Jump to content
BulForum.com

3DMark 2001SE & 2003 , кой какъв го вади ?


Recommended Posts

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Ae pi4ove neznam za toq xxtm (da se spasqva pi4a) ama edin moi priqtel si be6e vzel predi 3-4 meseca GeForce FX5700 128 MB i na 3D Mark 2001 mu vade6e rezultat ~18600...

Sega kat se ima predvid 4e CPU-to mu e Pentium 3 1.2GHz ( clock-nat na 1.5GHz )

i e s 512 SDRAM ne mislite li 4e rezultata mu e izkliu4itelno dobyr a ?

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Просто селерона е слаб процесор нищо че е на 2.0. Сложи П4 да видиш колко ще изкараш

Много си прав.

От тъпия селерон е.

Хора защо още се набутвате на тия селерони.

Ето още едон тест от мен, на дъртата ми машинка :)

Athlon 950, GF2 32MB (2x na twa dyno neshte da trygne na 4x :( )

2x128mb pc133, MSI ( gadno dyno )

3DMARK2001 = 2780

Link to comment
Share on other sites

:blink: Ne znam kak 6ter bada razbran, ama moje li nqkoi da mi obqsni za kakvo stava vapros? Za kakvo sluji 3D mark 2001 i kak se raboti s nego? Moje da e adski tapo ot moq strana ama....naistina ne znam!
Link to comment
Share on other sites

Ясно! Мерси много, ама как мога да преобразувам тея точки за да разбера дали дадена игра ще ми тръгне? А и освен това как мога да си направя скапаната видео карта по-малко скапана? :D

Link to comment
Share on other sites

Am saglasen sym 4e Celerona e slaba rabota...

I vse pak e nai-dostypen....Moje bi za tva si go vzex...

Ta zna4i zaradi Celerona mi vadi tolkova slabi rezultati a ?

Da mu se 4udi 4ovek 6toto xem sym go overclocknal, xem glei 3400 to4ki...

A ina4e toi mi e na 1.7GHz po na4alo... :confused

Link to comment
Share on other sites

Ми като нямаш пари за П4 зимаш Атлон - много по добро решение от селерон

Dobre mu go kaza za Athlona :)

Good_God preporychvam ti da vidish rezultatite mi na 2 stranica.

Po dobri sa ot P4 na Ael makar da sym i s po bavna karta.

Link to comment
Share on other sites

Просто ставаше въпрос за GeForce 4 и Интел платформи и затова постнах колко е извадил. С пипане по драйвера и други просотии може и да захапе още 200-300 отгоре :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Просто ставаше въпрос за GeForce 4 и Интел платформи и затова постнах колко е извадил. С пипане по драйвера и други просотии може и да захапе още 200-300 отгоре  :ph34r:

 

Да, при мен след малко "пипане" стигна до 7898 или 7889 не помня точно :) със DDR 256 333MHz KingMax ;)

Link to comment
Share on other sites

Az imam problem s 3D mark 2001 Izvejda mi saob6tenie kato go startiram 4e iska DirecX 8.1 i podhodq6ti draiveri. Az mislq 4e imam vsi4ko neobhodimo. DirecX mi e 9.0 draiverite ne sam mnogo siguren. Ako nqkoi znae kakvo da napravq neka kaje.6te mu bada mnogo blagodaren!

Link to comment
Share on other sites

V sa6tnost tq se opravi!Svalih si pa4a i se opravi.Sega si svalqm Result Browser. Ama ne6to ni6to ne razbiram. Sega kato go svalq tam 6te mi pokazva rezultatite ot testovete. Taka li? I koi testove da pravq - s igrata ili sas film4eto ili i dvete?

Link to comment
Share on other sites

V sa6tnost tq se opravi!Svalih si pa4a i se opravi.Sega si svalqm Result Browser. Ama ne6to ni6to ne razbiram. Sega kato go svalq tam 6te mi pokazva rezultatite ot testovete. Taka li? I koi testove da pravq - s igrata ili sas film4eto ili i dvete?

ni6to ne bara6 (vsi4ko si stoi na defalt) i puska6 benchmarc (mai testovete sa 21 na broi), 4aka6 6 minuti i ni saob6tava6 rezultata

Link to comment
Share on other sites

32Mb video -vgradeno SiS-650_651_M650_740 Procesor Duron1800+ - raboti na 1,2GHz , 256Mb DDR Ram - ama na 3D mark 2001 pi6e 4e e SDRAM a az sam q kupuval za DDR,30Gb hard. Tova e koeto znam! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...