Jump to content
BulForum.com

3DMark 2001SE & 2003 , кой какъв го вади ?


Recommended Posts

Напротив "Гигадръв" се клоква много добре ;) дъна може и да не могат да правят ама с видеокртите се справят отлично(нещо като MSI :woot )

Нито едното нито другото ;) със 6562, които даже са бета резултатите при мен са по-добри от колкото с 53.03 :)същото се отнася и за 61xx

Ами кажи колко се клоква де???МСИ е класи над Гигадръва ФАКТ!!!Моята карта сега в момента е 450/880 като стига до 485/950 без артефкати,ако Гигадръва се клокне до поне до 880 памет без артефакти съм готов да черпа!!! ;) За драйверите това си е твое мнение при мен не е така!!!(както и при много други хора).......БТВ това,което съм написал в предниа пост е цитат щотото ме мързеше да го обяснявам аз! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Моето видео е Gigabyte и се клоква без проблем. Всичко зависи от паметите на картата и охлаждането.

Както и да е , постигнах нов рекорд за себе си ... но не знам , на кое се дължи.

Първо си смених паметта на 2x256 на 400 в дуал режим :( , досега бях на 333, след това сложих SP2 и Ati Catalyst 4.8 и се получи това.

WindowZa ми не е в цветущо състояние и все пак доста дръпна , със сигурност не се дължи на Dual режим-а , изпробвал съм преди :punk

 

Утре ще пробвам 2003 и ще видим тогава колко ще забие.

Link to comment
Share on other sites

Ето един скрйн при 450/880...резултата е малко по малък от този който съм казал понеже съм правил теста при повече клок на процесора:

Link to comment
Share on other sites

И аз не мога, но в книжката пише че уж може ! Даже е дадена снимка. Гледам някой хора гледат температурата, но сигурно са с Асус

Link to comment
Share on other sites

В диска с драйверите за дъното трябва да има една програма, не се сещам как се казваше в мометна, с която можеш да гледаш температурата.

Link to comment
Share on other sites

И аз не мога, но в книжката пише че уж може !  Даже е дадена снимка. Гледам някой хора гледат температурата, но сигурно са с Асус

ASUSA si ima SMARTDOCTOR i ot tam se gleda......daje moje da si regilirash oborotite na FAN-a!

Link to comment
Share on other sites

В диска с драйверите за дъното трябва да има една програма, не се сещам как се казваше в мометна, с която можеш да гледаш температурата.

Има V tuner, но не дават температура, а в книжката ясно се вижда че може да е гледаш някъде от драйвъра. Дори и в хелпа на V tuner се вижда че трябва да може. Имам също EasyTune, но тя показва CPU

 

Значи вече съм съгласен с JoroBoy за това че 53.03 са грозни. Буквите ми са някви замъглени някви. Като сложих 61.77 направо станаха красиви ;)

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е да права резултати на:

3D Mark2003-121003D Mark2001-24900

Има ли смисъл да Clock-na картата

Системата ми е написана от долу.Иначе направих тест и на Aquamark3-прави ми average кадрите на 70.06.Малко ме е страх да overcklocna картата защото ми е нова.На теста на FarCry ми излиза надпис

"Wrong FX64 update your benchmark to new procesors system".Да не е от процесора??? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е да права резултати на:

3D Mark2003-121003D Mark2001-24900

Има ли смисъл да Clock-na картата

Системата ми е написана от долу.Иначе направих тест и на Aquamark3-прави ми average кадрите на 70.06.Малко ме е страх да overcklocna картата защото ми е нова.На теста на FarCry ми излиза надпис

"Wrong FX64 update your benchmark to new procesors system".Да не е от процесора??? :huh:

tva niakuv maitap li e? :woot

Link to comment
Share on other sites

Mисля ,4е ни пързаляш .... тогава колко пари я взе тази карта и откаде ? Горе - долу знам , кой в момента в БГ може да я продава и на каква цена ?

 

Само един бавноразвиващ се или някой малък комплексар , ще по4не да ми говори за овърклок на такова животно ......... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Mисля ,4е ни пързаляш .... тогава колко пари я взе тази карта и откаде ? Горе - долу знам , кой в момента в БГ може да я продава и на каква цена ?

 

Само един бавноразвиващ се или някой малък комплексар , ще по4не да ми говори за овърклок на такова животно .........  :sayjin

 

или някой който е на 13 - 15 години и иска да покаже че има най-най.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...