Jump to content
BulForum.com

Siemens M55..


Recommended Posts

Haresah si tozi model Siemens i mi e interesno dali e stabilen telefona..

Nqkoi ako znae kakvi pliusove i minusi ima neka da mi kaje..

pic_24_382.jpg

Sa6testvuva li data kabel za nego ?

Camerata vgradena li e ili se kupuva i kolko struva :)

Link to comment
Share on other sites

Otzad napred...camerata ne e vgradena, no mojesh da si kupish. Vklu4va se na mqstoto na zarqdnoto. Da, ima data cable za nego. Plusove: dosta ekstri, sravnitelno dobra cena. Minusi: bavno zarejda java prilojeniq.

Link to comment
Share on other sites

Na men tva deto ne mi haresva e rezoluiciqta! B)Ako be6e takava kato na C62 togava moje bi 6te6e da e hubav displeq!

Link to comment
Share on other sites

Наистина най-големия му минус е диспея защото имам достъп до М55, С62 и С60 и този е с най-противна разделителна способност.

Link to comment
Share on other sites

Според мен това е един от телефоните, които предлага най-добро съотношение качество - цена. Аз имам такъв и съм много доволен. За тази цена, по-добро няма да намериш.

Link to comment
Share on other sites

gaden telefon mojebi nai bavniq telefon koito sam vijdal

абсолютно подкрепям това мнение !

докато стартираш една java игра може да ти мине желанието да играеш

 

най-евтиния кабел който съм виждал за този телефон беше 15 лв. в магазин Вега, но кабела не работи добре - телефона се разпознава но комуникацията прекъсва по средата на трансфера на мелодията/картинката/java-та - казвам ти го за да се уговориш предварително с тях ако купуваш кабел да може да го върнеш или пък да го тестваш там но не само да се разпознае телефона ами да ти качат картинка или мелодия

Link to comment
Share on other sites

Според мен това е един от телефоните, които предлага най-добро съотношение качество - цена. Аз имам такъв и съм много доволен. За тази цена, по-добро няма да намериш.

Samsung X100 e dosta po dobar kato cena kachestvo, struva samo s 20 lv poveche i ima 65000 cvqta. Kartinata i zvuka sa mnogo po dobri sravnenie s M55

Link to comment
Share on other sites

Samsung X100 e dosta po dobar kato cena kachestvo, struva samo s 20 lv poveche i ima 65000 cvqta. Kartinata i zvuka sa mnogo po dobri sravnenie s M55

Neshto Samsungcheto ne mi haresva kato dizain..

ssx100_00.jpgDrugo si e tova.. pic_24_382.jpg

Link to comment
Share on other sites

Siemens sa po princip nasrani telefoni.Si4kite sa s kofti display i o6te po-kofti zvuk-naii-tiho zvania6tite.Az imam siemens s55,no taia marka si ostava gola voda.po-dobre samsung ili sony ericsson

Link to comment
Share on other sites

... po golqm e s 3 santimetra nai mnogo ot siemensa i e 83 grama

kvi 3cm?po-golqm e to4no s 9mm :)

@Infected,pi4 gore6to ti prepory4vam Samsunga.Kato funkcii e sto pyti po-qk i byrz ot Siemensa,da ne govorim za displaya(65536cvqta) i 40 tonalnite melodii. ;)

Link to comment
Share on other sites

i men ma kefi m55 oba4e kat vidqh noviq mu sbrat m65 i mnoogo ste si pomisla koi to davat da zema m65 e istinsko 4udviste .

kicko

най-евтиния кабел който съм виждал за този телефон беше 15 лв. в магазин Вега, но кабела не работи добре - телефона се разпознава но комуникацията прекъсва по средата на трансфера на мелодията/картинката/java-та - казвам ти го за да се уговориш предварително с тях ако купуваш кабел да може да го върнеш или пък да го тестваш там но не само да се разпознае телефона ами да ти качат картинка или мелодия

az pone takova nesto nqnam sega s c55 i si zeh kabel 16 lv ot lkapitan rai4o

s toq kabel sam puskal na m55 na s55 na c60 na c62 na a52 i na a60 i nikvi poroblemi palnil sam gi dodubka s kvot ti doide na akala

a i m55 ima 2 mb pamet koeto si e super za taq cena tva 4e zarejda bavno si e verno si4ki 55 zarejdadt bavno java

no za men m55 ste si ostane qk telefon

Link to comment
Share on other sites

Ами Х-а има точно 2 предимства пред М-ката:

1. Има повече цветове.

2. Зарежда java-та по-бързо (не съм го пробвал и не знам от личен опит как е).

 

М-ката има повече предимства пред Х-а:

1. Батерията държи повече.

2. Има 2МБ памет за Java, докато Х-а е с 600КБ.

3. Има диктофон, Х-а няма.

4. Има гласово набиране, Х-а няма.

5. Има профили, Х-а няма.

6. Има камера (аз лично не съм фен на телефони с камера, но се води екстра), Х-а няма.

7. Три бандов е, Х-а е дву.

 

 

Аз си взех кабел от Вега и до сега не съм имал никакви проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ами аз имаь такав но да ти кайа честно не е много добар като екстри наи-много ме дразнеше тва че само Nokia имат наи-много Wap саитове от които мойе да си тегля JAVA games но пък Nokiite са доста по скъпички!!!

Link to comment
Share on other sites

1 мой приятел има тоя тел. и много не ме кефи много са му бледи цветовете поне според мен и много бавно зарежда за други раоти не съм толкова запознат!

Link to comment
Share on other sites

яркоста на цветовете и контраста може да си ги нагласяш по твой вкус. а за бавното зареждане си прав-недостатък е

Link to comment
Share on other sites

Проблемът с бавното зареждане съм го забелязал при всички Siemens.До сега само с такива действах и не съм доволен.Звукът им също не е добър-тихооо,тихоооо.Та този модел ми е до болка познат и не те съветвам да го взимаш-скапан дисплей,скапан звук,бавен софтуер.

Link to comment
Share on other sites

Дай два три пъти повече пари за друга слушалка, със сигурност ще ти зарежда 10 пъти по-бързо, екрана ще 7 инчов TFT 65К цвята, а звука ще е 5+1 със сила достатъчна да събуди задрямалите съседи.

Шегата настрана, но разликите не са толкова големи колкото цената- два до три пъти по-скъпи.

Все пак ако ти се дават повече пари вземи си друг телефон.

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласна,че Сименс се зареждат бавно.Виж,за дисплея и тихото звънене-да.

Мисля,че М55 е изключително глупав телефон...

Link to comment
Share on other sites

Alcatel 535 - някой ще предложи ли по-добро съотношение цена / функции и качество...

но като гледам как си избираш тел по външния вид, май няма какво да говорим :|

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...