си ги гледаме пак тук в вареза.. но това е като да знаесх ,че някои приятел заминава за чужбина.. знаеш,че ще го видиш пак , но  апартамента, в които сте се събирали е вече по празен..

аиде..

 

Да, точно така е.Наистина все едно са част от нашия живот.Всяка вечер влизат в къщата ти и те разтоварват от натоварения ден.И като свършва наистина ти става тъжно :cry :cry :cry Да се надяваме, че бТВ ще останат верни на себе си и ги пуснат пак.

Link to comment
Share on other sites

Наистина е най-добрият сериал създаван някога ! Имало е случаи в които ми е гадно , изгледам серииката и кофти чувството отминава :lol: Как може да свърши :( :cry

Link to comment
Share on other sites

Утешавам се само с това, че от понеделник почва новия сериал "Всички обичат Реймънд". Втория ми любим сериал :woot

Link to comment
Share on other sites

Olellelele  :cry  :cry  :cry  :cry tolkova mi e tapo 4e svarshi tva serial4e spored men na qkoto v istoriqta na kinoto  :(

 

 

и аз мисля така човек !:( тфа е най-якото нещо което са пускали то телевизията :D ама ся кат свърши и ми става кофти :cry

аве някои гледал ли е сериала Joy ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...